@FC1899Barca A Chiny wpierniczają się do Afryki i rozpychają się na Morzu Południowochińskim. Chin nie da się usprawiedliwić, bo zamykają ludzi w obozach reedukacyjnych, rozdzielają rodziny, czy burzą zabytki związane z Ujgurami i są coraz bardziej opresyjne w stosunku do swoich obywateli np. system oceny w którym przy zbyt niskim wyniku nie możesz z kraju wyjechać lub kupić biletu na samolot.
@Transu96 No tak napalone nastolatki lecą na takie treści jak muchy do gó... :) Masakra, że prężąc się w stroju kompielowym w baseniku na środku pokoju można 40 tys. $ miesięcznie "zarabiać"...
@neeed Akurat ja lubię Georginio :) Jasne nie jest młodym talentem, ale na pewno będzie zapierdzielać po całym boisku. Nie to co nasza pomoc pod dyktando Busquetsa.
@Rust_Cohle Ja wziąłem Newcastle United i w pierwszym sezonie postanowiłem porobić transfery ze słabszych klubów i musiałem trochę się nagimnastykować bo budżet tylko 30 mln £ :) Ściągnąłem Jana Bednarka, Maxa Aaronsa (mega talent) z Norwich i Alexisa Mac Allistera z Brighton.
@Quavosk Jakie ma osiągnięcia ten "wybitny mąż stanu" dla Polski oprócz ośmieszania się w PE, szowinistycznych komentarzy i wygadywania głupot na tematy od fastfoodów do historii?
3
Ah shit here we go again... No, ale niech ten nadchodzący sezon będzie lepszy. VeB! Visca el Koeman!
2
@neeed Teraz już jest tanio :)
0
@Eto'o9 R10 Racja. Nie sprecyzowałem swojej wypowiedzi :)
1
@DaPidejpi Ja słyszałem o tym, że monitoring potrafi rozróżnić ujgurskie rysy twarzy.
3
@FC1899Barca A Chiny wpierniczają się do Afryki i rozpychają się na Morzu Południowochińskim. Chin nie da się usprawiedliwić, bo zamykają ludzi w obozach reedukacyjnych, rozdzielają rodziny, czy burzą zabytki związane z Ujgurami i są coraz bardziej opresyjne w stosunku do swoich obywateli np. system oceny w którym przy zbyt niskim wyniku nie możesz z kraju wyjechać lub kupić biletu na samolot.
1
@DaPidejpi Młodych wprowadzać umie i wymyśla niezłe transfery, więc coś z niego w przyszłości chyba będzie. Ciekawe do jakiego klubu trafi.
1
@DaPidejpi No to będzie więcej środków na prześladowanie Ujgurów i większą kontrolę nad społeczeństwem przy pomocy systemu punktowego...
1
Ciekawe co sobie teraz myśli Franek Lampard? "Ale schrzaniłem sprawę", czy może jednak: "Przynajmniej dobre transfery zrobiłem"?
1
@GeneralXavi Najlepiej ożeń się z jakąś dziewczyną z San Marino :)
0
@Yanek Ale to mecz w Eliminacjach do MŚ w Katarze, tak?
0
@Transu96 No tak napalone nastolatki lecą na takie treści jak muchy do gó... :) Masakra, że prężąc się w stroju kompielowym w baseniku na środku pokoju można 40 tys. $ miesięcznie "zarabiać"...
0
@Transu96 Co to były baseniary?
0
@kkbarca Rybka, grillowane awokado Mniam! :)
2
@neeed Akurat ja lubię Georginio :) Jasne nie jest młodym talentem, ale na pewno będzie zapierdzielać po całym boisku. Nie to co nasza pomoc pod dyktando Busquetsa.
2
@Comentateiro @lucas/catalan O dmuchaniu również :)
1
@cichociemny1000 Kumaniści będą mieli święto @neeed :)
0
Artiom wrócił z radioaktywnych pustkowi więc dlatego jest tak zaprawiony w boju :)
0
Polki się podniosły po pierwszym przegranym secie z Belgijkami i w drugim secie prowadzą już 21:14.
0
@Criss18Barca Szykuje się srogi łomot :)
2
@neeed Oby. Na pohybel Kumanistom! XD
5
@FafitFCB Co kupujesz? Psa zmielonego z budą? :)
3
Jeszcze niech Memphis Depay dołączy i będzie git! Już nie mogę się doczekać jego gestu zatykania uszu po golu w koszulce Barcy :)
0
@zadafcb A wiesz może kiedy będzie druga runda?
3
@FC1899Barca Myślę, że powyżsi Panowie nie dostaliby 8:2 prowadząc wtedy Barcę.
0
Do ilu zwycięskich setów grają panie w RG?
0
@Crakitic W Fifie City często kupuje Roberto :)
0
@Rust_Cohle Ja wziąłem Newcastle United i w pierwszym sezonie postanowiłem porobić transfery ze słabszych klubów i musiałem trochę się nagimnastykować bo budżet tylko 30 mln £ :) Ściągnąłem Jana Bednarka, Maxa Aaronsa (mega talent) z Norwich i Alexisa Mac Allistera z Brighton.
1
@FafitFCB Vamos Argentina!
0
@svensonFCB Jak masz dużo miejsca na dysku i dobry net to Call of Duty Warzone jest chwalone :) Jest chyba darmowe.
4
@Quavosk Jakie ma osiągnięcia ten "wybitny mąż stanu" dla Polski oprócz ośmieszania się w PE, szowinistycznych komentarzy i wygadywania głupot na tematy od fastfoodów do historii?