Dzisiaj o 21:40 Robert Kubica wystartuje w wyścigu Daytona 24h wraz z zespołem High Class Racing. Na pierwszym, drugim i trzecim treningu Robert wykręcił najlepszy czas w swojej ekipie, a trzeci w swojej kategorii LMP2 (druga najszybsza). Część wyścigu pokaże Player i Eurosport Player. Wyścig odbędzie się na słynnym torze Daytona International Speedway: https://images.app.goo.gl/RHn5eJaTwg12Khpn6 Naprzód Robert! :)
@Chaoss Poza tym ogniwa paliwowe są bardziej ekologiczne i łatwiejsze w recyklingu. Jednakże obecnie większość wodoru uzyskuje się z obróbki metanu, więc z ekologią nie ma to na razie dużo wspólnego. Elektroliza jest coraz bardziej skuteczna i to też może się zmienić.
@Chaoss Niestety akumulatory nie pozwalają na 1000 km jazdy. Tesla max 700 km przejedzie, ale tylko w pewnych warunkach. Z superładowarkami Tesli na prąd stały o mocy 250 kW w 38 min można naładować akumulator do 80% w 38 min. https://zapodaj.net/e5c99e926875b.png.html Ja osobiście uważam (Toyota też tak twierdzi :) ), że wodór to paliwo przyszłości, ale obecnie większość koncernów poszła w elektryki. Choć problemem też jest waga, ale nie akumulatorów a ogniw paliwowych. Zaletą jest szybkość tankowania porównywalna do spalinowych i brak wielkich fabryk produkujących akumulatory.
@tomFCB No tak, przeoczyłem. Oglądałem z dwa razy i uważam, że Twoi znajomi mieli rację. Dobry film z całkiem ciekawą fabułą i dobrą grą Tomka Rejsa :D
@Chaoss Bo czemu nie? Cały Elon :) Na przykład robisz sobie przerwę podczas dłuższej podróży i np. podczas ładowania auta do pełna odpalasz sobie gierkę.
@SteuerFreiMoney Jakoś nie doczytałem, że w DTM tym jeździli :) No tak, lepiej wziąć kogoś kto zna auto i potrafi z nim wszystko zrobić. Chociaż myślę, że po paru okrążeniach taki Max, czy inny kierowca z F1 też dałby sobie radę.
Kto wg. was najbardziej podlizuje się partii rządzącej? Bracia Karnowscy, Sakiewicz, Rachoń, Gmyz? Wg. mnie nic nie pobije Karnowskich (Michał jest najgorszy), bo ich wypowiedzi są tak słodkopierdzące, że powinny być puszczane w paśmie programów 18+. Skąd się biorą takie typy... A to pierwszy z brzegu artykuł autorstwa M. Karnowskiego: https://wpolityce.pl/polityka/536219-najblizej-putinizmu-polska-byla-za-czasow-tuska :) Uwaga! Wchodzicie na własną odpowiedzialność!
@MesQueUnClub96 Bardzo dobry polityk, ale przez ostatnie 3-lata nie zbyt dobrze jej idzie. Poza tym przez większość kariery kanclerskiej miała "jaja" większe od jaj wszystkich naszych posłów z Wiejskiej razem wziętych. Poza tym ma trochę wspólnego z Polską, bo jej dziadek był Poznaniakiem.
@clyde Ja mam tak samo. Normalnie jem mało słodyczy, ale jak raz na jakiś czas ląduje mleczko w lodówce to znika nie wiadomo kiedy. Mówię sobie: "ostatnia kostka", a kończy się na paru następnych :-)
https://zapodaj.net/03559d0d729f4.jpg.html Harry Kane spotkał Beckhama, gdy dopiero zaczynał swoją przygodę z footballem. Po kilkunastu latach znowu się spotkali. Czas szybko mija :)
1
Dzisiaj o 21:40 Robert Kubica wystartuje w wyścigu Daytona 24h wraz z zespołem High Class Racing. Na pierwszym, drugim i trzecim treningu Robert wykręcił najlepszy czas w swojej ekipie, a trzeci w swojej kategorii LMP2 (druga najszybsza). Część wyścigu pokaże Player i Eurosport Player. Wyścig odbędzie się na słynnym torze Daytona International Speedway:
https://images.app.goo.gl/RHn5eJaTwg12Khpn6
Naprzód Robert! :)
0
@itmustbejoke Dokładnie! It must be a joke :)
0
@Janas11224 Ta nagroda od zawsze była kontrowersyjna, bo co takiego zrobił Obama?
0
@Chaoss Poza tym ogniwa paliwowe są bardziej ekologiczne i łatwiejsze w recyklingu. Jednakże obecnie większość wodoru uzyskuje się z obróbki metanu, więc z ekologią nie ma to na razie dużo wspólnego. Elektroliza jest coraz bardziej skuteczna i to też może się zmienić.
