0

@Ghotti Na stronie LG mają 75 i 86 cali w rozdzielczości 4k i 8k, ale jeśli masz oled cx to nie masz potrzeby go wymieniać. Jeśli bym miał zylion $ to od razu kupiłbym Microleda :)
P.S. Racja, nano to shit

1

@SteuerFreiMoney Od tygodnia słyszę o tej dużej dostawie :D

0

@Ghotti QNED Mini LED to trochę coś innego, bo w podświetleniu zostały wykorzystane mniejsze diody i więcej można ich upchać co da ok. 2500 stref lokalnego wygaszania. Zapowiada się nieźle, ale nie wiadomo jaka cena będzie u nas.

0

@Ghotti QNED MiniLED od LG też może być niezłe, ale na testy trzeba poczekać.

0

@barteggg08 A jakim budżetem dysponujesz? Tą stronę polecam do sprawdzenia jak dany tv sobie radzi. Najnowsze telewizory jeszcze nie zostały przetestowane, ale niedługo powinni to zrobić. Mają dobrą procedurę testową :)
www.hdtvpolska.com

0

Myślał indyk o niedzieli, a w sobotę łeb mu ścieli. Lepiej nie mówić hop i poczekać parę msc przed oceną. Nigdy nie wiadomo kiedy coś mu się przytrafi...

0

@Ojciec5tkidzieci Gibsonowi udał się ten film, więc bardzo polecam :) Poza tym można wspomnieć o Furii z 2014 roku, gdyż dobrze pokazywała ostatnie walki w Europie Zachodniej i przy jej produkcji wykorzystano prawdziwe niemieckie sprzęty np. czołgi Sherman i Tygrys. Też Niezłomny Angeliny Jolie był fajny, ale to nie jest stricte film wojenny :)

1

@Ojciec5tkidzieci Myślę, że tak. Nie jest to najlepszy film wojenny, ale nie jest zły.

3

@Ojciec5tkidzieci Ja od siebie polecam irlandzki film Oblężenie Jadotville o misji ONZ walczącej przeciwko najemnikom w latach 60. XX wieku.

0

@NaFazieHitman W Wietnamie chcieli wygrać małym nakładem sił i zaczęli sięgać po Agent Orange i Napalm. Oczywiście te środki są strasznie niehumanitarne, a ich użycie przypominało bezwzględne działania I wojenne.

1

@JohnA Kiedy się niby przyznała do wspierania terrorystów? Ty za to należysz do oświeconych ludzi co na podstawie słabych przesłanek tworzą teorie z kosmosu :)

4

@JohnA Tajne więzienia dało się potwierdzić, a WTC nie udowodnisz, bo "spiskowcy" nie mają żadnych argumentów.

0

@herbblaugrana MediaExpert chyba też jest polski :)

1

@MesQueUnClub96 Dziką kartę dostali Polacy.

1

@axegrinder To trzeba być nieźle stukniętym. Ja znam osobę, która wierzy w #1, #2, #7, #8 i częściowo #10, ale czasami mówi, że pandemia to bzdura, więc już nie wiem czy jest ten wirus czy nie :)

0

@Altair91 Bzdura Amen. Po co mieliby robić sobie tyle zachodu by wywołać wojnę z Irakiem? Atak na jeden cel by wystarczył. Osama był szkolony przez USA w Afganistanie, a WTC już wcześniej padło ofiarą ataku, ale od dołu w garażu. Jest możliwe zaplanowanie takiej akcji jeśli ma się kupę forsy, chęć i wyszkolenie.

2

@JohnA Niezłe źródło... :) Po prostu ekspert z górnej półki

0

@draxidox W moim liceum była taka pani pedagog, która co roku zimą pluska się w jeziorze i z tego co wiem rzadko choruje.

1

@NaFazieHitman Tak jak @nwchades coś Ci się pomyliło, bo Assane tylko korzysta z "przygód" Lupina i nim nie jest. Mi też się podoba i żałuję, że trzeba na drugą część czekać. Ogólnie lubię kino francuskie i Omara, więc trafia w mój gust.

4

@FDJ A wiesz, że wojny za Obamy zapoczątkował republikański Bush, który ogłosił wojnę z terrorem? Obama tylko je kontynuował.

0

@SonBarcaGoku Rude kobiety z piegami bardzo mnie kręcą, ale jeszcze nie udało mi się poznać jakiejkolwiek kobiety oprócz niezbyt urodziwych koleżanek, więc... :)

0

@SonBarcaGoku Ja nie jestem za idealnym wyglądem. Np. Podobają mi się piegi u kobiet i nie chciałbym żeby były ukrywane mocnym podkładem.

0

@RosjaninBut Ja tylko stwierdzam fakt, że ma krzywe zęby i mi się nie podoba. Nie podoba mi się ten typ urody kobiecej po prostu. Sztucznych kobiet też nie lubię.

1

@tristan87 Ale krzywe zęby. Ogólnie mi się nie podoba :)

1

@Antic24 Film fajny, ale po jego obejrzeniu można się nieźle zdenerwować na koncerny...

1

@Antic24 Na HBO Go jest ten film.

1

@Antic24 Mroczne Wody. Film jest akurat o prawniku, ale myślę że Ci przypadnie do gustu.

1

To może weźmy Tuchela? :)

0

@Theodore_Bagwell Ja bym poczekał na Oppo Find X3 Pro i porównał z innymi.

0

@BarcaInfo Pogoń Szczecin zaprasza! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?