NENT Group, czyli firma od Viaplay która od przyszłego sezonu będzie miała wyłączność na Ligę Europy, Conference Cup i Bundesligę prowadzi rozmowy ze stacjami telewizyjnymi. Jest szansa na sublicencje, więc rozgrywki mogą pozostać w telewizji.
@LeoMessi1994 Erling już trzeci sezon gra na wysokim poziomie. Luka chyba krócej był w formie. Poza tym Haaland grając w średniej BVB strzelał Bayernowi, czy PSG i innym dobrym zespołom.
@RosjaninBut Racja. Dlatego nie można nazywać tych amerykańskich żołnierzy katami, bo nikt nie może sobie wyobrazić swojej reakcji na widok wymęczonych i traktowanych jak psy ludzi. Osobiście nie dziwię im się, że w ten sposób rozprawili się z SS-manami odpowiedzialnymi za tyle ludzkich cierpień.
@RosjaninBut Straszne, ale myślę że zrobili to będąc w szoku po zobaczeniu strasznie wychudzonych ludzi i pewnie usłyszeli od nich parę historii ze swojego pobytu. Poza tym SS miało bardzo złą reputację (nic dziwnego) i Amerykanie się nie patyczkowali. Sami Niemcy się do tego przyczynili, bo zastrzelili amerykańskich jeńców w Normandii (nie pamiętam daty). Na początku walk Amerykanów w Europie wielu żołnierzy oddawało się w niewolę, ale po tym wydarzeniu zaczęli walczyć z większym zapałem i nie mieli ochoty poddawać się Niemcom. Ja bym wolał ich aresztować, oskarżyć w Norymberdze przy pomocy ocalonych i wysłać na roboty przymusowe. Ale XX wiek był bardzo ciemnym okresem w ludzkiej historii i dokonano egzekucji...
@Comentateiro Nie są tą mecze "na szczycie", ale mogą być ciekawe. W meczu BVB v Sevilla masz Szalonego Norwega i Sevillą chcącą wrócić do wysokiej formy. W meczu Juve v Porto niby turyńczykom potrzeb tylko jednej bramki, ale Porto pokazało, że potrafi się odgryźć
0
@GadulkiGembulki Lewemu jedna LM wystarczy. Ja chcę zwycięstwa Liverpoolu lub BVB :)
4
@Janas11224 Gdyby wpadł ten strzał i karny Leo to PSG by się osmarkało, no ale cóż...
1
@MichuPlayPL Nie jest zły ten nick. Zawsze mogło być gorzej :)
2
@KORTIS Perełka jedna na milion! :)
0
@masq Może być. Większą niechęć odczuwam do często kontuzjowanego ostatnio Kuna Agüero...
3
@Kengo 100% racji! Z Erlingiem żaden autobus nie byłby straszny dla Barcelony, bo on by go po prostu rozerwał :)
3
@KORTIS Lukas Klostermann to obrońca RB Lipsk. Julian Nagelsmann ich trenuje :)
1
@tobiasson92 Fajnie. Już wiem gdzie na wakacje pojadę :)
3
@xBoMBoWiECx Jeszcze Coutinho bym sprzedał, ale nie mam pojęcia za ile.
2
@REALny_kibic Zgadzam się. Lenglet mnie zirytował, ale to było zupełnie przypadkowe nadepnięcie.
0
PSG je frytki z majonezem :)
2
@BarcaInfo Jak się nie "połamie" to czemu nie. Przyda się taki grajek, który potrafi z d... zdobyć gola. Poza tym ostatnio gra coraz lepiej wg. mnie.
0
@LeoMessi1994 Z reguły bardziej podobają mi się kobitki o szczupłych twarzach, ale taka Selena też mi się podoba :)
1
@Ciule123 Poza tym Poche to nie pierdoła pokroju Emery'ego :)
4
Przeżyjmy to jeszcze raz :) Mur, który dał Porto awans do 1/4 finału LM...
0
@pepo_barcarzadzi Może tak, ale ogólnie mnie wygląd nie obchodzi jeśli ktoś robi dobrą robotę na boisku.
0
@Gomess Obawiam się, że Lągle coś odwali i czerwo otrzyma lub PSG karniaczka dostanie...
0
@Gomess Miny Erlinga są genialne :)
0
NENT Group, czyli firma od Viaplay która od przyszłego sezonu będzie miała wyłączność na Ligę Europy, Conference Cup i Bundesligę prowadzi rozmowy ze stacjami telewizyjnymi. Jest szansa na sublicencje, więc rozgrywki mogą pozostać w telewizji.
43
https://zapodaj.net/97d6b987f34cd.jpg.html
Oscar Mingueza i jego siostra Ariadna mają Barcę we krwi :)
2
@LeoMessi1994 Erling już trzeci sezon gra na wysokim poziomie. Luka chyba krócej był w formie. Poza tym Haaland grając w średniej BVB strzelał Bayernowi, czy PSG i innym dobrym zespołom.
0
@tmQbassive Aha. Rozumiem :)
@vangoor pomyłka
0
@vangoor @tmQbassive Dobrze napisał. Poprawne jest zarówno Håland jak i Haaland. To pierwsze to oryginalna norweska pisownia :)
P.S. Czyta się Holand
2
@Homeopata8989 Do boju Porto! Smoki spopielą dzisiaj Starą Damę :)
3
@PatrychoO Przeczytałem z kokainą. Oj nie jest ze mną zbyt dobrze :)
1
@RosjaninBut Racja. Dlatego nie można nazywać tych amerykańskich żołnierzy katami, bo nikt nie może sobie wyobrazić swojej reakcji na widok wymęczonych i traktowanych jak psy ludzi. Osobiście nie dziwię im się, że w ten sposób rozprawili się z SS-manami odpowiedzialnymi za tyle ludzkich cierpień.
0
@jaras121 Pewnie na C+, bo się reklamują ostatnio.
0
@RosjaninBut Straszne, ale myślę że zrobili to będąc w szoku po zobaczeniu strasznie wychudzonych ludzi i pewnie usłyszeli od nich parę historii ze swojego pobytu. Poza tym SS miało bardzo złą reputację (nic dziwnego) i Amerykanie się nie patyczkowali. Sami Niemcy się do tego przyczynili, bo zastrzelili amerykańskich jeńców w Normandii (nie pamiętam daty). Na początku walk Amerykanów w Europie wielu żołnierzy oddawało się w niewolę, ale po tym wydarzeniu zaczęli walczyć z większym zapałem i nie mieli ochoty poddawać się Niemcom.
Ja bym wolał ich aresztować, oskarżyć w Norymberdze przy pomocy ocalonych i wysłać na roboty przymusowe. Ale XX wiek był bardzo ciemnym okresem w ludzkiej historii i dokonano egzekucji...
1
@Comentateiro Nie są tą mecze "na szczycie", ale mogą być ciekawe. W meczu BVB v Sevilla masz Szalonego Norwega i Sevillą chcącą wrócić do wysokiej formy. W meczu Juve v Porto niby turyńczykom potrzeb tylko jednej bramki, ale Porto pokazało, że potrafi się odgryźć
3
Ojciec Chrzestny powrócił no i fajnie! Porządki pewnie trochę potrwają, ale mam nadzieję, że uda mu się ściągnąć pięknego Hålanda :)