Czy zastanawialiście się czemu w herbie Luton Town F.C. znajduje się kapelusz? https://zapodaj.net/ae4a37f6aad7d.jpg.html LT F.C. to klub zajmujący obecnie 13 miejsce w Championship. Jego największym sukcesem było zdobycie Pucharu Ligii Angielskiej w 1988 roku, po pokonaniu Arsenalu 3:2. Swoją drogą można powiedzieć, że Luton powstało jak feniks z popiołów, gdyż po sezonie 2008/9 spadli z League Two do piątej ligii angielskiej (problemy finansowe i ujemne pkt), a teraz są w przedsionku Premier League :) Otóż od 17 w. do końca II wś. w tym 200 tys. mieście działały liczne zakłady kapelusznikarskie. Kapelusze w nich wyprodukowane były uznawane za jedne z najlepszych w Europie. Jeszcze w latach 30. kapelusze dobrze się sprzedawały, ale po II wś. uznano, że przemysł ten jest nierentowny i postawiono na innego rodzaju zakłady.
@AlicjaFCB Monarchia brytyjska jest jedną z ostatnich panujących monarchii, więc ludzie się interesują. Co jest w tym dziwnego? Mają nic o tym nie mówić, bo Ciebie to nie interesuje?
W środę 14 kwietnia TVP pokaże mecz rewanżowy Liverpoolu z Realem. Nie jest to jakieś zaskoczenie, bo obie drużyny to znane marki, ale może komuś przyda się to info.
Wczoraj przy stanie 1:0 jak Mbappe pędził na bramkę to już wiedziałem, że będzie gol. Te jego nagłe zrywy i siła strzału są fantastyczne. Mbappe to potwór tak jak Haaland.
0
Pad Dualsense od PS5 działa bezproblemowo z komputerem Windows 10? Próbował ktoś?
0
@marekBarca A kto był tym drugim komentatorem, który opowiadał?
5
Czy zastanawialiście się czemu w herbie Luton Town F.C. znajduje się kapelusz?
https://zapodaj.net/ae4a37f6aad7d.jpg.html
LT F.C. to klub zajmujący obecnie 13 miejsce w Championship. Jego największym sukcesem było zdobycie Pucharu Ligii Angielskiej w 1988 roku, po pokonaniu Arsenalu 3:2. Swoją drogą można powiedzieć, że Luton powstało jak feniks z popiołów, gdyż po sezonie 2008/9 spadli z League Two do piątej ligii angielskiej (problemy finansowe i ujemne pkt), a teraz są w przedsionku Premier League :)
Otóż od 17 w. do końca II wś. w tym 200 tys. mieście działały liczne zakłady kapelusznikarskie. Kapelusze w nich wyprodukowane były uznawane za jedne z najlepszych w Europie. Jeszcze w latach 30. kapelusze dobrze się sprzedawały, ale po II wś. uznano, że przemysł ten jest nierentowny i postawiono na innego rodzaju zakłady.
0
@norbi77 Jakie tematy w nim poruszyli? Obłożenie szpitala i co jeszcze?
6
Altube - śmieszne nazwisko :)
2
@Bykunn Chyba ostry cień mgły :)
0
@Wiktoria13 No super, ale te skrócone i przekręcone nazwiska kłują w oczy.
6
@Haha_Madrid Mąż Elki Drugiej :)
1
@AlicjaFCB Monarchia brytyjska jest jedną z ostatnich panujących monarchii, więc ludzie się interesują. Co jest w tym dziwnego? Mają nic o tym nie mówić, bo Ciebie to nie interesuje?
1
@barteggg08 Za 15 zł masz miesiąc Eleven Sports. Tam też będzie El Clasico.
0
@Zoker Na starość niektórym ludziom odbija :)
6
@AmigoBlancos Kibice Schalke mają gorzej :)
5
Slavia jest niezła. Super koszulki i remis w końcówce meczu z Arsenalem! :)
1
@xBoMBoWiECx A co zrobił?
5
Już raz wrócił i za bardzo nie pomógł, więc lepiej niech nie zagra.
2
@tomek8756 Ja tam będę to i to oglądać bo lubię BVB i Live. Na "jedynce" Liverpool, a na telefonie BVB.
0
@pride1899 A jakbyś wstawił tweet jakiegoś ekstremistycznego prawicowca to by stwierdzili, że prawica składa się z wielu nurtów :)
4
W środę 14 kwietnia TVP pokaże mecz rewanżowy Liverpoolu z Realem. Nie jest to jakieś zaskoczenie, bo obie drużyny to znane marki, ale może komuś przyda się to info.
1
@JimMorrisonFCB Ludzie często zapominają, że portugalski różni się od hiszpańskiego i potem śmieją się z komentatorów :)
0
@DonMatteo901 Niestety ludzie lubią oglądać szokujące rzeczy (np. idiotów w akcji) i to prowadzi do ich rozpowszechnienia.
0
Jak się wymawia nazwisko Leroya Sane? Borek mówił Zane wczoraj i ogólnie bardziej po francusku wymawiał nazwiska piłkarzy PSG, więc nie mam pewności.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wczoraj przy stanie 1:0 jak Mbappe pędził na bramkę to już wiedziałem, że będzie gol. Te jego nagłe zrywy i siła strzału są fantastyczne. Mbappe to potwór tak jak Haaland.
0
@JANEK777 Beznadziejne źródło. Znajdź coś lepszego.
0
@messi564 No tak, ale Harry nie ma Raioli łasego na kasę :)
1
@messi564 Jeśli nie Haaland to Hurricane :)
0
Jak tam Porto gra? Stłamszone, czy walczy?
1
https://zapodaj.net/21e1ae11b844c.jpg.html https://zapodaj.net/125fef18791f6.jpg.html
Haaland z Reusem to niezła para :)
0
Alphonso Davies jest w składzie?
0
@MarioVeB! Raczej tak, bo grają dosyć ofensywną piłkę i się nie murują (np. z Juve). Chyba, że Tuchel coś wykombinuje.