0

@Olkovsky9 W punkt! Dembele sam musiał odebrać piłkę i biec w pole karne PSG, bo pomoc dała d... Pomocnicy PSG przynajmniej wyszli na murawę, a ci z Barcy zostali chyba w domach, bo nigdzie ich nie było widać :)

0

@barcelonaLM W końcu Barca miała by klasową 9-tkę :) Ale żeby wykorzystać jego potencjał trzeba mieć silną pomoc, która dostarczy mu piłkę. Wczorajszy mecz pokazał, że barcelońska pomoc jest do d... Wiem, że jest młodziutki Pedri i ciągle rozwijający się de Jong, ale nic z tego nie wynika bo mamy wiecznie spóźnionego Busquetsa i obronę ze skłonnościami do wylewów...

0

@Derean Typowy komentator Polsatu :) Oby LM wróciła jak najszybciej do C+, bo to jest jakiś dramat..

1

@LuisSalvano Nie jest najlepiej, ale zawsze mogło być o wiele gorzej :) Dopiero 1:1, więc tak jak mówisz nie ma co płakać!

0

Poche szykuj się na lekcję footballu! Będzie bolało! :)

0

@Aqualitek Ach Ci fachowcy... Większość z nich nadaje się do programu Usterka :)

0

@Czeresniafcb The Chaaampions! :)

1

@MESSIah16 Konwój - 1943 (dobrze pokazuje realia bitwy o Atlantyk, bo kręcili go podczas drugiej wojny :) ).
https://www.filmweb.pl/film/Konw%C3%B3j-1943-31871
Most na rzece Kwai - 1957
https://www.filmweb.pl/film/Most+na+rzece+Kwai-1957-31647

3

Szkoda Liverpoolu, ale Klopp się po prostu wypalił + masa kontuzji.

3

https://iv.pl/image/GttLRTY
https://iv.pl/image/GttLCCD
Nowe minimalistyczne wg. Kurskiego logo kanałów TVP. Tych starych i zaplanowanych (TVP Kobieta, World i Nauka). Prawda, że piękne? :)

1

@PatrychoO Przecież dałem uśmieszek na końcu. Nie pisałem z jakimś oburzeniem.

2

@mat32 Różnie. Jeśli jakąś tanią to z colą, a te droższe to lubię z lodem.

3

@PatrychoO Każdy kraj/naród ma inne zwyczaje. Te nasze pączki też potrafią być pyszne, ale w umiarze. Ja nigdy nie zjadłem więcej niż dwa pączki w Tłusty Czwartek. Poza tym wolę faworki mojej babci :)

1

@Mathew16 Szanse z PSG mamy, bo Poche zaczął dopiero z nimi pracować i ma problem z kontuzjami (Bernat, czy teraz Neymar).

0

@Przemek2323 W 56 jednak sporo Węgrów wyszło na ulice :)

0

@BarcaInfo Pewnie myślał nad zjebką obrony w szatni za wpuszczenie czterech bramek :)

1

Szalony mecz Everton vs Tottki 4:4, a już było 3:1 dla The Toffees.

0

I jak gra wygląda?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DaPi Ale powinien być chociaż podział na obronę, pomoc i atak.

0

@Ansufati123 Na TVP1 :)

0

@Colon Dwie moje ulubione zawodniczki :)

4

Chińscy kryptogórnicy teraz przerzucili się na laptopy, a konkretniej na sprzęt firmy Hasee (chińska firma robiąca lapki na kadłubkach Clevo) z nowymi RTX-ami od NVIDIA. Czyli karty graficzne będą jeszcze mniej dostępne :)
https://videocardz.com/newz/hundreds-of-nvidia-geforce-rtx-30-gaming-laptops-spotted-in-a-mining-farm

0

@Amigo_Blanco Autorytaryzm powraca :)

0

@clyde Co za bezwstydny oblech :)

0

Puig właśnie otrzymał dużą szansę na pokazanie się Koemanowi na boisku. De la Fuente również. Oby dobrze się prezentowali.

1

@norbi77 Chodzi o mecze bez kartki :)

0

@BarcaInfo Już ma u mnie + :)

0

@Kurkmen Oby odpadli już ze Źrebakami :)

1

@Yosemite Ale zakręcił futbolówką.
Messi nie będzie chciał mieć takiego konkurenta w wolnych, więc Memphis właśnie pogrzebał swoje szanse na dołączenie do Barcy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?