https://t.co/bGHlf9jr7u Żelazna Kopuła (Iron Dome) w akcji. Antyrakietowy system IDF (Izraelskie Siły Obronne) robi wrażenie. Z ciekawostek powiem wam, że Żelazna Kopuła analizuje trajektorię wrogich pocisków i likwiduje głównie te lecące w gęsto zaludnione tereny i w ważne zakłady oraz instytucje. Jest to konieczne żeby nie przeciążyć systemu, gdy przeciwnik wystrzeliwuje setki rakiet dziennie.
@MaziFCB Wg. mnie powinno się usuwać agresywnych foliarzy i ludzie powielających takie bzdury jak: zabójcze szczepionki itp. itd. Jak ktoś tylko grzecznie wyraża swoje zdanie to niech mu będzie :)
@robert os Faktów historycznych? Błagam. Szczepienia uratowały życie wielu ludziom. Teraz o gruźlicy, czy polio się nie słyszy. Twierdzenie, że wszystkie szczepionki są szkodliwe i źle przetestowane jest dużym nadużyciem.
@robert os Daj sobie spokój z zaśmiecaniem strony tymi bzdurami. Dajesz linki do jakichś mało wiarygodnych źródeł i wyzywasz farmaceutę od nieuków... Poza tym kłamiesz pisząc np. że remdemsivir nie jest stosowany.
@Rewolucja123 Coś tam sobie pograł, ale powinien już odejść bo nic dobrego nie wniesie. A pensje trzeba zmniejszyć bo ta polityka płacowa tylko klub zniszczy.
@Colon "Mietek Fogg to był równy gość. Daj mi te jedną niedzielę, ostatnią niedzielę a potem niech wali się świat! To jest prawdziwa piosenka o niespełnionej miłości. Wiesz, że przed wojną kolesie w knajpie zamawiali sobie tę melodię u orkiestry a potem przy stoliku strzelali sobie w łeb? Chcieli, żeby to była ostatnia piosenka w ich życiu. Bo jest prawdziwa. Nie mówi o tym, że widziałem ptaka cień albo, że kurna... wszystko się może zdarzyć! Wielkie odkrycie. Jasne kurna, że wszystko się może zdarzyć tak jak teraz...." :)
Marcelo Gallardo może okazać się kolejnym Tatą Martino, ale równie dobrze może zrobić z Barcy takie Lamborghini Gallardo które odjedzie całej piłkarskiej Europie. Trudna decyzja przed Laportą :)
@kingorbit Błędy są częścią piłki nożnej, ale jeśli od paru lat psychika siada to coś jest nie tak. Uważam, że sprzedawanie całego składu jest idiotyczne, ale coś trzeba zmienić.
@kingorbit Kibice PSG i Liverpoolu też są zdenerwowani na swoje zespoły (szczególnie Ci za The Reds). Poza tym Barca od wielu lat (od EV) frajerzy w ważnych momentach, więc się nie dziw że wielu ma dosyć niektórych osobistości ze składu...
@gryfiT. Chelsea ma teraz wielu młodych dobrych zawodników typu Mason Mount, Pulisic, Havertz, czy Werner. Nie mówiąc już o takim starym ale jarym walczaku jak Kante. Oni wszyscy chcieli biegać i walczyć, ale nie za bardzo wiedzieli jak. Tuchel im pokazał i zaskoczyło.
Wg. mnie trzeba ściągnąć jakiegoś konkurenta dla Alby. Jordi ma słabą psychikę i zero presji pod względem walki o pozycję. Taki Gaya może by go zmotywował. O Busim już nie wspominam bo mam go dosyć od paru sezonów...
5
https://t.co/bGHlf9jr7u
Żelazna Kopuła (Iron Dome) w akcji. Antyrakietowy system IDF (Izraelskie Siły Obronne) robi wrażenie. Z ciekawostek powiem wam, że Żelazna Kopuła analizuje trajektorię wrogich pocisków i likwiduje głównie te lecące w gęsto zaludnione tereny i w ważne zakłady oraz instytucje. Jest to konieczne żeby nie przeciążyć systemu, gdy przeciwnik wystrzeliwuje setki rakiet dziennie.
1
@fart A potem wejdą kolejne podatki i inne zobowiązania dla dobra wszystkich obywateli :) Ciekawe kiedy to wszystko walnie...
