Jeśli ktoś nie cierpi Bayernu, PSG, Porto i Chelsea to dzisiaj o 21:40 na TVN7 jest film biograficzny Czas Mroku z Garym Oldmanem w roli Winstona Churchilla. Gorąco Polecam! :)
@macio_944 Regeny to największy rak PES-a. Irytują mnie te stare-młode talenty. W fifie przynajmniej generują się piłkarze o innym wyglądzie i nazwisku.
@maroon Niby nie, ale takiej Gruzji oderwali trochę terenu tak jak Ukrainie Krym. Rosja to trochę inny stan umysłu. Jak masz tak liczną armię (szczególnie liczba czołgów i rakiet) jak oni to raczej dążysz do ekspansji, a nie do zakulisowych działań. Takie USA też ma potężną armię, ale ma ona większą uniwersalność. Mogą podpłynąć lotniskowcami i spuścić specjalsów za linię wroga. Poza tym gospodarka wielu krajów świata jest podporządkowana Amerykanom i ich dolarowi. Wpływy Władka są wielokrotnie mniejsze.
Putin zajmie w końcu Ukrainę, czy przez następne parę lat dalej będzie mowa o zielonych ludzikach i separatystach? Jak myślicie? Ja mam nadzieję, że "separatyści" w końcu się wykrwawią i wyniosą stamtąd.
Kto dzisiaj wygra w LM? Wg. mnie Bayern i Porto, bo PSG ma chyba jeszcze większą ilość kontuzji niż Bawarczycy, a Chelsea jest ostatnio w lekkim dołku.
@blodziakk Niby tak, ale będzie ciężej niż by remisie. Ogólnie może się zdarzyć dosłownie wszystko bo nic nie wskazywało na to, że nagle Erling popisze się asystą i Reus strzeli :)
Ogólnie zdenerwowały mnie trochę wczorajsze mecze, bo BVB i Liverpool przegrały. Live to wiadomo zagrali do d... tak jak przez dużą część tego sezonu. BVB walczyła, choć tutaj dużo dały chaotyczne akcje City. Szkoda, że nie udało się wywieźć remisu z Manchesteru, no ale taka jest piłka...
@mariosss20 Frankizm trochę się różni od nazizmu :) Franco był po stronie AH, ale tak za bardzo to mu nie pomógł. Wykorzystał niemieckie wsparcie wojskowe żeby zdobyć władzę oraz technologiczne i finansowe, ale w zamian wysłał tylko jakąś grupę żołnierzy na front wschodni.
@zadafcb Typowe myślenie leniwego socjalisty. Myślą, że bogactwo bierze się z nikąd i bogaci nie powinni powiększać swoich dochodów. Wg. niej członkowie bogatych rodzin powinni tylko odcinać kupony i nic nie robić? :)
Tak nalewa się piwo na stadionie Tottenhamu :) Kubki mają zawór z magnesem na spodzie, który powoduje szczelne zamknięcie się po wyjęciu z tej dyszy. Kubek napełnia się w 5 sekund, a piwo pochodzi ze stadionowego browaru, więc jest świeżutkie.
@dawo17 Dla uzupełnienia dodam, że ograniczenie wysokości budynków w Singapurze wynika z obecności bazy sił powietrznych armii singapurskiej i US Air Force - Paya Lebar Air Base. W tej bazie lądują prezydenci USA przylatujący z wizytą (Bush, Obama, czy Trump). https://zapodaj.net/3a846c5d649ea.jpg.html Jednakże jeden wieżowiec przekracza ten limit. Jest nim Tanjong Pagar Centre o wysokości 290 m. https://zapodaj.net/2d9babac34e8a.jpg.html Znajduje się on w dzielnicy Tanjong Pagar, która nie jest uważana za zagrożenie dla samolotów i nie podlega temu zakazowi.
@barpol11 Dokładnie. Nie rozumiem reakcji piłkarza Valencii. Przecież podczas meczu padają różne wyzwiska, a dorosły facet powinien umieć je ignorować...
0
@Rust_Cohle Powinien jeszcze kupić Haalanda za swoje oszczędności :)
5
Jeśli ktoś nie cierpi Bayernu, PSG, Porto i Chelsea to dzisiaj o 21:40 na TVN7 jest film biograficzny Czas Mroku z Garym Oldmanem w roli Winstona Churchilla. Gorąco Polecam! :)
0
@ranger3120 Powodzenia. Oby dzisiejsze mecze były obfite w bramki :)
2
@BarcaInfo Fajnie, że są jeszcze tacy piłkarze :) Schalke zaliczyło ogromny spadek i dobrze by było gdyby się podnieśli. Wtedy BL będzie ciekawsza.
0
@Rust_Cohle Ocenianie Poche w jego pierwszym niepełnym sezonie jest bez sensu. Nie każdemu wszystko wychodzi od samego początku.
3
@macio_944 Regeny to największy rak PES-a. Irytują mnie te stare-młode talenty. W fifie przynajmniej generują się piłkarze o innym wyglądzie i nazwisku.
