0

@Messiah10 Był taki komiks z tego co kojarzę.

6

@sebasek99 Gdyby więcej sytuacji wykorzystywali to Barca byłaby wyżej w tabeli. Wkurzające są te pudła. W meczu z RSSS chyba z cztery razy sobie powiedziałem: no jak to nie wpadło?!

1

@Bykunn Takie są te korporacje. Wyprodukowali śmieszną ilość konsol i teraz udają zdziwionych. Też ktoś z Sony mówił coś w stylu: "Przed premierą baliśmy się o popyt, a teraz nie możemy go zaspokoić" :)

1

@MessiTheBesst To jest wiedza z końca podstawówki dlatego ją wyśmiewają. Nie wiem jak można dojść do wniosku, że orgazm=zapłodnienie :) Jakim cudem ona nie ma gromadki dzieci z taką marną wiedzą o rozmnażaniu?

0

@pazio23 Ludzie wszystko wykupili w ekspresowym tempie. Sam koleś z Sony mówił miesiąc temu, że popyt jest strasznie duży i w magazynach są pustki Poza tym jest duża ilość naciągaczy, którzy wykupili po parę sztuk i za 4000 zł próbują je naiwniakom wcisnąć.

0

@MessiTheBesst Z lodów to ostatnio pistacjowe polubiłem, bo trafiłem na takie, w których smak tych orzechów jest bardzo intensywny, a same lody są właśnie słono-słodkie. Niestety w sklepie ich nie ma, bo są z lokalnej lodziarni :)

1

@pazio23 Niestety do 3-4 koła nie mogę Ci nic polecić, bo ceny teraz są przęgięte. Za tyle nawet RTX 2060 nie dostaniesz. Nie mówiąc już o dobrej matrycy, chłodzeniu czy samym wykonaniu. Możesz kupić coś słabszego, ale za parę lat już tak śmigać nie będzie, a ekran będzie rozczarowaniem. Ja bym poczekał do przełomu stycznia i lutego 2021 r. Wtedy będzie CES i pokażą nowe lapki co może obniżyć trochę ceny starszych modeli.

1

@MessiTheBesst Albo jak ser halloumi z ananasem i lody o smaku słonego karmelu :)

1

@Mario96w Hawajska jest całkiem niezła, ale inne rodzaje pizzy są lepsze.

0

@Gwyn A ja lubię sernik z rodzynkami, żelki lukrecjowe, karmelki anyżowe, a ostatnio piłem piwo z lukrecją :) W piekle będą musieli nowe miejsce dla mnie stworzyć.

1

@NaFazieHitman Mógł sobie żarty z Trumpa stroić tak jak to niejednokrotnie robił albo zwyczajna pomyłka i wyjęta z kontekstu wypowiedź :)

3

Najman dzisiaj też czeka na ustawkę, ale tym razem na rynku w Poznaniu? :)

1

@CuttingHead A wiesz, że jest wiele fałszywych artykułów o szczepieniach w Indiach. Nikt nie udowodnił korelacji szczepionek z paraliżami. Poza tym prowincje, w których niby odkryto te paraliże to regiony muzułmańskie z opieką medyczną na bardzo niskim poziomie i z niskim zaufaniem do medycyny. Różne wirusy powodują paraliż. Nie wiem czemu wg. Ciebie jest to ogólnie dostępna wiedza. Taka wiedza jak sfilmowanie lądowania na księżycu przez Stanleya Kubricka? :D

1

@Guffi Polio musiało być dosyć rozpowszechnione, bo szkoła do której chodziłem była wcześniej ośrodkiem rehabilitacji dzieci sparaliżowanych przez Polio.

1

@CuttingHead Skąd wziąłeś tysiące sparaliżowanych osób po szczepieniu? Poza tym te 11 mld $ to nie była kasa afrykańska, a z całego świata.

0

@AdiKingu96 O co chodzi?

0

@JANEK777 A kim jest Kennedy żeby się o szczepieniach wypowiadać?

1

Rudiger to ten 27 letni koleś z Chelsea?

1

@Bamboleo Kwestia rozdzielczości. Twój monitor to nie jest FHD, bo FHD to 1920x1080. Twój laptop miał rozdzielczość trochę wyższą od FHD i dlatego jest różnica.

0

@Max112 Koronasceptycy wcześniej twierdzili, że Szwajcaria wycofała się ze szczepienia, więc...

0

@chosenone UE czeka jeszcze na wyniki prac EMA, więc dłużej ją badają.

0

https://www.swissmedic.ch/swissmedic/en/home/news/coronavirus-covid-19/covid-19-impfstoff_erstzulassung.html
Szwajcarski Urząd ds. rejestracji i kontroli leków Swissmedic w Bernie zatwierdził pierwszą szczepionkę na Covid-19 firmy Pfizer i jej niemieckiego partnera BioNTech.

3

@IronSanHybrid Jaka patola :)

1

@Gomess Może tak, ale Koeman to dobra postać do naśladowania dla bocznego obrońcy. Szczególnie jego bramkostrzelność i waleczność :)

1

@NaFazieHitman Zachowują się jak chłopcy, którzy chcą udawać dorosłych :)

0

@DaPi Usmażonego na masełku do zarumienienia z ziemniaczkami posypanymi koperkiem i do tego surówka z porem, jabłkiem, majonezem, śmietaną i z rodzynkami. To bym teraz zjadł :)

3

@NeroTFP Depay pewnie już nowy album nagrywa na przejście do Barcy :D

0

@jeyx77x Singapur akurat jest połączeniem egzotyki z dużymi perspektywami do rozwoju. Poza tym ja jestem bardzo ciekawy jak żyje się w innych miejscach na Ziemi i nigdy bym się nie znudził :D

2

@clyde Gra to jedno, a książki to drugie :) W grze wybrałem Triss, bo bardziej mi się podobała wizualnie i była "cieplejsza" w odbiorze. Yen była wkurzająca z tym Nilfgardem i wg. mnie była po prostu brzydsza.

1

@Survier Ja chyba bym wybrał Singapur. Dobra kuchnia, idealny klimat (nie za zimno i nie za ciepło), czysto, brak narkotyków i narkomanów, kraj bezpieczny pod względem geopolitycznym i wewnętrznym, dosyć niskie podatki i nowoczesna gospodarka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?