@Barca1992 Który odsiedział wyrok i został uduszony przez policjanta. Wiem, że nie była to żadna zasłużona osobistość i to klękanie jest dosyć głupie, ale policjant nie zachował się zgodnie z prawem.
@FC1899Barca Ja nie znam, nie oglądałem (max 30 min w tv) i nie zamierzam dawać jego twórczości szansy. Poruszanie tematów tabu jest ok, ale jeśli robi się to z wyczuciem, a nie robiąc coraz bardziej wyuzdane sceny. A aktorzy którzy w nich grają o niczym nie świadczą, bo po pierwsze robią to dla pieniędzy, a po drugie są po prostu mierni. Jestem zażenowany poziomem obecnej polskiej kinematografii oraz jej widzów.
@FC1899Barca Ja nie zamierzam tego oglądać, bo reżyserem jest Vega. Patryk jest synonimem kiepskich szmir z dużą ilością przekleństw i szokujących scen. Rak polskiej kinematografii :)
@matirix20 Ten kanał jest dla "szurów" i "foliarzy", więc nic dziwnego że bzdury opowiadają. Poziom taki sam jak program pod tytułem "Starożytni Kosmici".
@AntoineGriezmann07 West Ham UTD z Premier League. Oni kiedyś byli nazywani akademią piłkarską, więc możesz tak jak ja próbować skład juniorami wypełnić. Poza tym maja Declana Rice, Fornalsa i Diopa z talentów.
@AlexDark00 Strzelił ładną bramkę dającą reprezentacji cenny punkt, a Ty mówisz że jest za słaby? To jego wina, że Helik i Reca zagrali słaby mecz? Lewy nie pociągnie Polski bez wsparcia. Taki Messi w repce miał świetnych partnerów w ataku i dobrych na innych pozycjach. Ja popatrzysz na wczorajszy skład Polski to tyłka nie urywał. Lewy, Szczęsny, Zieliński reprezentują wysoki poziom, a reszta to średniaki albo gorzej w niektórych przypadkach.
@JANEK777 Przeczytałem i nie ma tam jakiegoś wielkiego podobieństwa. Sam sobie je dopowiadasz. Poza tym nie obchodzą mnie żadne głupie filmiki na tiktoku i jakieś pojedyncze skrajne opinie skompromitowanych ludzi (Mikovits). Ta książka to po prostu próba przewidzenia skutków pandemii. Nikt tam nie mówił o wprowadzeniu nowego ładu. To nie jest żaden scenariusz. Poza tym każdy kryzys wiąże się z jakimiś zmianami, a Gates i Soros, Żydzi i Masoneria to typowe szukanie łatwych wyjaśnień do skomplikowanych problemów
@JANEK777 W tym dokumencie jest parę możliwych scenariuszy jak może wyglądać świat. Gdy go tworzyli pamiętali o pandemii świńskiej grypy, więc nie trudno było z użyciem wyobraźni wymyślić taki scenariusz. Uważasz, że reżyserowie filmów o epidemiach też brali udział przy globalnej zaplanowanej pandemii? :)
2
@dawo17 Ogólnie Bliski Wschód jest piękny. Chciałbym go kiedyś objechać :)
0
@Gwyn Przecież policjant kolanem do ziemi go przygniatał.
1
@Kgorecki2500 Powinien ponieść konsekwencje nadużycia siły. Nie mówię o karze więzienia, ale o jakiejś dyscyplinarce.
1
@Barca1992 Który odsiedział wyrok i został uduszony przez policjanta. Wiem, że nie była to żadna zasłużona osobistość i to klękanie jest dosyć głupie, ale policjant nie zachował się zgodnie z prawem.
0
@pele1282 To nawet goal-line nie ma w eliminacjach?!
1
@wroclawianin89 Najlepiej z 3:0 żeby jeszcze bardziej się nakręcić.
0
@ArterkHD Ja czekam na nowy sezon :) Niby temat oklepany, ale mi również się podoba.
0
@Katalończyk 99 Jest różnica między BVB, a kiepską norweską reprezentacją.
