1

@LeoMessi1994 Dermatolog mi tak powiedział :) Jest to spowodowane jego wysokim ph.

0

@lucas/catalan Bardzo dobrze. ONR-owcy to pseudopatrioci i nie powinni kierować instytucjami naukowymi z powodu swych skrajnych poglądów.

5

@LeoMessi1994 Szampon może mu nawilżyć glacę :) Mydło wysusza skórę.

9

Mamy nowy najwyższy budynek w Polsce!
PKiN został wyprzedzony przez Varso Tower, który niedawno osiągną docelowe 310 m wysokości
https://zapodaj.net/b5ba875a8f1f9.jpg.html

1

@Gwyn Dzięki. Nie wiedziałem, że dodali taką funkcję :)

3

@VamosRakieta Chłopcy z Bergamo ich zmiotą z boiska! :)

0

@lucas/catalan Niezły, ale będzie zamykać stawkę (oczywiście Williams będzie ostatni) tak jak w poprzednim sezonie :)

0

@TheNekro94 Z tymi babami to typowy efekt PRL-u. Wtedy była taka kombinatoryka kolejkowa i każdy chciał jak najszybciej dorwać się do podstawowych produktów.
Jak byłem mały to stałem w kolejce po bilety w kinie i jakaś baba mnie odepchnęła i wyprzedziła w kolejce ze swoim synalkiem. Potem przyszła mama i powiedziałem jej o tym, że zostałem wyprzedzony, a ta baba wykrzyczała: przecież sam się wpychał! Okropne babsko...

0

@TheNekro94 Polecam Giacomo Conti. Fajne koszule i niezły materiał.

1

@Xxxbarca4ever A jak ich trener się nazywa?

0

@Kamiloza91 A kiedy będą wybory prezydenckie?

0

@Kurkmen A kogo za nich byś widział? Hålanda, Depaya i Garcię?

1

@barcelonaLM Tak jest zawsze. Jednak remisy i porażki z dołem tabeli i średniakami świadczą o słabości Barcelony. Ludzie myśleli, że w meczu z PSG będzie walka, a tu wylew i 4:1 w plecy...

22

Harry Kane odwiedził legendę Tottenhamu Jimmy'ego Greavesa
https://zapodaj.net/98d5dce386564.jpg.html
Greaves wygrał z Anglią jedyne Mistrzostwo Świata w 1966 i obchodzi 81 urodziny.

4

@Mario96w Centrum Nauki Kopernik. Polecam :)

1

@PatrykBarcelona Potwór!

0

@Derean Jak tak dalej będzie grać to szybko trafi do jakiegoś klubu z topu.

0

@Janas11224 Wiele aut mi się podoba. Lubię stylistykę i fury takich marek jak: Lamborghini, Aston Martin, Audi, Porsche, Ford (głównie Mustangi), producenci z Japonii, stare muscle cary i McLaren :)

0

@Amigo_Blanco A potem w TVP Info pomoc Niemiec byłaby pominięta i wspomniano by tylko o bohaterskiej walce pilotów jakiegoś latającego złomu...

3

@LeoMessi1994 4 maks :) Ale tylko z majonezem, szczypiorkiem i szczyptą pieprzu.

1

@Amigo_Blanco Oczywiście, że nic z tego nie wynikło :) Chcieli tylko wywołać nienawiść Polaków do poprzedniego rządu żeby zdobyć władzę, a gdy już doszli do koryta zapomnieli o wyborcach. Teraz sukcesem MON-u było zwodowanie Ślązaka po chyba 15 latach budowy, który jest patrolowcem. Zapomniałem jeszcze wspomnieć o największym sukcesie naszej marynarki, czyli naszym nowoczesnym niszczycielu min... Już nie wiem kto będzie miał gorzej podczas konfliktu zbrojnego: Marynarze, czołgiści w Twardym i T-72, czy może piloci Migów i innych radzieckich wybryków...

2

@Naturopata W różnych dyscyplinach oczywiście :)

0

Jak wygląda sprawa licencji na Ligę Mistrzów? Wiadomo kto będzie ją pokazywać w latach 21-24?

0

@pepo_barcarzadzi Tu akurat okropne zdjęcie mu zrobili.

0

@maroon Szwedzi od początku byli bardziej liberalni. UK też, ale coś musiało być na rzeczy, że wprowadzili rygor sanitarny.

0

@maroon Podaj źródło tych rewelacji.

1

@Pressinho @Encore Szkoda, że TVP nie wybrało meczu BVB vs Sevillą. Myślę, że byłby ciekawszy.

0

Porto dzisiaj sobie chwilę pogra, czy dostaną oklep od Juve? Jak myślicie?

0

@Kamileq96
MAtS
Dest, Araujo, Garcia, Gaya
Barella, de Jong, Pedri
Dembele/Depay, Håland, Fati
Szkoda, że ten skład jest niemożliwy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?