5

@Patrykl145 Oby inne drużyny miały silniki mogące konkurować z Mercem, bo ta dominacja jest nudna. Ja też jestem za Verstappenem i mam nadzieję, że jego bolid będzie konkurencyjny :)

3

@wroclawianin89 Chyba nie wiesz co robiło ZOMO, że porównujesz je do dzisiejszej policji.

1

@Pilka_jest_okragla Kim jest Bryan Gil?

0

@Hosh Całego kraju nie ochronią, bo się nie da.

1

@Midast Neymar odszedł, więc chcieli wydoić jak najwięcej kasy z Barcy.

0

@4drian0 Dzięki za odpowiedź.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeśli mam save'y z gier na dysku PS Plus to będę mógł je pobrać na PS5?

1

@lukaszmatusiewicz Za drużynę Sancho i Haalanda oraz Mane i Salaha :)

0

@MarcelNJ11 City nigdy nie lubiałem, więc nawet Pep tego nie zmieni, a jeśli chodzi o Chelsea to nic do nich nie mam (nawet szacunku :) ), ale jakoś wolę zwycięstwo słabszego Porto. Pożyjemy zobaczymy kto przejdzie dalej :)

5

To ja poproszę takie rozstrzygnięcia w LM:
Liverpool demoluje Real, Porto wywala Chelsea, Lewy rozwala PSG, a piękny Haaland miażdży twór pepowsko-szejkowski. Wtedy będzie super :)

0

Oglądał ktoś Poziom Mistrza? Widzę, że podobny do filmu Na skraju jutra z Cruisem. Pytam, bo na filmwebie oceny wahają się od totalnego g... po rewelację...
https://www.filmweb.pl/film/Poziom+mistrza-2021-824938

8

@Ojciec5tkidzieci Putin jest po prostu zimnym, wyrachowanym skurkowańcem. Już KGB go dobrze wyszkoliło :)

0

@Sulimo Ja dzisiaj znalazłem satelitarne zdjęcia Etny sprzed miesiąca. Lawa został ukazana w podczerwieni.
https://zapodaj.net/fcdd84f900ffc.jpg.html

2

@Katalonbar Tylko BVB i Liverpool! Reszta może się gonić :)

3

Pustynia Namibijska z kosmosu. Zdjęcia z satelity Sentinel-2. Wg. mnie jest piękna :)
https://dlmultimedia.esa.int/download/public/videos/2020/04/040/2004_040_AR_EN.mp4

0

@AlicjaFCB W dziale w którym można pisać o wszystkim :D

1

@Zoker A chciałem wybrać się do kina... Ostatnio byłem na filmie jednego z moich ulubionych reżyserów - pt. Tenet, ale kiedy to było...

0

@lucca87 Come on Spurs for Europa League! :D

0

@Jacu327 Jak Haaland będzie miał dobry dzień to Real nie będzie miał zbyt łatwo :) Ale ogólnie się zgadzam, że BVB byłoby do ogrania, bo ich obrona często doznaje wylewów.

0

@jakub1906 Obejrzałeś? Podobał Ci się, czy oczekiwałeś czegoś innego?

0

@Quavosk Wstaw link proszę

0

@Antimadridista~ SB jest w remoncie. Nie słyszałeś o tym?

0

@Quavosk Wiem. Ja piszę tylko o myśleniu Korwina.

2

@Quavosk Islamistyczne/XIX wieczne myślenie. Jak ktoś chce to posyła swoje dziecko do prywatnej szkoły dla chłopów, czy dziewczynek. Czemu mamy likwidować koedukację? Żeby chłopcy byli nieśmiali w stos. do płci przeciwnej? Niech ten dziadek zejdzie ze sceny, bo chce się już wymiotować od jego bezsensownych wypowiedzi...

1

@jakub1906 Widziałeś Telefon z Colinem Farrelem i Forestem Whitakerem? Dosyć podobny do EE, ale tym razem z budką telefoniczną. Polecam :)
https://www.filmweb.pl/film/Telefon-2002-32599

1

@Sulimo Niezły, ale sam wygląd tego kompa mnie rozbawił :)

0

@Rewolucja123 Chelsea ich pogrzebie :)

1

@ranger3120 Wiadomo. Do tego programu idą ludzie z dosyć szeroką wiedzą. Oby Ci się poszczęściło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?