3
@FC1899Barca Ja nie znam, nie oglądałem (max 30 min w tv) i nie zamierzam dawać jego twórczości szansy. Poruszanie tematów tabu jest ok, ale jeśli robi się to z wyczuciem, a nie robiąc coraz bardziej wyuzdane sceny. A aktorzy którzy w nich grają o niczym nie świadczą, bo po pierwsze robią to dla pieniędzy, a po drugie są po prostu mierni. Jestem zażenowany poziomem obecnej polskiej kinematografii oraz jej widzów.
6
@FC1899Barca Ja nie zamierzam tego oglądać, bo reżyserem jest Vega. Patryk jest synonimem kiepskich szmir z dużą ilością przekleństw i szokujących scen. Rak polskiej kinematografii :)
1
@itmustbejoke Po strzelonym karnym przez Messiego :D
1
@matirix20 Ludzie wierzący w pokręcone teorie spiskowe np. rządy ukrywają obecność kosmitów lub 5G służy do kontroli umysłów :)
0
@matirix20 Ten kanał jest dla "szurów" i "foliarzy", więc nic dziwnego że bzdury opowiadają. Poziom taki sam jak program pod tytułem "Starożytni Kosmici".
0
@AntoineGriezmann07 A to już nie pamiętam :)
0
@AntoineGriezmann07 Nie wiem o co Ci chodzi. Przecież samemu wybiera się skauta i wysyła w poszukiwaniu juniorów :)
0
@Mns21 World Conqueror 4 i Asphalt 9.
1
@AntoineGriezmann07 West Ham UTD z Premier League. Oni kiedyś byli nazywani akademią piłkarską, więc możesz tak jak ja próbować skład juniorami wypełnić. Poza tym maja Declana Rice, Fornalsa i Diopa z talentów.
0
@BarcaInfo A kto będzie grał w nowej LM? Ci co zajmą odpowiednie miejsce w lidze krajowej lub przejdą eliminacje, czyli tak jak do tej pory?
0
@Rourke BTW Lubisz Mikeya Rourke'a?
6
@Commando Kup jednego, a trzech dostaniesz gratis :)
0
@AlexDark00 Strzelił ładną bramkę dającą reprezentacji cenny punkt, a Ty mówisz że jest za słaby? To jego wina, że Helik i Reca zagrali słaby mecz? Lewy nie pociągnie Polski bez wsparcia. Taki Messi w repce miał świetnych partnerów w ataku i dobrych na innych pozycjach. Ja popatrzysz na wczorajszy skład Polski to tyłka nie urywał. Lewy, Szczęsny, Zieliński reprezentują wysoki poziom, a reszta to średniaki albo gorzej w niektórych przypadkach.
0
@JANEK777 Przeczytałem i nie ma tam jakiegoś wielkiego podobieństwa. Sam sobie je dopowiadasz. Poza tym nie obchodzą mnie żadne głupie filmiki na tiktoku i jakieś pojedyncze skrajne opinie skompromitowanych ludzi (Mikovits). Ta książka to po prostu próba przewidzenia skutków pandemii. Nikt tam nie mówił o wprowadzeniu nowego ładu. To nie jest żaden scenariusz. Poza tym każdy kryzys wiąże się z jakimiś zmianami, a Gates i Soros, Żydzi i Masoneria to typowe szukanie łatwych wyjaśnień do skomplikowanych problemów
0
@Bruttal Pewnie jako legenda Barcy ma darmowe zwiedzanie i inne przywileje.
0
@JANEK777 W tym dokumencie jest parę możliwych scenariuszy jak może wyglądać świat. Gdy go tworzyli pamiętali o pandemii świńskiej grypy, więc nie trudno było z użyciem wyobraźni wymyślić taki scenariusz. Uważasz, że reżyserowie filmów o epidemiach też brali udział przy globalnej zaplanowanej pandemii? :)
0
@Barca1992 Wy "otwarte umysły" oczywiście wiecie wszystko lepiej...
0
@JANEK777 Poza tym Rockefellerowie nie opublikowali żadnego planu pandemii.
0
@JANEK777 Media Narodowe XD Poza tym chodziło mu o zmniejszenie przyrostu naturalnego, a nie na mordowaniu ludzi :)
3
@Barwindg Czyste szaleństwo od morza do Podhala :)
3
Zróbcie podsumowanie jak Vateusz dopłynie do brzegu... :)
0
@Rust_Cohle Na pewno ich nie zamkną.