@Transu96@Dankhog Niby tak, ale Barca jest w przebudowie i pozbyła się paru zawodników praktycznie za darmo podczas gdy Atleti prowadziło dużą część sezonu i wzmocniło się Suarezem :)
Dzisiaj o 22:40 na TVN będzie puszczany film Sicario 2: Soldado. Pierwsza część mi się podobała, więc myślę że ta również powinna mi przypasować. Oglądał już ktoś ten film?
@Gaz To był cyrk po prostu :) Każdy robił co chciał, EV i QS nie mieli żadnego poważania u piłkarzy, a Barto z ekipą robił kiepskie transfery i machlojki na boku...
@kuz Może tak być, bo nie ma nigdzie wzmianki o kanałach telewizyjnych. Poza tym ktoś już wcześniej wspomniał, że NENT potrafi puszczać mecze bez komentarza lub po angielsku i nic nie słychać o polskiej redakcji. Może podzielą się z kimś bo nie wygląda to zachęcająco.
@escarabajo Zapomniałem uściślić :) NENT to skandynawska platforma streamingowa, która posiada wcześniej wspomnianą usługę Viaplay. W Polsce od przyszłego sezonu na wyłączność będą mieli Ligę Europy, Conference Cup oraz Bundesligę. Możemy tylko liczyć na to, że ktoś weźmie od nich część rozgrywek.
@BorzyKrzys Oprócz Barcy lubię BVB, Liverpool i Tottenham, ale nie mam zamiaru płacić ponad 100 zł msc za mecze, bo NENT również Bundesligę przejęło i bym musiał jeszcze C+ dla PL kupić oraz Polsat Sport Premium...
@Gronek A co mamy płakać po wczorajszym wygranym dwumeczu? Barcelona pokazała wczoraj walkę i zaangażowanie, więc ludzie się cieszą bo dawno tego nie był.
@LukaszFan Chodziło mi o to, że podpaski nie mają nic wspólnego ze środkami na potencję, gdyż są zwykłymi artykułami higienicznymi. On w jednym poście o wstydzie umieścił to i to. Nie wiem czemu ktokolwiek miałby się wstydzić podpasek. Środki na potencję wspomagają "życie seksualne" i rozumiem, że mogą już kogoś peszyć, choć mi te reklamy nie przeszkadzają, bo są z reguły puszczane późno i nie są jakieś obrazoburcze :)
1
@HarveySpecter Jak będą grać tak pewnie jak ty na sali sądowej to rozwalą PSG :D
2
@Bykunn https://www.google.com/amp/s/www.sport.pl/pilka/7,65082,24812636,polityka-dala-mu-znajomosci-biznes-pieniadze-a-real-madryt.amp
Masz rację. Był politykiem, ale mu nie poszło w wyborach i razem z kolegami kupili upadającą firmę budowlaną, z której dorobił się fortuny.
Ta firma to ACS:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/ACS_Group
To jest chyba firma ogólnobudowlana, bo nawet elektrownie budują.
0
@amanter Taki madrycki Abramowicz :)
1
@Chakalaka "W punkt!" :)
0
@Nano22 A co? Jesteś masochistą? :-)
1
@Ojciec5tkidzieci W końcu! Nudny był już Celtic na pierwszym miejscu :) Poza tym Gerrard to fajny gościu.
0
@Transu96 @Dankhog Niby tak, ale Barca jest w przebudowie i pozbyła się paru zawodników praktycznie za darmo podczas gdy Atleti prowadziło dużą część sezonu i wzmocniło się Suarezem :)
8
Piłkarze Atletico są blisko zostania frajerami roku :) Chelsea wyeliminuje ich z LM, parę wpadek pozbawi ich La Ligi i sezon bez trofeów będzie.
0
@Robert1603 Racja, ale chodziło mi po prostu o nagromadzenie młodych talenciarzy z domieszką doświadczenia.