0
@MaziFCB Wg. mnie powinno się usuwać agresywnych foliarzy i ludzie powielających takie bzdury jak: zabójcze szczepionki itp. itd. Jak ktoś tylko grzecznie wyraża swoje zdanie to niech mu będzie :)
2
@robert os Faktów historycznych? Błagam. Szczepienia uratowały życie wielu ludziom. Teraz o gruźlicy, czy polio się nie słyszy. Twierdzenie, że wszystkie szczepionki są szkodliwe i źle przetestowane jest dużym nadużyciem.
1
@robert os Daj sobie spokój z zaśmiecaniem strony tymi bzdurami. Dajesz linki do jakichś mało wiarygodnych źródeł i wyzywasz farmaceutę od nieuków... Poza tym kłamiesz pisząc np. że remdemsivir nie jest stosowany.
0
@biniek Jak chcesz kraft to wybierz się na mecz Tottenhamu, bo tam na stadionie mają swój browar :)
0
@mkord Jak biblijny Samson :)
0
@Rewolucja123 Coś tam sobie pograł, ale powinien już odejść bo nic dobrego nie wniesie. A pensje trzeba zmniejszyć bo ta polityka płacowa tylko klub zniszczy.
3
@Colon "Mietek Fogg to był równy gość. Daj mi te jedną niedzielę, ostatnią niedzielę a potem niech wali się świat! To jest prawdziwa piosenka o niespełnionej miłości. Wiesz, że przed wojną kolesie w knajpie zamawiali sobie tę melodię u orkiestry a potem przy stoliku strzelali sobie w łeb? Chcieli, żeby to była ostatnia piosenka w ich życiu. Bo jest prawdziwa. Nie mówi o tym, że widziałem ptaka cień albo, że kurna... wszystko się może zdarzyć! Wielkie odkrycie. Jasne kurna, że wszystko się może zdarzyć tak jak teraz...." :)
3
@SonBarcaGoku I potem Barca ma coraz większe zadłużenie. Kompromitacja to mało powiedziane...
0
Marcelo Gallardo może okazać się kolejnym Tatą Martino, ale równie dobrze może zrobić z Barcy takie Lamborghini Gallardo które odjedzie całej piłkarskiej Europie. Trudna decyzja przed Laportą :)
1
@Flora To niech grają inaczej. Trzymanie się kurczowo tiki taki jest bezcelowe.
0
@FCB24 Może w nogę?
2
@BartexXx To na pewno. Perez będzie musiał więcej mydła kupić lub lateksowe rękawiczki :)
3
Dwa miesiące temu media mówiły o tym, że Joachim Loew zaczą uczyć się hiszpańskiego. Podobno może do Realu trafić. Co myślicie?
0
@Cwaniak4 No nie wiem. Repka Niemiec nie zachwycała w ostatnich latach, a MŚ 2014 było trochę dawno temu.
0
@John_Doe Dopiero zaczął swój projekt w Chelsea, więc na pewno nie przejdzie.
0
@msmsms To co będzie stało w gablocie? Replika?
1
@tomek8756 Gastronomia w końcu otwarta? WOW! :0
0
@Michael24 Oby tylko nasza repka się nie skompromitowała...
0
@BoRoWieC Jürgen Klopp lub Hansi Flick :) A tak na poważnie to Pimienta, bo jest bardziej dostępny finansowo dla Barcy.
2
Chodzi o stadion olimpijski w Barcelonie?
0
@kingorbit Błędy są częścią piłki nożnej, ale jeśli od paru lat psychika siada to coś jest nie tak. Uważam, że sprzedawanie całego składu jest idiotyczne, ale coś trzeba zmienić.
0
Za Neto świetna opcja :)
0
@adasko1998 Ja bym tylko posunął Busiego i ściągnął zamiennika dla Alby.
1
@kingorbit Kibice PSG i Liverpoolu też są zdenerwowani na swoje zespoły (szczególnie Ci za The Reds). Poza tym Barca od wielu lat (od EV) frajerzy w ważnych momentach, więc się nie dziw że wielu ma dosyć niektórych osobistości ze składu...
2
@gryfiT. Chelsea ma teraz wielu młodych dobrych zawodników typu Mason Mount, Pulisic, Havertz, czy Werner. Nie mówiąc już o takim starym ale jarym walczaku jak Kante. Oni wszyscy chcieli biegać i walczyć, ale nie za bardzo wiedzieli jak. Tuchel im pokazał i zaskoczyło.
1
Wg. mnie trzeba ściągnąć jakiegoś konkurenta dla Alby. Jordi ma słabą psychikę i zero presji pod względem walki o pozycję. Taki Gaya może by go zmotywował. O Busim już nie wspominam bo mam go dosyć od paru sezonów...
0
Komentarz usunięty
0
@lucas/catalan Może tak, bo ja ps3 wtedy miałem