0
@Chaoss Niestety akumulatory nie pozwalają na 1000 km jazdy. Tesla max 700 km przejedzie, ale tylko w pewnych warunkach. Z superładowarkami Tesli na prąd stały o mocy 250 kW w 38 min można naładować akumulator do 80% w 38 min.
https://zapodaj.net/e5c99e926875b.png.html
Ja osobiście uważam (Toyota też tak twierdzi :) ), że wodór to paliwo przyszłości, ale obecnie większość koncernów poszła w elektryki. Choć problemem też jest waga, ale nie akumulatorów a ogniw paliwowych. Zaletą jest szybkość tankowania porównywalna do spalinowych i brak wielkich fabryk produkujących akumulatory.
0
@tomFCB No tak, przeoczyłem. Oglądałem z dwa razy i uważam, że Twoi znajomi mieli rację. Dobry film z całkiem ciekawą fabułą i dobrą grą Tomka Rejsa :D
0
@EldoradoHaze Dawno temu w Ameryce (1/2) z 1984 roku o 22:50 na TVP2. Film gangsterski z Robertem De Niro o żydowskiej mafii. Klasyka :)
1
@Chaoss Bo czemu nie? Cały Elon :) Na przykład robisz sobie przerwę podczas dłuższej podróży i np. podczas ładowania auta do pełna odpalasz sobie gierkę.
3
Nowa wersja Tesli - Tesla S Plaid będzie miała moc obliczeniową porównywalną z PS5 i będzie można odpalić na ekranie pokładowym Wiedźmina, czy Cyberpunk 2077 :)
Do tego rozbudowany system audio, obsługa bezprzewodowych padów, ładowanie indukcyjne i usb c w fotelach
https://www.purepc.pl/tesla-s-plaid-z-ukladem-graficznym-amd-navi-23-z-8-gb-vram-gddr6-ktory-pozwoli-na-gre-w-cyberpunk-2077-i-wiedzmina-3
1
@SteuerFreiMoney Jakoś nie doczytałem, że w DTM tym jeździli :) No tak, lepiej wziąć kogoś kto zna auto i potrafi z nim wszystko zrobić. Chociaż myślę, że po paru okrążeniach taki Max, czy inny kierowca z F1 też dałby sobie radę.
0
@SteuerFreiMoney Chętnie przejechał bym się takim na Nürburgring Nordschleife z jakimś profesjonalnym kierowcą np. z Maxem Verstappenem za kółkiem :)
1
@SteuerFreiMoney Nie lubię Merców, ale ten to Pryma Sort! Bierę!
2
Kto wg. was najbardziej podlizuje się partii rządzącej? Bracia Karnowscy, Sakiewicz, Rachoń, Gmyz? Wg. mnie nic nie pobije Karnowskich (Michał jest najgorszy), bo ich wypowiedzi są tak słodkopierdzące, że powinny być puszczane w paśmie programów 18+. Skąd się biorą takie typy... A to pierwszy z brzegu artykuł autorstwa M. Karnowskiego: https://wpolityce.pl/polityka/536219-najblizej-putinizmu-polska-byla-za-czasow-tuska :)
Uwaga! Wchodzicie na własną odpowiedzialność!
0
Kiedy będzie losowanie Pucharu Króla?
0
@tbas Może Pogoń Szczecin? Chociaż nie, bo teraz grają przyzwoicie :)
0
Jak będzie dogrywka to może puszczą Barcę w tv :)
0
@BarcaInfo Tylko kto zastąpi Inakiego Williamsa? :)
0
@ddanioofcb Zapomnieli włączyć w menu ustawień :)
0
Trinkał co za żenujące zagranie :( Puig też się nie popisał...
0
@masq Tak, bo są reklamy przed transmisją.
0
@masq Na sport.tvp.pl będzie.
0
@Yosemite A wiesz coś o Wernerze?
3
@MesQueUnClub96 Bardzo dobry polityk, ale przez ostatnie 3-lata nie zbyt dobrze jej idzie. Poza tym przez większość kariery kanclerskiej miała "jaja" większe od jaj wszystkich naszych posłów z Wiejskiej razem wziętych. Poza tym ma trochę wspólnego z Polską, bo jej dziadek był Poznaniakiem.
0
@clyde Ja mam tak samo. Normalnie jem mało słodyczy, ale jak raz na jakiś czas ląduje mleczko w lodówce to znika nie wiadomo kiedy. Mówię sobie: "ostatnia kostka", a kończy się na paru następnych :-)
0
@clyde Ja uwielbiam Ptasie Mleczko z lodówki, a Ty jesz ciepłe?
0
@FafitFCB @clyde Trochę damskiej pupy jeszcze nikomu nie zaszkodziło :)
1
https://fb.watch/3gV_jXp8X2/
Mou i dzieci :)
1
@NaFazieHitman Nie ma to jak porównywać 5-cio proc. wzrost gosp. śmiesznej polski do 3 proc. USA :)
4
@FireBarca1899 Po prostu wchodzisz na sport.tvp.pl i tam będzie stream bez żadnego logowania. Tylko dwie reklamy trzeba obejrzeć.
9
https://zapodaj.net/03559d0d729f4.jpg.html
Harry Kane spotkał Beckhama, gdy dopiero zaczynał swoją przygodę z footballem. Po kilkunastu latach znowu się spotkali. Czas szybko mija :)