1
@maroon Niby nie, ale takiej Gruzji oderwali trochę terenu tak jak Ukrainie Krym. Rosja to trochę inny stan umysłu. Jak masz tak liczną armię (szczególnie liczba czołgów i rakiet) jak oni to raczej dążysz do ekspansji, a nie do zakulisowych działań. Takie USA też ma potężną armię, ale ma ona większą uniwersalność. Mogą podpłynąć lotniskowcami i spuścić specjalsów za linię wroga. Poza tym gospodarka wielu krajów świata jest podporządkowana Amerykanom i ich dolarowi. Wpływy Władka są wielokrotnie mniejsze.
2
Putin zajmie w końcu Ukrainę, czy przez następne parę lat dalej będzie mowa o zielonych ludzikach i separatystach? Jak myślicie? Ja mam nadzieję, że "separatyści" w końcu się wykrwawią i wyniosą stamtąd.
0
@wroclawianin89 Dla mnie wygrana Chelsea, czy Porto będzie ok. Lubię zarówno Tuchela jak i kibicować słabszym.
1
Kto dzisiaj wygra w LM? Wg. mnie Bayern i Porto, bo PSG ma chyba jeszcze większą ilość kontuzji niż Bawarczycy, a Chelsea jest ostatnio w lekkim dołku.
0
@blodziakk Niby tak, ale będzie ciężej niż by remisie. Ogólnie może się zdarzyć dosłownie wszystko bo nic nie wskazywało na to, że nagle Erling popisze się asystą i Reus strzeli :)
0
Ogólnie zdenerwowały mnie trochę wczorajsze mecze, bo BVB i Liverpool przegrały. Live to wiadomo zagrali do d... tak jak przez dużą część tego sezonu. BVB walczyła, choć tutaj dużo dały chaotyczne akcje City. Szkoda, że nie udało się wywieźć remisu z Manchesteru, no ale taka jest piłka...
0
@mariosss20 Frankizm trochę się różni od nazizmu :) Franco był po stronie AH, ale tak za bardzo to mu nie pomógł. Wykorzystał niemieckie wsparcie wojskowe żeby zdobyć władzę oraz technologiczne i finansowe, ale w zamian wysłał tylko jakąś grupę żołnierzy na front wschodni.
1
@Bobo25 Świeżego piwka ma pod dostatkiem. Myślę, że Lapcio też by browar wybudował gdyby chciał go przekonać :)
1
@zadafcb Typowe myślenie leniwego socjalisty. Myślą, że bogactwo bierze się z nikąd i bogaci nie powinni powiększać swoich dochodów. Wg. niej członkowie bogatych rodzin powinni tylko odcinać kupony i nic nie robić? :)
0
@MarioVeB! https://www.bottomsupbeer.com/
Ta firma to robi i z tego co widziałem to można sobie zamówić do domu, ale nie patrzyłem na ceny.
0
@kielon93 Akurat nie oglądam KS. Przynajmniej Ci co go nie oglądali się dowiedzą :)
10
Tak nalewa się piwo na stadionie Tottenhamu :) Kubki mają zawór z magnesem na spodzie, który powoduje szczelne zamknięcie się po wyjęciu z tej dyszy. Kubek napełnia się w 5 sekund, a piwo pochodzi ze stadionowego browaru, więc jest świeżutkie.
1
@dawo17 Dla uzupełnienia dodam, że ograniczenie wysokości budynków w Singapurze wynika z obecności bazy sił powietrznych armii singapurskiej i US Air Force - Paya Lebar Air Base. W tej bazie lądują prezydenci USA przylatujący z wizytą (Bush, Obama, czy Trump).
https://zapodaj.net/3a846c5d649ea.jpg.html
Jednakże jeden wieżowiec przekracza ten limit. Jest nim Tanjong Pagar Centre o wysokości 290 m. https://zapodaj.net/2d9babac34e8a.jpg.html
Znajduje się on w dzielnicy Tanjong Pagar, która nie jest uważana za zagrożenie dla samolotów i nie podlega temu zakazowi.
4
@MaxiLopez_84 Gol Dembele był prawidłowy. Przerwanie tej akcji było by dosyć głupie. Ja tam faulu nie widziałem.
1
@tristan87 Dembuś się powolutku spłaca :)
0
@Herato Dlatego Sousa ma autorytet. Taki Brzęczek może mu najwyżej buty czyścić :)
13
@TheBigShow Gaz w Audi? Ja pierdzielę... :)
1
@Fartlow W Japonii mało osób jest zaszczepionych, więc ich dosyć stara niezaszczepiona populacja się boi.
0
@tbas Japończycy nie chcą IO z zagranicznymi kibicami, bo boją się zakażeń innymi mutacjami.
5
@barpol11 Dokładnie. Nie rozumiem reakcji piłkarza Valencii. Przecież podczas meczu padają różne wyzwiska, a dorosły facet powinien umieć je ignorować...
0
@SelloutCrowd Chyba "pieprzony murzynie" jest też wersja "gówniany murzynie" :)
0
@Rewolucja123 A mnie najpierw kucak Valverde, a potem Setien mnie dobił...
1
@Chakalaka Jeszcze o Nothing But Thieves nie wspomniałem :)
NBT:
Amsterdam
Particles
Real Love Song
Broken Machine
5
@Chakalaka
Nirvana:
Smells Like Teen Spirit
Come As You Are
The National:
England
The System Only Dreams in Total Darkness
Bloodbuzz Ohio