@Quavosk Piszesz w takim samym stylu jak Chaka i się tak samo zachowujesz, więc nie jest to normalna działalność. Mam inne poglądy, ale oceniam ich na podstawie ich populistycznych i bezsensownych wypowiedzi np. Korwin pobierając pensję i występując w PE mówił o zniszczeniu UE. To po cholerę się tam pchał. Poza tym ośmieszył nasz kraj.
@Quavosk W PE stał się znany po serii idiotycznych wypowiedzi, które nie odnosiły się do meritum obrad. Chodzi mi tylko o to, że Konfederacja to słaby miszmasz brunatnych, spiskowych i innych dziwacznych osobowości, który zbija kapitał polityczny na populizmie. Życzę Ci miłego trollowania :)
@Quavosk Jak na swój wiek to dobrze się trzyma, ale nie zmienia to faktu że należy do marginesu politycznego i jego wypowiedzi nie wnoszą za wiele do życia publicznego. Ta wypowiedź jest śmieciowa, bo służy obrażeniu/wyśmianiu osób o innych poglądach i niczemu więcej. Poza tym jesteś tak samo śmieszny jak słynny obrońca Tuska :)
@damiano996 Rozumiem, ale ta młodzież nie wzięła się znikąd. Ludzie w twoim wieku ją wychowali, a jakoś nikt nie pisze: nie mogę uwierzyć jak wy po 40-tce mogliście ich tak wychować :) Bicie się o lody jest głupie, ale to kwestia mody. Młodzi ludzie lubią się wtapiać w otoczenie rówieśników by nie być na uboczu. Jak byłem mały to chłopcy w przedszkolu przechwalali się ilością hot wheelsów, a dziewczynki lalkami Barbie. Nie mówiąc już o pokemonach z Chipicao.
@sintesox Liverpool od dawna był w słabej dyspozycji i miał przetrzebioną kontuzjami defensywę. Chelsea od przyjścia Tuchela gra dobrze i jedna wpadka w lidze po czerwonej kartce tego nie zmienia.
Po wyścigu na oficjalnym kanale F1 wrzucane są kompilacje z radio chatów i niektóre teksty są świetne :) To kompilacja z GP Włoch, które było ostatnio.
0
@Quavosk Piszesz w takim samym stylu jak Chaka i się tak samo zachowujesz, więc nie jest to normalna działalność. Mam inne poglądy, ale oceniam ich na podstawie ich populistycznych i bezsensownych wypowiedzi np. Korwin pobierając pensję i występując w PE mówił o zniszczeniu UE. To po cholerę się tam pchał. Poza tym ośmieszył nasz kraj.
0
@Quavosk W PE stał się znany po serii idiotycznych wypowiedzi, które nie odnosiły się do meritum obrad. Chodzi mi tylko o to, że Konfederacja to słaby miszmasz brunatnych, spiskowych i innych dziwacznych osobowości, który zbija kapitał polityczny na populizmie. Życzę Ci miłego trollowania :)
0
@Quavosk Jak na swój wiek to dobrze się trzyma, ale nie zmienia to faktu że należy do marginesu politycznego i jego wypowiedzi nie wnoszą za wiele do życia publicznego. Ta wypowiedź jest śmieciowa, bo służy obrażeniu/wyśmianiu osób o innych poglądach i niczemu więcej. Poza tym jesteś tak samo śmieszny jak słynny obrońca Tuska :)
1
@dawo17 Leciałeś kiedyś jakąś uznaną na świecie linią. Ja co najwyżej easyjetem :)
0
@pele1282 Huknął tak jakby grał w Volta Football :)
0
@elmayakos hehe fajna propozycja, ale nawet nie zainstalowałem
0
@Pilka_jest_okragla Oby tylko jakiś szejk, czy inny oligarcha nie zyskali dużych wpływów w Barcy...
0
W sobotę w EA Play będzie dostępna Fifa 21. Macie jakieś pomysły na karierę menedżera? Najlepiej jakiś mały zespół z prawdziwym stadionem :)
0
@Ronaldinho10VB Przecież Poche to dobry trener.
1
@lukaszmatusiewicz Co to za konfidenci kibicują Realowi? :)
6
@SamuraJack Nie dla Neya, ale jak przyjdzie to płakać nie będę :)
5
@DiffieHellman To nie wiedzą, że do usunięcia takich "malowideł" trzeba użyć chemii, która nie jest eko?
0
@Kamiloza91 Zgadzam się. Przy tym golu pod nosem powiedziałem sobie: "no nieźle Karim" :)
3
https://fakenews.pl/zdrowie/warto-rozmawiac-pospieszalskiego-analiza-materialu-tvp-z-12-04-2021/
Pamiętacie "Warto Rozmawiać", w którym niedawno zgromadzono samą antycovidową śmietankę i TVP ucięło końcówkę? O to analiza tego odcinka
0
@Kamiloza91 Szczególnie, że Benzema strzela ostatnio nawet z przysłowiowej du*y
6
@FerNiKloVe Przyjaciel Messiego? To jest Barca, czy klub amigosów? Nie jest stary, ale jego wybryki i pensja nie przekonują mnie.
8
Na zatrzymanie Messiego rozumiem, ale po co komu Neymar? Wolę żeby młodego Erlinga lub Sancho ściągnęli niż tego "gwiazdora".
0
O co chodzi z tą nową Coca-Cola Bez cukru? Nie było już takiej wcześniej?
0
@damiano996 Rozumiem, ale ta młodzież nie wzięła się znikąd. Ludzie w twoim wieku ją wychowali, a jakoś nikt nie pisze: nie mogę uwierzyć jak wy po 40-tce mogliście ich tak wychować :) Bicie się o lody jest głupie, ale to kwestia mody. Młodzi ludzie lubią się wtapiać w otoczenie rówieśników by nie być na uboczu. Jak byłem mały to chłopcy w przedszkolu przechwalali się ilością hot wheelsów, a dziewczynki lalkami Barbie. Nie mówiąc już o pokemonach z Chipicao.
0
@sintesox Liverpool od dawna był w słabej dyspozycji i miał przetrzebioną kontuzjami defensywę. Chelsea od przyjścia Tuchela gra dobrze i jedna wpadka w lidze po czerwonej kartce tego nie zmienia.
0
O co chodzi z tą całą Ekipą? To jakiś kanał na yt? Poważnie pytam :)
0
@serek10 Tuchel to doświadczony trener i raczej przygotuje zawodników do walki.
0
@norbi77 Wyjdzie Mendy, bo grał prawie we wszystkich meczach LM.
1
@Yosemite Do Barcy go na 9-tkę! :)
0
@IronSanHybrid To dopiero się nazywa ból d.py :)
0
@Janas11224 Niezłe kolumny i amplituner. Jakiej firmy są te sprzęty?
1
@LeoMessi1994 Japonka, a reszta jest niezbyt urodziwa.
0
@AmigoBlancos The Blues dadzą sobie radę z tą śmieszną kadrą :D #InTuchelwetrust
0
@FanBarcy22 Ten cały podział jest żałosny.
0
Po wyścigu na oficjalnym kanale F1 wrzucane są kompilacje z radio chatów i niektóre teksty są świetne :) To kompilacja z GP Włoch, które było ostatnio.