Mamy nowy najwyższy budynek w Polsce! PKiN został wyprzedzony przez Varso Tower, który niedawno osiągną docelowe 310 m wysokości https://zapodaj.net/b5ba875a8f1f9.jpg.html
@TheNekro94 Z tymi babami to typowy efekt PRL-u. Wtedy była taka kombinatoryka kolejkowa i każdy chciał jak najszybciej dorwać się do podstawowych produktów. Jak byłem mały to stałem w kolejce po bilety w kinie i jakaś baba mnie odepchnęła i wyprzedziła w kolejce ze swoim synalkiem. Potem przyszła mama i powiedziałem jej o tym, że zostałem wyprzedzony, a ta baba wykrzyczała: przecież sam się wpychał! Okropne babsko...
@barcelonaLM Tak jest zawsze. Jednak remisy i porażki z dołem tabeli i średniakami świadczą o słabości Barcelony. Ludzie myśleli, że w meczu z PSG będzie walka, a tu wylew i 4:1 w plecy...
Harry Kane odwiedził legendę Tottenhamu Jimmy'ego Greavesa https://zapodaj.net/98d5dce386564.jpg.html Greaves wygrał z Anglią jedyne Mistrzostwo Świata w 1966 i obchodzi 81 urodziny.
@Janas11224 Wiele aut mi się podoba. Lubię stylistykę i fury takich marek jak: Lamborghini, Aston Martin, Audi, Porsche, Ford (głównie Mustangi), producenci z Japonii, stare muscle cary i McLaren :)
@Amigo_Blanco Oczywiście, że nic z tego nie wynikło :) Chcieli tylko wywołać nienawiść Polaków do poprzedniego rządu żeby zdobyć władzę, a gdy już doszli do koryta zapomnieli o wyborcach. Teraz sukcesem MON-u było zwodowanie Ślązaka po chyba 15 latach budowy, który jest patrolowcem. Zapomniałem jeszcze wspomnieć o największym sukcesie naszej marynarki, czyli naszym nowoczesnym niszczycielu min... Już nie wiem kto będzie miał gorzej podczas konfliktu zbrojnego: Marynarze, czołgiści w Twardym i T-72, czy może piloci Migów i innych radzieckich wybryków...
1
@LeoMessi1994 Dermatolog mi tak powiedział :) Jest to spowodowane jego wysokim ph.
0
@lucas/catalan Bardzo dobrze. ONR-owcy to pseudopatrioci i nie powinni kierować instytucjami naukowymi z powodu swych skrajnych poglądów.
5
@LeoMessi1994 Szampon może mu nawilżyć glacę :) Mydło wysusza skórę.
9
Mamy nowy najwyższy budynek w Polsce!
PKiN został wyprzedzony przez Varso Tower, który niedawno osiągną docelowe 310 m wysokości
https://zapodaj.net/b5ba875a8f1f9.jpg.html
1
@Gwyn Dzięki. Nie wiedziałem, że dodali taką funkcję :)
3
@VamosRakieta Chłopcy z Bergamo ich zmiotą z boiska! :)
0
@lucas/catalan Niezły, ale będzie zamykać stawkę (oczywiście Williams będzie ostatni) tak jak w poprzednim sezonie :)
0
@TheNekro94 Z tymi babami to typowy efekt PRL-u. Wtedy była taka kombinatoryka kolejkowa i każdy chciał jak najszybciej dorwać się do podstawowych produktów.
Jak byłem mały to stałem w kolejce po bilety w kinie i jakaś baba mnie odepchnęła i wyprzedziła w kolejce ze swoim synalkiem. Potem przyszła mama i powiedziałem jej o tym, że zostałem wyprzedzony, a ta baba wykrzyczała: przecież sam się wpychał! Okropne babsko...
0
@TheNekro94 Polecam Giacomo Conti. Fajne koszule i niezły materiał.
1
@Xxxbarca4ever A jak ich trener się nazywa?
0
@Kamiloza91 A kiedy będą wybory prezydenckie?