7
Tak się Ajaxem zachwycaliśmy jakiś czas temu (w LM szczególnie), a tu Barca staje się drużyną młodych talentów z paroma starymi wygami :)
0
Jak tam chłopcy grają? Może być, czy męczą bułę?
2
@busquets5 Idiotyczny komentarz. Co ma Norweg do tych dwóch bramek straconych?
0
Czyli jednak Messi się rządzi :)
0
@Rewolucja123 Faktycznie jest niezła. Wcale nie dziwię się Westonowi, że tak się wpatrywał :)
2
Weston McKennie podziwiał Dilettę Leottę :)
https://zapodaj.net/c4fba5cdbe507.jpg.html
0
@daniel32778 O jakiego królika chodzi?
0
Dzisiaj o 22:40 na TVN będzie puszczany film Sicario 2: Soldado. Pierwsza część mi się podobała, więc myślę że ta również powinna mi przypasować. Oglądał już ktoś ten film?
17
@Gaz To był cyrk po prostu :) Każdy robił co chciał, EV i QS nie mieli żadnego poważania u piłkarzy, a Barto z ekipą robił kiepskie transfery i machlojki na boku...
1
https://zapodaj.net/8285141af8844.jpg.html
Antoś ma nowe buty od Pumy :) Oby dzięki nim lepiej grał i rzadziej pudłował...
0
@LuisSalvano A co w liście napisałeś? Z ciekawości pytam.
4
@PatrychoO A w jakim celu wysyłasz te zdjęcia?
0
@kuz Może tak być, bo nie ma nigdzie wzmianki o kanałach telewizyjnych. Poza tym ktoś już wcześniej wspomniał, że NENT potrafi puszczać mecze bez komentarza lub po angielsku i nic nie słychać o polskiej redakcji. Może podzielą się z kimś bo nie wygląda to zachęcająco.
1
@escarabajo Zapomniałem uściślić :) NENT to skandynawska platforma streamingowa, która posiada wcześniej wspomnianą usługę Viaplay. W Polsce od przyszłego sezonu na wyłączność będą mieli Ligę Europy, Conference Cup oraz Bundesligę. Możemy tylko liczyć na to, że ktoś weźmie od nich część rozgrywek.
0
@Pawel13sz @kuz NENT jeszcze Bundesligę wykupił. Cena 34 zł/msc
1
@BorzyKrzys Oprócz Barcy lubię BVB, Liverpool i Tottenham, ale nie mam zamiaru płacić ponad 100 zł msc za mecze, bo NENT również Bundesligę przejęło i bym musiał jeszcze C+ dla PL kupić oraz Polsat Sport Premium...
0
@Nihas I wtedy może się zdarzyć taki corner taken quickly i jeszcze większe nerwy dla Paryżan :)
2
@Gronek A co mamy płakać po wczorajszym wygranym dwumeczu? Barcelona pokazała wczoraj walkę i zaangażowanie, więc ludzie się cieszą bo dawno tego nie był.
2
@LukaszFan Chodziło mi o to, że podpaski nie mają nic wspólnego ze środkami na potencję, gdyż są zwykłymi artykułami higienicznymi. On w jednym poście o wstydzie umieścił to i to. Nie wiem czemu ktokolwiek miałby się wstydzić podpasek. Środki na potencję wspomagają "życie seksualne" i rozumiem, że mogą już kogoś peszyć, choć mi te reklamy nie przeszkadzają, bo są z reguły puszczane późno i nie są jakieś obrazoburcze :)
5
https://mobile.twitter.com/wencel_wojciech/status/1366773694094311428
Co za mózg... Nie ma to jak postawić podpaski obok środków na potencję, ale czego można się spodziewać po autorze tego artykuliku:
https://www.gosc.pl/doc/872054.Stare-chlopy-graja-na-kompie
2
@Whudi W pierwszym meczu z Juve też mnie zaskoczył :)