1

@IronSanHybrid Nie lubię tego gatunku muzyki, ale czepianie się kogoś że sam tekstu nie napisał jest żałosne. Przecież wielu wykonawców bazuje na tekście ułożonym przez innych...

23

@Colon Myślę, że Keylor Navas.

7

Niech wygra ktokolwiek oprócz Realu... Teraz chyba Chelsea będę najbardziej kibicować.

1

@xVENUMx Ostatnio często mówi: "Jest przy piłce. Są wybory" :)

0

@PolskiBarcelonista10 @tbas @MNSbEstEver Wiem, że szanse są bardzo nikłe, ale może się uda.

1

@Messibestplayerintheworld No i Pochettino na ławce, który może zawsze coś ekstra wymyślić.

8

Dzisiaj od 21:00 Come on Liverpool! Mam nadzieję, że drużyna Jurgena powróci z dalekiej podróży i wywali ZZ na zbity pysk z LM :) Poza tym liczę, że BVB postawi się błękitnym szejkom Pepa (o awans będzie ciężko).

0

@BarcaInfo Po co Barcelonie ta rozpieszczona gwiazdeczka? Jest dobrym piłkarzem, ale te żałosne turlanie, wyjazdy na urodziny siorki i częste kontuzje go dyskwalifikują w moich oczach. Zmienię zdanie jak nie dostanie ogromnej pensji i będzie skuteczny...

1

In Klopp we trust! ;-D

2

@Chinaski Tak się powinno postępować z neonaziolami/faszystami :)

0

@MSN30 W meczu PSG - Bayern może się zdarzyć dosłownie wszystko, więc ciężko powiedzieć. Za to Chelsea możesz obstawić, bo chłopcy Tuchela nie powinni stracić głowy :)

1

@Kgorecki2500
Google Lens pokazało coś takiego:
https://zapodaj.net/53a13934a31e9.jpg.html

0

@FC1899Barca Chyba prawa mionów do kosza. Ich zachowanie nie zmienia podstawowych praw fizyki :)

0

@LeoMessiah Słuchawki uszkadzają słuch jak się ich nadużywa, a w szczególności te douszne. Wydzielina i ból mogą być też objawami zapalenia ucha. Może też nie utrzymujesz odpowiedniej higieny uszu. Po słuchawkach to może być wosk pomieszany z potem.

0

@NaFazieHitman Ci z "narodową flagą w gębie" często rzucają cegłami i innymi śmieciami w policję, więc to jest inna sytuacja :)

0

@wroclawianin89 MK Ultra nie mogło być teorią spiskową, bo nikt o tym nie wiedział. Teoria spiskowa to bardziej: "Rząd światowy kontroluje ludzkie umysły" :)

2

@BarcaInfo Niezła taśma!

1

@szela1899 Ja uwielbiam Omara Sy (Nietykalni i Jutro będziemy szczęśliwi - super filmy) i jak zobaczyłem go w obsadzie to już wiedziałem co obejrzę :)

1

@michal26 Takie chipy są już od wielu lat używane przez tzw. biohakerów i niektórych Szwedów. Nikt nie negował ich istnienia, a po prostu wyśmiewano osoby mówiące o chipach/znamionach bestii (w wersji dla dewotów) w szczepionce...

1

@Khajio Ja bym go wolał w BVB zamiast Terzicia.

0

@pikass14 A masz kabel hdmi 2.0?

6

Wow Schalke z kimś wygrało :) Święto lasu normalnie.

0

@MisterGuardiola Wg. mnie Real sfrajerzy i to nie raz. Ważne żeby Barca wszystko wygrywała :)

0

@VeB77 Real wtopi z Getafe :P

0

@Bobo25 Porażka City mnie cieszy, bo Leeds pod wodzą Bielsy to fajny klub.
Moje BVB i Liverpool też wygrały, choć Borussia po ciężkim boju wyrwała ze Stuttgartem 3 pkt i niestety dalej są poza LM bo Eintracht i Wolfsburg trzymają formę...

1

@matirix20 Pochwal się składem jak transfery porobisz :)

0

@michal26 Absurd to Champions League w Ipla za 40 zł/msc.

1

@michal26 Zabrał bym politykom immunitet i osunął ich od polityki. Rydzyka bym ogołocił i przekazał forsę Caritasowi i innym charytatywnym fundacjom. Do Urbana nic nie mam nawet szacunku, ale jest nieszkodliwy. Nikogo bym nie zabił.

0

W normalnym kraju po katastrofie lotniczej robi się gruntowną ekspertyzę i próbuje się wyjaśnić jak do niej doszło. W Polsce prowadzi to do podziału na dwa obozy: "katastrofa" i "zamach", a sama katastrofa została wyjaśniona po łebkach. Jedni szczują na drugich i po jedenastu latach dalej jesteśmy w szczerym polu. Dramat po prostu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?