@Tomo_95 Nie powinni się tak zachowywać, ale po pierwsze wszyscy lecieli jednym długodystansowym lotem i nie przekroczyli drzwi lotniska, a po drugie większość Izraelitów jest zaszczepionych i stanowią mniejsze zagrożenie.
@msmsms Ciekawe, czy Polska/świat zaliczy taki zjazd, że ateiści i naukowcy będą ścigani przez neoinkwizycję? Bardzo ważne pytanie, nie sądzisz? W końcu wraz ze wzrostem populacji wzrasa liczba wierzących (kraje islamskie, biedota chrześcijańska) hihihi
@msmsms Stare i młode komuchy to takie samo szambo jak narodowcy, kibole, alt rightowcy itp. itd. Jedni mają utopijne poglądy, które nigdzie nie udało się pokojowo wprowadzić. Drudzy odmawiają innym narodom istnienia (choćby takiego narodu jak Ukraińcy) i wskazują na ich zbrodnicze działania zapominając o przywarach swojego narodu (OUN/UPA, a zbrodnie Romualda Rajsa "Burego" na Białorusi).
@PatrychoO Dobra. Wygląda na to, że Puma zmieniła zestaw wyjazdowy, bo w oficjalnym sklepie włoskiej repki już nie ma tych białych ze wzorkiem. https://www.figcstore.com/
@Up1or3k Kolejny oświecony się znalazł... Wiesz, że bluzę ratownika każdy może sobie kupić w sklepie z odzieżą BHP i nosić bez żadnych konsekwencji? Poza tym on ewidentnie kłamie w kwestii testów, bo rząd podaje statystyki w oparciu o testy PCR, a nie antygenowe.
@lucca87 Jeśli uważasz, że paru radykalnych lekarzy mówi prawdę to gratuluję. Ludzie, którzy powtarzają teorie spiskowe typy światowy reset przeprowadzany przez szefa konferencji w Davos i mieszają naukowe fakty z urojeniami nie są wiarygodni. Nie mówie że są kiepscy, ale po prostu bzdury opowiadają na różne tematy. Żegnam i również nie mam ochoty gadać dłużej z takim pieniaczem.
@lucca87 No faktycznie strasznie Ciebie wyzwałem. Straszne... Jacy twoi specjaliści/lekarze? Gdzie o nich mówiłeś? Ja tylko mówiłem o programie Pospieszalskiego, który zaprosił alergologa, jakiegoś ciecia adwokata i kogoś tam jeszcze. A z segregacją to radzę wrócić do książek bo porównywanie obecnej sytuacji do tego co robiły nazistowskie Niemcy jest nie na miejscu, ale po co się produkuję jak znowu za jakiś czas wyskoczysz z Holokaustem.
@JANEK777 Testy PCR działają, wirus przenosi się na świeżym powietrzu, ale szansa na zakażenie jest mniejsza bo mniejsze zagęszczenie ludzi, a maski zmniejszają zaraźliwość (są badania). Rząd się ośmieszył zamykaniem i otwieraniem losowych gałęzi gospodarki, ale to nie znaczy że cały świat uczestniczy w spisku big pharmy Żydów/Masonów/whatever...
@lucca87 Zaczęło się od izolowania chorych poprzez kwarantannę. Wiadomo, że zaszczepieni mogą zarażać, ale jest po prostu większa szansa na to że nie będą zarażać.
@lucca87 Nie padło tam słowo nieumiejętnie. Gościu stwierdził, że robią ludziom testy i rozwalają płuca respiratorami. To jest bzdura, bo pod respirator podłącza się ludzi z poważnymi problemami z oddychaniem. Ludzie, którzy mają niską saturację ale oddychają samodzielnie mają podawany tlen. P.S. Daj sobie siana z takimi złośliwościami. Nie noszę maseczki na zewnątrz, bo ona ma sens tylko w tłumie. Poza tym nie mam żadnej histerii i nie odczuwam żadnego przesadnego lęku o swoje życie. Reaguję tylko na takie "dyrdymały" wypowiadane przez radykałów.
@lucca87 Ty oczywiście mówisz samą prawdę i jesteś oświecony... W każdej epidemii izoluje się chorych od zdrowych ludzi. Poza tym Holocaust to było to całe ludobójstwo a nie sama segregacja.
@lucca87 Jego program to jedna wielka prawicowa szczujnia i mówię to po nieprzyjemności oglądania paru odcinków. A w tym odcinku padały z ust tych niby lekarzy takie sformułowania jak np. "rozwalają ludziom płuca respiratorami" także ten...
