Jak chodziłem do podstawówki to polubiłem płytę Meteora, z której jest ten utwór. Wybrałem go, bo do mnie przemawia i trochę pasuje do mojej sytuacji. Nominuję: @macio_944@Janiama@dawo17@contowsky
@dmcteam Możesz jeszcze wyłączyć i włączyć kartę dźwiękową w menedżerze urządzeń. Nie jestem informatykiem, ale większość rzeczy sam ogarniam. Powodzenia :)
@Nano22 Na pewno nie o to mu chodzi. Chce po prostu nabić sobie oglądalności i zasiać ferment. Poza tym ta cała nagroda jest g... warta, bo ogłosił ją Irving, czyli były negacjonista który siedział w więzieniu i przegrał proces z badaczką Holocaustu. Faktycznie warto o tym wiedzieć...
@Versace Już wiem, że nie mówisz całej prawdy. Wśród tej nadwyżki 43% stanowią ludzie, którzy byli zarażeni i zmarli z powodu SARS-Cov2. Jest tam również dwadzieścia parę proc. zmarłych z innego powodu, ale zakażonych. Wiadomo, że część ludzi zmarło z powodu zapchania szpitali i dziwnej walki z pandemią, ale nie było to 100 tys. zgonów non Covid.
@Pressinho Mi również nie pasują miejsca stałe. W pierwszy sezonie rozumiem, ale w kolejnych będzie: czy się stoi, czy się leży Super Liga się należy... Nie będzie to zbyt motywujące. Poza tym zabraknie BVB, któremu również kibicuję :)
1
@BorzyKrzys Dramat. Może jeszcze goal line zlikwidujmy?
0
@Wittgenstein Fabuła, gameplay, wydajność i grafa.
3
Super Liga - to nawet nie ona :)
3
@dawidor9 Dokładnie. Taka prawdziwa Liga Mistrzów, bo sami mistrzowie :)
1
@Colon Już dodałem. Przez przypadek opublikowałem komentarz :)
6
@Colon Linkin Park - Breaking The Habit
Jak chodziłem do podstawówki to polubiłem płytę Meteora, z której jest ten utwór. Wybrałem go, bo do mnie przemawia i trochę pasuje do mojej sytuacji.
Nominuję:
@macio_944 @Janiama @dawo17 @contowsky
1
@dmcteam No to super. Następnym razem polecam purepc, bo jest tam sporo zapaleńców którzy pomogli już wielu ludziom.
0
@dmcteam Zadziałało, czy nie?
1
@dmcteam Możesz jeszcze wyłączyć i włączyć kartę dźwiękową w menedżerze urządzeń. Nie jestem informatykiem, ale większość rzeczy sam ogarniam. Powodzenia :)
0
@Foton Chodziło mi o firmę. Nie śmieję się z twojego kumpla :) Teraz jest wielu naciągaczy. Wiem, bo znam kogoś kto naprawia i montuje takie panele.
1
@dmcteam A jaką masz myszkę? Najlepiej jakbyś na jakimś forum się zapytał np. https://forum.purepc.pl/forum/34-microsoft-windows/
0
@Foton To jest przykład bezmyślnego zamontowania fotowoltaiki :)
1
@dmcteam Kliknij ppm na ikonkę głośnika, wybierz urządzenia do odtwarzania i tam wyłącz źródła dźwięku i włącz z powrotem.
1
@dmcteam Restartowałeś kompa? :)
1
@Quavosk A większość tych których ja znam czeka już na drugą dawkę szczepionki i co teraz?
0
@AmigoBlancos Chelsea zmiecie z powierzchni ziemi ten biały szpital :)
0
@Nano22 Na pewno nie o to mu chodzi. Chce po prostu nabić sobie oglądalności i zasiać ferment. Poza tym ta cała nagroda jest g... warta, bo ogłosił ją Irving, czyli były negacjonista który siedział w więzieniu i przegrał proces z badaczką Holocaustu. Faktycznie warto o tym wiedzieć...
0
@Nano22 Ale po co jest takie chrzanienie, że nie ma dowodu, że AH wiedział o Holokauście?
0
@Versace Już wiem, że nie mówisz całej prawdy. Wśród tej nadwyżki 43% stanowią ludzie, którzy byli zarażeni i zmarli z powodu SARS-Cov2. Jest tam również dwadzieścia parę proc. zmarłych z innego powodu, ale zakażonych. Wiadomo, że część ludzi zmarło z powodu zapchania szpitali i dziwnej walki z pandemią, ale nie było to 100 tys. zgonów non Covid.
1
@Versace Skąd wziąłeś tą kosmiczną liczbę?
2
@Versace Porównujesz Vateusza do Hitlera? Weź się melisy napij bo Ci żyłka pęknie.
0
@Pressinho Mi również nie pasują miejsca stałe. W pierwszy sezonie rozumiem, ale w kolejnych będzie: czy się stoi, czy się leży Super Liga się należy... Nie będzie to zbyt motywujące. Poza tym zabraknie BVB, któremu również kibicuję :)
1
@Neymarinho Dokładnie. To są najbardziej zbędne rozgrywki ze wszystkich.
0
@Tridente2015 Z tymi fanami piłki nożnej mówi dobrze, bo spadek ich liczby nie zmienia faktu, że jest ich sporo.
4
Powinni dokończyć obecną edycję, a nie uprawiać jakąś kombinatorykę...
2
@tomek8756 I w materiale będzie o złych lewackich klubach, którym kibicują posłowie opozycji :)
0
@msmsms JP Morgan Super League :)
0
@derlysy1979 Na razie DAZN wydaje się największym graczem w tej dziedzinie. Oni już w Polsce boks pokazują.
0
@BarcaInfo A Ty którego z tych piłkarzy byś wybrał? :)
0
@BarcaInfo A są plotki o innych piłkarzach mających przejść do Barcy?