Widać, że Ronald ma cojones. Nie zamierza dać się stłamsić i chce być traktowany na poważnie. Nie rozumiem jak można było wcześniej robić transfery bez konsultacji z trenerem...
@tomek8756 Hardmann mnie najbardziej irytował w tym serialu. A z lubianych postaci to dodałbym Luisa, bo te wszystkie humorki tej postaci są zabawne :)
https://www.defence24.pl/prezes-pgz-przechodzi-do-kghm Ciąg dalszy rządowej gry w gorące krzesło. Tym razem prezes Polskiej Grupy Zbrojeniowej zostanie wiceprezesem KGHM. Prawda, że górnictwo i zbrojeniówka to podobne branże? :)
@FCMichalo Na yt to chwilę pokazują się filmiki z kolejnymi zawodnikami niby przechodzącymi do jednego z wielkich klubów, często z jakąś idiotyczną muzyką. Na przykład to:
@tobiasson92 Przecież to jest kłamstwo. Ustawa ma przewidywać do 10 lat więzienia dla uczestników protestów szczególnie uciążliwych lub agresywnych (choćby część demonstracji BLM w USA), a nie wszystkich protestów. Trwają także ostre dyskusje wśród polityków o policyjnych uprawnieniach, gdyż trzeba jasno określić kiedy policja może interweniować. Ten gościu stworzył fakenewsa dla zdobycia popularności na tt. Poza tym był też inna ustawa mówiąc o wyroku do 10 lat więzienia za dekapitację lub zniszczenie pomników/postumentów itp. itd.
@Patrykl145 Oby inne drużyny miały silniki mogące konkurować z Mercem, bo ta dominacja jest nudna. Ja też jestem za Verstappenem i mam nadzieję, że jego bolid będzie konkurencyjny :)
1
@SteuerFreiMoney Cayman GT4 to fajna furka :) Ciekawe jak wypadnie Robert w NLS.
45
Widać, że Ronald ma cojones. Nie zamierza dać się stłamsić i chce być traktowany na poważnie. Nie rozumiem jak można było wcześniej robić transfery bez konsultacji z trenerem...
0
@Hosh https://mobile.twitter.com/JPWR_1984/status/137402915435880448
Niezły gif :)
0
@tomek8756 Hardmann mnie najbardziej irytował w tym serialu. A z lubianych postaci to dodałbym Luisa, bo te wszystkie humorki tej postaci są zabawne :)
0
@Colon Nie mam żadnego :)
6
https://zapodaj.net/44c4eab40550c.jpg.html
@HarveySpecter MAtS jest w team Suits :)
3
https://www.defence24.pl/prezes-pgz-przechodzi-do-kghm
Ciąg dalszy rządowej gry w gorące krzesło. Tym razem prezes Polskiej Grupy Zbrojeniowej zostanie wiceprezesem KGHM. Prawda, że górnictwo i zbrojeniówka to podobne branże? :)
1
@Xxxbarca4ever Jakoś ich nie śledzę, więc nie mogę się wypowiedzieć :)
0
@Xxxbarca4ever Ze starszych jest jeszcze Jan Bednarek i Bartek Drągowski.
3
@Xxxbarca4ever Na pewno Jakub Moder i Michał Karbownik. Już sobie pogrywają w Brighton więc może coś z nich będzie.
1
@FCMichalo Na yt to chwilę pokazują się filmiki z kolejnymi zawodnikami niby przechodzącymi do jednego z wielkich klubów, często z jakąś idiotyczną muzyką.
Na przykład to:
25
@Zip Irytują mnie już Ci ludzie czepiający się Lewego. Można nie lubić Dudy, ale co Robert miał zrobić? Strzelić focha i nie odebrać odznaczenia?
0
@messi564 Eintracht Frankfurt raczej spuchnie :)
1
@Hopner15 Jego poziom jest tożsamy z polską lewicą (np. żenujące doszukiwanie się Żydów w Star Wars i zachowanie się na mównicy).
2
Komentarz usunięty
0
@Vebrol Tym razem remontują całe SB, a nie same toalety i na pewno nie zdążą zakończyć prac przed El Clasico :)
0
@Janas11224 Ale Schalke się stoczyło. Masakra...
1
@Barca1992 Nie ma to jak opierając się na podobieństwie objawów twierdzić, że koronawirus jest grypą... Weź przestań pisać głupoty.
2
@tobiasson92 Przecież to jest kłamstwo. Ustawa ma przewidywać do 10 lat więzienia dla uczestników protestów szczególnie uciążliwych lub agresywnych (choćby część demonstracji BLM w USA), a nie wszystkich protestów. Trwają także ostre dyskusje wśród polityków o policyjnych uprawnieniach, gdyż trzeba jasno określić kiedy policja może interweniować.
Ten gościu stworzył fakenewsa dla zdobycia popularności na tt. Poza tym był też inna ustawa mówiąc o wyroku do 10 lat więzienia za dekapitację lub zniszczenie pomników/postumentów itp. itd.
0
@Barca1992 No tak, bo jesteś wszystkowiedzący...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rozlewanie też może być sztuką :-)
0
@Mizander Gdyby trenerem był Brzęczek to też bym marudził, ale jest Sousa i chcę zobaczyć co udało mu się zmienić.
2
@Chakalaka Przecież jest już 4chan. To idealne miejsce dla niego :)
2
@Fabik Semedo by podał do tyłu zamiast oddać strzał :)
1
@Rastafarnianin Genialny obraz!
0
@mihau9 Champions League tam nie uświadczysz, gdyż Polsat ma do niej prawa.
0
@pax Szkoda, że Franco tak nie wysadzili.
5
@Patrykl145 Oby inne drużyny miały silniki mogące konkurować z Mercem, bo ta dominacja jest nudna. Ja też jestem za Verstappenem i mam nadzieję, że jego bolid będzie konkurencyjny :)
3
@wroclawianin89 Chyba nie wiesz co robiło ZOMO, że porównujesz je do dzisiejszej policji.