0
@Kurkmen A kogo za nich byś widział? Hålanda, Depaya i Garcię?
1
@barcelonaLM Tak jest zawsze. Jednak remisy i porażki z dołem tabeli i średniakami świadczą o słabości Barcelony. Ludzie myśleli, że w meczu z PSG będzie walka, a tu wylew i 4:1 w plecy...
22
Harry Kane odwiedził legendę Tottenhamu Jimmy'ego Greavesa
https://zapodaj.net/98d5dce386564.jpg.html
Greaves wygrał z Anglią jedyne Mistrzostwo Świata w 1966 i obchodzi 81 urodziny.
4
@Mario96w Centrum Nauki Kopernik. Polecam :)
1
@PatrykBarcelona Potwór!
0
@Derean Jak tak dalej będzie grać to szybko trafi do jakiegoś klubu z topu.
0
@Janas11224 Oto niektóre z moich ulubionych aut:
McLaren P1
https://zapodaj.net/2069bfe26cd7d.jpg.html
McLaren 765 LT
https://zapodaj.net/d01360746b46f.jpg.html
Acura/Honda NSX
https://zapodaj.net/0af60a2cbda66.jpg.html
Ford Mustang Shelby GT350
https://zapodaj.net/0854c58ffed72.jpg.html
Ford GT
https://zapodaj.net/ebf32c71663db.jpg.html
Audi R8
https://zapodaj.net/01f3e27048ec7.jpg.html
Subaru BRZ
https://zapodaj.net/8807a1db469fa.jpg.html
Lambo Urus
https://zapodaj.net/eb0b02b75d826.jpg.html
Koenigsegg Jesko
https://zapodaj.net/5184148b67124.jpg.html
0
@Janas11224 Wiele aut mi się podoba. Lubię stylistykę i fury takich marek jak: Lamborghini, Aston Martin, Audi, Porsche, Ford (głównie Mustangi), producenci z Japonii, stare muscle cary i McLaren :)
0
@Amigo_Blanco A potem w TVP Info pomoc Niemiec byłaby pominięta i wspomniano by tylko o bohaterskiej walce pilotów jakiegoś latającego złomu...
3
@LeoMessi1994 4 maks :) Ale tylko z majonezem, szczypiorkiem i szczyptą pieprzu.
1
@Amigo_Blanco Oczywiście, że nic z tego nie wynikło :) Chcieli tylko wywołać nienawiść Polaków do poprzedniego rządu żeby zdobyć władzę, a gdy już doszli do koryta zapomnieli o wyborcach. Teraz sukcesem MON-u było zwodowanie Ślązaka po chyba 15 latach budowy, który jest patrolowcem. Zapomniałem jeszcze wspomnieć o największym sukcesie naszej marynarki, czyli naszym nowoczesnym niszczycielu min... Już nie wiem kto będzie miał gorzej podczas konfliktu zbrojnego: Marynarze, czołgiści w Twardym i T-72, czy może piloci Migów i innych radzieckich wybryków...
2
@Naturopata W różnych dyscyplinach oczywiście :)
0
Jak wygląda sprawa licencji na Ligę Mistrzów? Wiadomo kto będzie ją pokazywać w latach 21-24?
0
@pepo_barcarzadzi Tu akurat okropne zdjęcie mu zrobili.
0
@maroon Szwedzi od początku byli bardziej liberalni. UK też, ale coś musiało być na rzeczy, że wprowadzili rygor sanitarny.
0
@maroon Podaj źródło tych rewelacji.
1
@Pressinho @Encore Szkoda, że TVP nie wybrało meczu BVB vs Sevillą. Myślę, że byłby ciekawszy.
0
Porto dzisiaj sobie chwilę pogra, czy dostaną oklep od Juve? Jak myślicie?
0
@Kamileq96
MAtS
Dest, Araujo, Garcia, Gaya
Barella, de Jong, Pedri
Dembele/Depay, Håland, Fati
Szkoda, że ten skład jest niemożliwy :)