@Yosemite Ale zakręcił futbolówką. Messi nie będzie chciał mieć takiego konkurenta w wolnych, więc Memphis właśnie pogrzebał swoje szanse na dołączenie do Barcy :D
@czółkovsky Restocki rozchodzą się bardzo szybko. Z zestawami jest taki problem, że kto od Ciebie kupi np. PS Camera? Poza tym jeśli jest zestaw to czemu nie ma konsoli bez niego? To jest chamstwo.
Dzisiaj o 2:30 rano naszego czasu w Mjanmie (dawna Birma) doszło do wojskowego zamachu stanu w wyniku którego obalono prezydenta i ugrupowanie NLD (Narodowa Liga dla Demokracji) wraz z jej najważniejszym członkiem Aung San Suu Kyi, która otrzymała pokojową nagrodę Nobla za doprowadzenie do pierwszych wolnych wyborów. NLD w listopadzie ubiegłego roku zdobyła większość w wyborach, a militarna USDP uzyskała zaledwie 6,9 proc. głosów. Armia pod pretekstem sfałszowanych wyborów, obrony konstytucji i ratowania jedności Mjanmy powołało na stanowisko prezydenta z zaprzyjaźnionego ugrupowania, emerytowanego generała Myint Swe. Armia ograniczyła również dostęp do internetu, tv i telefonii komórkowej.
Messi zarabia potężne pieniądze, ale to zarząd powinien oferować rozsądny kontrakt odpowiedni do posiadanego budżetu. Poprzedni zarząd był strasznie nieudolny. Mocno zadłużali klub jednocześnie oferując piłkarzom najwyższe kontrakty w Europie... Gdzie tu sens?
Dzisiaj w tv polecam następujące filmy: 1) Gold TVP1 21:35 Obsada: Matthew McConaughey Film inspirowany faktami opowiada o zwariowanym przedsiębiorcy, który ratując rodzinną firmę bezwiednie staje się twarzą dużego skandalu w branży wydobywczej 2) Podróż na sto stóp 23:50 TVP2 Film opowiada o hinduskiej rodzinie rywalizującej w małym francuskim miasteczku z renomowaną restauracją należącą do wdowy dla której jest ona całym życiem. Smakowity film :)
1
@Yosemite Ale zakręcił futbolówką.
Messi nie będzie chciał mieć takiego konkurenta w wolnych, więc Memphis właśnie pogrzebał swoje szanse na dołączenie do Barcy :D
0
@Colon Oby ten uśmiech nie schodził jej z twarzy podczas AO :)
1
@Transu96 Najlepsze zaklęcie z całej sagi, bo bardzo uniwersalne :)
6
@BarcaInfo Nie lubię go, ale ten projekt wygląda bardzo dobrze. Może wyrwie parę dzieciaków z faweli.
0
@mikka2000 A co to w ogóle jest?
0
@Janiama Transmisja pewnie tylko w Eurosporcie?
1
@YoNoEntiendoNada Ciekawe. Nigdy nie próbowałem :)
0
Co tam się odwala?
0
@Rewolucja123 A w kraju, w którym mieszkasz nie puszcza nikt PK?
0
@Rust_Cohle Bleee! :)
1
@Nerazzurro Tylko z rodzynkami jest jadalny! :)
4
@SamuraJack Totalny SHIT. Ogólnie gardzę polskim rapem, więc nie mogę nic więcej powiedzieć :)
0
@BarcaInfo Właśnie za to lubię Ronka :) Styl gry Barcelony mi się nie podoba, ale ważne są kolejne pkt. i poprawa skuteczności w ataku.
0
@messi564 @maatiixx Każdy popełnia błędy. Nawet specjalista.
3
@BarcaInfo Szkoda Fatiego. Oby kolano nie zakończyło mu kariery...
1
@Colon Oby zaszła jak najdalej w AO, choć liczę na triumf :)
1
@Colon Dobra już wiem: Tecnifibre.
1
@czółkovsky Restocki rozchodzą się bardzo szybko. Z zestawami jest taki problem, że kto od Ciebie kupi np. PS Camera? Poza tym jeśli jest zestaw to czemu nie ma konsoli bez niego? To jest chamstwo.
0
@Colon Wiesz może jakiej firmy może być ta rakieta? Nie spotkałem się z tym logiem.
2
@fcbarcafan19 https://www.defence24.pl/wojskowy-zamach-stanu-w-mjammie-wladze-aresztowane
https://www.reuters.com/article/us-myanmar-politics-idUSKBN2A00VC
15
Dzisiaj o 2:30 rano naszego czasu w Mjanmie (dawna Birma) doszło do wojskowego zamachu stanu w wyniku którego obalono prezydenta i ugrupowanie NLD (Narodowa Liga dla Demokracji) wraz z jej najważniejszym członkiem Aung San Suu Kyi, która otrzymała pokojową nagrodę Nobla za doprowadzenie do pierwszych wolnych wyborów. NLD w listopadzie ubiegłego roku zdobyła większość w wyborach, a militarna USDP uzyskała zaledwie 6,9 proc. głosów. Armia pod pretekstem sfałszowanych wyborów, obrony konstytucji i ratowania jedności Mjanmy powołało na stanowisko prezydenta z zaprzyjaźnionego ugrupowania, emerytowanego generała Myint Swe. Armia ograniczyła również dostęp do internetu, tv i telefonii komórkowej.
2
Messi zarabia potężne pieniądze, ale to zarząd powinien oferować rozsądny kontrakt odpowiedni do posiadanego budżetu. Poprzedni zarząd był strasznie nieudolny. Mocno zadłużali klub jednocześnie oferując piłkarzom najwyższe kontrakty w Europie... Gdzie tu sens?
1
@MaTt_BarcaFan Ktoś tu jutro nie będzie mógł ruszać ręką...
6
@Coutinho007 Dokładnie. Tylko Walukiewicz i Bednarek w podstawie!
0
@BarcaInfo Lepszy Mbappe w The Reds niż u Pereza :)
1
@Bobo25 Po prostu komercyjniaki się dzisiaj nie popisały. Np. na Polsacie Czas Ultrona, którego nie lubię. Podaję filmy subiektywnie:)
0
@Bobo25 A co się tam stało?
0
Dzisiaj w tv polecam następujące filmy:
1) Gold TVP1 21:35 Obsada: Matthew McConaughey
Film inspirowany faktami opowiada o zwariowanym przedsiębiorcy, który ratując rodzinną firmę bezwiednie staje się twarzą dużego skandalu w branży wydobywczej
2) Podróż na sto stóp 23:50 TVP2
Film opowiada o hinduskiej rodzinie rywalizującej w małym francuskim miasteczku z renomowaną restauracją należącą do wdowy dla której jest ona całym życiem. Smakowity film :)
1
@Tomo_95 Spokojnie one mają tryb autodestrukcji na wieść o Barcy w finale :-)
0
@adaminhoo Wiesz, trochę ciężko się gra na remontowanym stadionie :)