@Patrykl145 Oby inne drużyny miały silniki mogące konkurować z Mercem, bo ta dominacja jest nudna. Ja też jestem za Verstappenem i mam nadzieję, że jego bolid będzie konkurencyjny :)
@MarcelNJ11 City nigdy nie lubiałem, więc nawet Pep tego nie zmieni, a jeśli chodzi o Chelsea to nic do nich nie mam (nawet szacunku :) ), ale jakoś wolę zwycięstwo słabszego Porto. Pożyjemy zobaczymy kto przejdzie dalej :)
To ja poproszę takie rozstrzygnięcia w LM: Liverpool demoluje Real, Porto wywala Chelsea, Lewy rozwala PSG, a piękny Haaland miażdży twór pepowsko-szejkowski. Wtedy będzie super :)
@Jacu327 Jak Haaland będzie miał dobry dzień to Real nie będzie miał zbyt łatwo :) Ale ogólnie się zgadzam, że BVB byłoby do ogrania, bo ich obrona często doznaje wylewów.
@Quavosk Islamistyczne/XIX wieczne myślenie. Jak ktoś chce to posyła swoje dziecko do prywatnej szkoły dla chłopów, czy dziewczynek. Czemu mamy likwidować koedukację? Żeby chłopcy byli nieśmiali w stos. do płci przeciwnej? Niech ten dziadek zejdzie ze sceny, bo chce się już wymiotować od jego bezsensownych wypowiedzi...
5
@Patrykl145 Oby inne drużyny miały silniki mogące konkurować z Mercem, bo ta dominacja jest nudna. Ja też jestem za Verstappenem i mam nadzieję, że jego bolid będzie konkurencyjny :)
3
@wroclawianin89 Chyba nie wiesz co robiło ZOMO, że porównujesz je do dzisiejszej policji.
1
@Pilka_jest_okragla Kim jest Bryan Gil?
0
@Hosh Całego kraju nie ochronią, bo się nie da.
1
@Midast Neymar odszedł, więc chcieli wydoić jak najwięcej kasy z Barcy.
0
@4drian0 Dzięki za odpowiedź.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeśli mam save'y z gier na dysku PS Plus to będę mógł je pobrać na PS5?
1
@lukaszmatusiewicz Za drużynę Sancho i Haalanda oraz Mane i Salaha :)
0
@wroclawianin89
https://zapodaj.net/b9f5804060be5.jpg.html https://zapodaj.net/7c210ff4ed6c5.jpg.html https://zapodaj.net/4c3c6bb05035d.jpg.html https://zapodaj.net/236c998b1e708.jpg.html
0
@MarcelNJ11 City nigdy nie lubiałem, więc nawet Pep tego nie zmieni, a jeśli chodzi o Chelsea to nic do nich nie mam (nawet szacunku :) ), ale jakoś wolę zwycięstwo słabszego Porto. Pożyjemy zobaczymy kto przejdzie dalej :)
5
To ja poproszę takie rozstrzygnięcia w LM:
Liverpool demoluje Real, Porto wywala Chelsea, Lewy rozwala PSG, a piękny Haaland miażdży twór pepowsko-szejkowski. Wtedy będzie super :)
0
Oglądał ktoś Poziom Mistrza? Widzę, że podobny do filmu Na skraju jutra z Cruisem. Pytam, bo na filmwebie oceny wahają się od totalnego g... po rewelację...
https://www.filmweb.pl/film/Poziom+mistrza-2021-824938
8
@Ojciec5tkidzieci Putin jest po prostu zimnym, wyrachowanym skurkowańcem. Już KGB go dobrze wyszkoliło :)
0
@Sulimo Ja dzisiaj znalazłem satelitarne zdjęcia Etny sprzed miesiąca. Lawa został ukazana w podczerwieni.
https://zapodaj.net/fcdd84f900ffc.jpg.html
2
@Katalonbar Tylko BVB i Liverpool! Reszta może się gonić :)
3
Pustynia Namibijska z kosmosu. Zdjęcia z satelity Sentinel-2. Wg. mnie jest piękna :)
https://dlmultimedia.esa.int/download/public/videos/2020/04/040/2004_040_AR_EN.mp4
0
@AlicjaFCB W dziale w którym można pisać o wszystkim :D
1
@Zoker A chciałem wybrać się do kina... Ostatnio byłem na filmie jednego z moich ulubionych reżyserów - pt. Tenet, ale kiedy to było...
0
@lucca87 Come on Spurs for Europa League! :D
0
@Jacu327 Jak Haaland będzie miał dobry dzień to Real nie będzie miał zbyt łatwo :) Ale ogólnie się zgadzam, że BVB byłoby do ogrania, bo ich obrona często doznaje wylewów.
0
@jakub1906 Obejrzałeś? Podobał Ci się, czy oczekiwałeś czegoś innego?
0
@Quavosk Wstaw link proszę
0
@Antimadridista~ SB jest w remoncie. Nie słyszałeś o tym?
0
@Quavosk Wiem. Ja piszę tylko o myśleniu Korwina.
2
@Quavosk Islamistyczne/XIX wieczne myślenie. Jak ktoś chce to posyła swoje dziecko do prywatnej szkoły dla chłopów, czy dziewczynek. Czemu mamy likwidować koedukację? Żeby chłopcy byli nieśmiali w stos. do płci przeciwnej? Niech ten dziadek zejdzie ze sceny, bo chce się już wymiotować od jego bezsensownych wypowiedzi...
1
@jakub1906 Widziałeś Telefon z Colinem Farrelem i Forestem Whitakerem? Dosyć podobny do EE, ale tym razem z budką telefoniczną. Polecam :)
https://www.filmweb.pl/film/Telefon-2002-32599
1
@Sulimo Niezły, ale sam wygląd tego kompa mnie rozbawił :)
0
@Rewolucja123 Chelsea ich pogrzebie :)
1
@ranger3120 Wiadomo. Do tego programu idą ludzie z dosyć szeroką wiedzą. Oby Ci się poszczęściło.