@Holsik To zależy. Mi się teraz coraz bardziej podoba azjatycki design (Honda, KIA, Genesis) od europejskiego. Uważam, że Europa za bardzo kombinuje np. ogromne nerki w nowych BMW.
@PershingFanatykLMFCB Nawadnianie pewnie będzie oparte na wodzie pochodzącej z dużych stacji odsalających, bo innego ogromnego źródła słodkiej wody tam nie ma. Ja mam tylko wątpliwości co do monokulturalnych lasów jakie ludzie zwykle sadzą. Nie będzie to zbyt naturalne i przyjazne środowisko. No chyba, że posadzą różne gatunki roślin.
@FafitFCB Tylko żeby nie skończyło się tak jak stalinowski plan pasów drzewnych mających przekształcić pustynie i stepy w żyzny teren :) Okazało się, że duża część drzew uschła, a głód jak był tak dalej panował gdyż nie da się w krótkim czasie zmienić lokalnego pustynnego klimatu. https://zapodaj.net/d8790924c63f5.gif.html (Pasy przypominające tory to lasy)
@Foton Po prostu nie przemawia do mnie gadanina tych tłuków o dziwacznych poglądach. Którzy uważają że prywatyzacja jest najlepszym wyjściem. Nie mówiąc o ONR-owcach i członkach innych nacjonalistycznych ugrupowań którzy w niej zasiadają.
2
@Ghazul3293 Juhu jedziemy na bezsensowną demonstrację żeby pokazać jacy jesteśmy wolni i "mondrzy".
0
@Hopner15 Wyglądają jak banda dziadów :)
0
@th@les Czemu oni mają hinduską flagę?
0
@barcelonaLM Prima Aprilis - uważaj bo się pomylisz :) Dzisiaj radzę odpuścić sobie takie wiadomości, bo wiele z nich może być po prostu zmyślonych.
3
@macio_944 A potem będziemy czekać na konferencję Haalanda :)
0
@PershingFanatykLMFCB Zamiast czapki MAGA będzie nosił czapke MBGA :)
4
@Worny Niezły popis dał :) Piękna bramka Kosowa!
6
Przynajmniej Piękny Griezmann strzelił dzisiaj bramkę na 1:0 w meczu z BiH dając Francji 3 pkt :)
1
Klękają, czy nie? To najważniejsza informacja w życiu :)
0
@PershingFanatykLMFCB
Profesjonalista po prostu :) Chciałbym mieć takiego nauczyciela chemii.
2
@Jarema1987 Tym razem oprócz kibli remontują resztę stadionu i grają na zapasowym boisku imienia di Stefano.
1
Jak chemik otwiera Pringlesy? Tadam...
https://imgur.com/gallery/L4hGL06
2
@damianex10 Dostali wpierdziel od Azerbejdżanu na wojnie i sobie w piłce odreagowują :)
1
@mr_robot To no-name od Marcelo Bielsy więc raczej słaby nie jest.
0
@Pawelec7 Kto to jest Phillips?
1
@Holsik Nissany też mi się podobają, a szczególnie GTR-y. Ten 400Z faktycznie ładny jest.
1
@LuisSalvano A Kross to nie jest jakiś średniak? Mój tata od zawsze ma rowery Giant bo to renomowany producent.
1
@Holsik Na przykład ten Genesis Concept X mnie urzekł:
https://www.caranddriver.com/photos/g35970186/genesis-x-concept-revealed-gallery/
Wiem, że to tylko koncept ale wg. mnie ten design jest genialny :)
1
@Pogba Taki Pedri akurat nie jest tworem La Masii :)
4
@Holsik To zależy. Mi się teraz coraz bardziej podoba azjatycki design (Honda, KIA, Genesis) od europejskiego. Uważam, że Europa za bardzo kombinuje np. ogromne nerki w nowych BMW.
0
@Whudi Ale mówiąc poważnie to ja bym zrobił tak:
Szczęsny > Pope
Glik = Maguire
Bednarek < Stones
Chilwell > Reca
Krycha > Rice
Zielu < Foden
Grosik < Mount
Jóźwiak < Sterling
Pio < Kane
2
@Whudi Taa nasz skład powinien bić się o ME... :)
0
@PershingFanatykLMFCB
Nawadnianie pewnie będzie oparte na wodzie pochodzącej z dużych stacji odsalających, bo innego ogromnego źródła słodkiej wody tam nie ma. Ja mam tylko wątpliwości co do monokulturalnych lasów jakie ludzie zwykle sadzą. Nie będzie to zbyt naturalne i przyjazne środowisko. No chyba, że posadzą różne gatunki roślin.
0
@FafitFCB Tylko żeby nie skończyło się tak jak stalinowski plan pasów drzewnych mających przekształcić pustynie i stepy w żyzny teren :) Okazało się, że duża część drzew uschła, a głód jak był tak dalej panował gdyż nie da się w krótkim czasie zmienić lokalnego pustynnego klimatu.
https://zapodaj.net/d8790924c63f5.gif.html
(Pasy przypominające tory to lasy)
0
@Foton Po prostu nie przemawia do mnie gadanina tych tłuków o dziwacznych poglądach. Którzy uważają że prywatyzacja jest najlepszym wyjściem. Nie mówiąc o ONR-owcach i członkach innych nacjonalistycznych ugrupowań którzy w niej zasiadają.
0
@Striker Wywiózł bym zarząd BVB na taczce gdyby ich obu opchnęli. No chyba, że obaj do Barcy przejdą :)
2
@Colon David Silva jak postać z anime wyglądał :)
2
@Hopner15 Won z Konfederacją z Sejmu! :)
0
@AntoineGriezmann07 I jak tam karierka?
2
@dawo17 Ogólnie Bliski Wschód jest piękny. Chciałbym go kiedyś objechać :)