@lucca87 Sam piszesz brednie porównując obecną sytuację do Holocaustu... A jeśli chodzi o ojca twojego kolegi to był już po dwóch dawkach? Te szczepionki osiągają wysoką skuteczność dopiero jakiś czas po drugiej dawce. Mógł wcześniej złapać koronawirusa i przez niego na oiom wylądować.
@amanter Maszyna losuje pytania. Poza tym co jakiś czas na swoim fanpage proszą o propozycje pytań z danej kategorii np. pytania związane z kwiatami i wybierają najlepsze wg. nich. Nikt nie dostaje pytań.
@messiandiniesta Pewnie golnął coś mocniejszego pomimo swojej abstynencji :) Ogólnie myślę, że się jakoś mocno nie przejął i wyciera sobie łzy zielonym papierem.
0
@Tomo_95 Nie powinni się tak zachowywać, ale po pierwsze wszyscy lecieli jednym długodystansowym lotem i nie przekroczyli drzwi lotniska, a po drugie większość Izraelitów jest zaszczepionych i stanowią mniejsze zagrożenie.
0
@lucas/catalan Kondominium żydowskie? Ja pierdziu... :)
0
@lucas/catalan Korwiniści też mają gdzieś obostrzenia, więc...
3
@msmsms Ciekawe, czy Polska/świat zaliczy taki zjazd, że ateiści i naukowcy będą ścigani przez neoinkwizycję? Bardzo ważne pytanie, nie sądzisz? W końcu wraz ze wzrostem populacji wzrasa liczba wierzących (kraje islamskie, biedota chrześcijańska) hihihi
0
@itmustbejoke Serwery by spłonęły tak jak te od OVH w Strasbugu miesiąc temu :)
1
@Damian11 A jak tam Jordi Alba? :)
0
@msmsms Stare i młode komuchy to takie samo szambo jak narodowcy, kibole, alt rightowcy itp. itd. Jedni mają utopijne poglądy, które nigdzie nie udało się pokojowo wprowadzić. Drudzy odmawiają innym narodom istnienia (choćby takiego narodu jak Ukraińcy) i wskazują na ich zbrodnicze działania zapominając o przywarach swojego narodu (OUN/UPA, a zbrodnie Romualda Rajsa "Burego" na Białorusi).
0
@PatrychoO Dobra. Wygląda na to, że Puma zmieniła zestaw wyjazdowy, bo w oficjalnym sklepie włoskiej repki już nie ma tych białych ze wzorkiem.
https://www.figcstore.com/
1
@PatrychoO Ta zielona będzie chyba trzecim zestawem.
https://eu.puma.com/pl/pl/kolekcje/pilka-nozna/druzyny-narodowe?prefv1=Italia&prefn1=subcatID
Jak zjedziesz niżej to znajdziesz niebieską, zieloną i białą. Nie rozumiem tylko po co są tę przez Ciebie pokazane? Przecież w tym sklepie przy tych innych białych jest podpis wyjazdowe...
1
@lucca87 Mówiłem o samych lekarzach, że mają radykalne poglądy. Są badania, że maseczki działają:
https://www.nature.com/articles/d41586-020-02801-8#ref-CR1
https://jamanetwork.com/journals/jama/fullarticle/2776536
https://www.nature.com/articles/s41591-020-0843-2#Sec3
https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMc2007800
W skrócie maseczki działają, gdyż zmniejszają ilość aerozoli wydobywających się od noszącego, z którymi przenoszą się wirusy. Dzięki temu zmniejszają ich rozprzestrzenianie :)
0
@Up1or3k Kolejny oświecony się znalazł... Wiesz, że bluzę ratownika każdy może sobie kupić w sklepie z odzieżą BHP i nosić bez żadnych konsekwencji? Poza tym on ewidentnie kłamie w kwestii testów, bo rząd podaje statystyki w oparciu o testy PCR, a nie antygenowe.
0
@lucca87 Jeśli uważasz, że paru radykalnych lekarzy mówi prawdę to gratuluję. Ludzie, którzy powtarzają teorie spiskowe typy światowy reset przeprowadzany przez szefa konferencji w Davos i mieszają naukowe fakty z urojeniami nie są wiarygodni. Nie mówie że są kiepscy, ale po prostu bzdury opowiadają na różne tematy. Żegnam i również nie mam ochoty gadać dłużej z takim pieniaczem.
