1

@ranger3120 Poza tym będziesz mógł podziwiać urodę Pani Sylwii na żywo jak do finału dojdziesz. Dodatkowa motywacja :)

2

@AmigoBlancos Nie tak dawno to my sobie tak wyzywaliśmy sztab Barcy...

2

@ranger3120 Powodzenia i pamiętaj żeby nie brać na siebie przed wywaleniem przeciwników w finale!

0

@obiektywny12 Wyrównanie rekordu Xaviego w ilości występów dla Barcy w pierwszej drużynie.

0

@Messiah10 Ja raz tak się poczułem jak busem ze szkoły wracałem pewnego dnia. Jakiś samochód z naprzeciwka wyprzedzał na trzeciego i o włos nas minął dzięki gwałtownemu hamowaniu kierowcy busa. Już myślałem, że nie wrócę do domu... Gościu jechał dosyć szybko i chyba jakimś SUV-em, więc zderzenie czołowe z busem którym jechałem nie skończyłoby się najlepiej. Poza tym jechałem na swoim wózku i to hamowanie nieźle mnie wystraszyło, a przy czołówce nawet nie wyobrażam sobie co by się ze mną stało.

0

@AmigoBlancos Powiedział Eden jedząc kebaba z podwójną baraniną i mieszanym sosem :-)

4

@xBoMBoWiECx Dali go Haalandowi :)

0

@insp1re Brave na kompie i na telefonie.

0

@Kidd Czysty spirytus :)

0

@Kurkmen On ma odwagę i potrafi spróbować strzelić tam gdzie inni by odpuścili.

0

@Pogba Piękność pierwszej jedenastki by podskoczyła :)

1

@Adamski69 Wydaje mi się, że tak. Ma świetne statystyki, obronę przeciwnika rozbija jak jakiś czołg i potrafi strzelić z tysiąca i jednej pozycji.

0

@JarekS A kto jest jego guru?

0

@Sulimo Cały Neapol pierdyknie razem z tymi Polami Fregrejskimi...

0

@Krzychu1010 A grasz w NFS Heat? Jaki masz najszybszy wózek? :) Mój to Nissan Skyline 2000GT-R

3

@Kgorecki2500 Chyba nic nie można zrobić, bo magmy jest w ch... dużo, a ciśnienie powstające w wulkanach przed erupcją jest niewyobrażalne.

2

@Sulimo Czyżby Bóg chciał zapobiec globalnemu ociepleniu pyłami wulkanicznymi? :)

4

@KORTIS Z tego co wiem to jego marzeniem jest prowadzenie repki Niemiec, a Loew niedługo odchodzi.

4

@tobiasson92 Powinien być jeszcze różaniec dla każdego od fundacji Lux Veritatis (Rydzyk), która dostanie rządowy kontrakt i wszyscy byliby zadowoleni :)

4

@marcin000019 Uwielbiałem Villę :) To dopiero był napastnik...

0

@Ojciec5tkidzieci Nie oglądałem więc nie wiem :)

2

@regatta52 W Lille coś pogrywa, ale jak gra to nie wiem :) Na razie prowadzą w Ligue 1.

1

@VamosRakieta Ale brak LM w osiągnięciach w czasach gry w Barcy to niezłe faux pas...
https://zapodaj.net/2cfbd26b227a9.jpg.html

0

@Rastafarnianin Czerwień jest jedną z chińskich barw, więc też pasuje :)

1

@Yosemite Wygląda tak jakby przed meczem zarąbał losowy ciuch z second handu :)

0

@ksobi Wiem. Chodzi mi o sam zamysł robienia takich skrótów wypowiedzi :)

2

@ksobi Wycięty fragment bez kontekstu. Żenada. Nie lubię Mateusza, ale takie wycinki są głupie, niezależnie od tego kogo dotyczą. Mu chodziło o ludzi, którzy mają gdzieś pandemię.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

@BarcaInfo Odpowiedział po prostu Bono tym samym (sam powiedział, że nie rozumie tego języka i po prostu powtórzył). Raczej nie powiedział nic o zabiciu kogoś. Poza tym niektórym nerwy puszczają i nawet to co powiedział Mbappe do Alby mi strasznie nie przeszkadza, bo nie są to bardzo częste wybryki.

0

@lukaszmatusiewicz City to ten gorszy Manchester wsparty petrodolarami, więc nie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?