1

@SteuerFreiMoney Cayman GT4 to fajna furka :) Ciekawe jak wypadnie Robert w NLS.

45

Widać, że Ronald ma cojones. Nie zamierza dać się stłamsić i chce być traktowany na poważnie. Nie rozumiem jak można było wcześniej robić transfery bez konsultacji z trenerem...

0

@tomek8756 Hardmann mnie najbardziej irytował w tym serialu. A z lubianych postaci to dodałbym Luisa, bo te wszystkie humorki tej postaci są zabawne :)

0

@Colon Nie mam żadnego :)

6

3

https://www.defence24.pl/prezes-pgz-przechodzi-do-kghm
Ciąg dalszy rządowej gry w gorące krzesło. Tym razem prezes Polskiej Grupy Zbrojeniowej zostanie wiceprezesem KGHM. Prawda, że górnictwo i zbrojeniówka to podobne branże? :)

1

@Xxxbarca4ever Jakoś ich nie śledzę, więc nie mogę się wypowiedzieć :)

0

@Xxxbarca4ever Ze starszych jest jeszcze Jan Bednarek i Bartek Drągowski.

3

@Xxxbarca4ever Na pewno Jakub Moder i Michał Karbownik. Już sobie pogrywają w Brighton więc może coś z nich będzie.

1

@FCMichalo Na yt to chwilę pokazują się filmiki z kolejnymi zawodnikami niby przechodzącymi do jednego z wielkich klubów, często z jakąś idiotyczną muzyką.
Na przykład to:


25

@Zip Irytują mnie już Ci ludzie czepiający się Lewego. Można nie lubić Dudy, ale co Robert miał zrobić? Strzelić focha i nie odebrać odznaczenia?

0

@messi564 Eintracht Frankfurt raczej spuchnie :)

1

@Hopner15 Jego poziom jest tożsamy z polską lewicą (np. żenujące doszukiwanie się Żydów w Star Wars i zachowanie się na mównicy).

2

Komentarz usunięty

0

@Vebrol Tym razem remontują całe SB, a nie same toalety i na pewno nie zdążą zakończyć prac przed El Clasico :)

0

@Janas11224 Ale Schalke się stoczyło. Masakra...

1

@Barca1992 Nie ma to jak opierając się na podobieństwie objawów twierdzić, że koronawirus jest grypą... Weź przestań pisać głupoty.

2

@tobiasson92 Przecież to jest kłamstwo. Ustawa ma przewidywać do 10 lat więzienia dla uczestników protestów szczególnie uciążliwych lub agresywnych (choćby część demonstracji BLM w USA), a nie wszystkich protestów. Trwają także ostre dyskusje wśród polityków o policyjnych uprawnieniach, gdyż trzeba jasno określić kiedy policja może interweniować.
Ten gościu stworzył fakenewsa dla zdobycia popularności na tt. Poza tym był też inna ustawa mówiąc o wyroku do 10 lat więzienia za dekapitację lub zniszczenie pomników/postumentów itp. itd.

0

@Barca1992 No tak, bo jesteś wszystkowiedzący...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0


Rozlewanie też może być sztuką :-)

0

@Mizander Gdyby trenerem był Brzęczek to też bym marudził, ale jest Sousa i chcę zobaczyć co udało mu się zmienić.

2

@Chakalaka Przecież jest już 4chan. To idealne miejsce dla niego :)

2

@Fabik Semedo by podał do tyłu zamiast oddać strzał :)

1

@Rastafarnianin Genialny obraz!

0

@mihau9 Champions League tam nie uświadczysz, gdyż Polsat ma do niej prawa.

0

@pax Szkoda, że Franco tak nie wysadzili.

5

@Patrykl145 Oby inne drużyny miały silniki mogące konkurować z Mercem, bo ta dominacja jest nudna. Ja też jestem za Verstappenem i mam nadzieję, że jego bolid będzie konkurencyjny :)

3

@wroclawianin89 Chyba nie wiesz co robiło ZOMO, że porównujesz je do dzisiejszej policji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?