0
@JANEK777 Szczególnie polio fajnie się leczy, gdy paraliżu się dostanie. Lepiej zapobiegać niż się leczyć ;)
0
@lucca87 No faktycznie strasznie Ciebie wyzwałem. Straszne...
Jacy twoi specjaliści/lekarze? Gdzie o nich mówiłeś? Ja tylko mówiłem o programie Pospieszalskiego, który zaprosił alergologa, jakiegoś ciecia adwokata i kogoś tam jeszcze. A z segregacją to radzę wrócić do książek bo porównywanie obecnej sytuacji do tego co robiły nazistowskie Niemcy jest nie na miejscu, ale po co się produkuję jak znowu za jakiś czas wyskoczysz z Holokaustem.
0
@JANEK777 Testy PCR działają, wirus przenosi się na świeżym powietrzu, ale szansa na zakażenie jest mniejsza bo mniejsze zagęszczenie ludzi, a maski zmniejszają zaraźliwość (są badania). Rząd się ośmieszył zamykaniem i otwieraniem losowych gałęzi gospodarki, ale to nie znaczy że cały świat uczestniczy w spisku big pharmy Żydów/Masonów/whatever...
8
@Chakalaka Przecież już to wstawiałeś jakiś czas temu nasz Obrońcu Donalda :)
0
@lucca87 Zaczęło się od izolowania chorych poprzez kwarantannę. Wiadomo, że zaszczepieni mogą zarażać, ale jest po prostu większa szansa na to że nie będą zarażać.
1
@lucca87 Nie padło tam słowo nieumiejętnie. Gościu stwierdził, że robią ludziom testy i rozwalają płuca respiratorami. To jest bzdura, bo pod respirator podłącza się ludzi z poważnymi problemami z oddychaniem. Ludzie, którzy mają niską saturację ale oddychają samodzielnie mają podawany tlen. P.S. Daj sobie siana z takimi złośliwościami. Nie noszę maseczki na zewnątrz, bo ona ma sens tylko w tłumie. Poza tym nie mam żadnej histerii i nie odczuwam żadnego przesadnego lęku o swoje życie. Reaguję tylko na takie "dyrdymały" wypowiadane przez radykałów.
3
@lucca87 Ty oczywiście mówisz samą prawdę i jesteś oświecony... W każdej epidemii izoluje się chorych od zdrowych ludzi. Poza tym Holocaust to było to całe ludobójstwo a nie sama segregacja.
0
@lucca87 Były od lat, ale nic nie zmienia bo obecna "wersja" to mutacja różniąca się od poprzednich. Śmiertelność jest wyższa od tej, którą podałeś.
1
@lucca87 Jego program to jedna wielka prawicowa szczujnia i mówię to po nieprzyjemności oglądania paru odcinków. A w tym odcinku padały z ust tych niby lekarzy takie sformułowania jak np. "rozwalają ludziom płuca respiratorami" także ten...
3
@lucca87 Sam piszesz brednie porównując obecną sytuację do Holocaustu... A jeśli chodzi o ojca twojego kolegi to był już po dwóch dawkach? Te szczepionki osiągają wysoką skuteczność dopiero jakiś czas po drugiej dawce. Mógł wcześniej złapać koronawirusa i przez niego na oiom wylądować.
1
@msmsms Na szczęście nie znam takich szurów :)
0
@saczers438 Ten o Che Guevarze jest ok (jeśli Ci o filmy chodzi :) ):
Niedawno oglądałem i mnie zaciekawił. Eksperci wykazują pewną sympatię do Che, ale nie przeszkadza to w odbiorze.
0
@Esteban_ Jest dobry, ale to nie top :)
1
@LuisSalvano Mi podoba się nazwisko amerykańskiej aktorki o imieniu Reese:
Witherspoon, czyli prawie Reese z jej łyżeczką :)
1
@KacperVEB A celownik?
0
@amanter Maszyna losuje pytania. Poza tym co jakiś czas na swoim fanpage proszą o propozycje pytań z danej kategorii np. pytania związane z kwiatami i wybierają najlepsze wg. nich. Nikt nie dostaje pytań.
2
@messiandiniesta Pewnie golnął coś mocniejszego pomimo swojej abstynencji :) Ogólnie myślę, że się jakoś mocno nie przejął i wyciera sobie łzy zielonym papierem.
0
@BorzyKrzys Chyba Perez dogadał się z UEFA :) Awans za zasługi jest idiotyczny.