0

@Katalonbar Alfons niezłą zdobycz dorwał :)

2

@MesQueUnClub_87 Nie mam jeszcze CP, ale z reguły biorę najwyższy lub prawie najwyższy poziom :)

1

@Yosemite A idź Pan w ch... Dałem Mendy'ego na bramkę i nie zagrał, a Neuer 7 pkt zdobył i ich nie dostałem.
Edit: okazało się, że automatyczne zmiany mi się akurat wyłączył. No trudno :)

2

Ale teraz jad na Holandię wypuszcza TVP dezInfo. Przed chwilą pewien ekspert stwierdził, że Holendrzy zawsze byli germanofilami i zrobią wszystko co Berlin im powie. Poza tym czepiają się ich niskich podatków twierdząc, że Holandia to raj podatkowy i zabiera pieniądze całej UE...

4

@NeroTFP I się nie dziwię, bo przez całą edukację nudziłem się na religii. Jak nie jakieś drętwe katolickie filmy to czytanie jakichś głupot z podręcznika, czy kartkówki z tajemnic różańcowych...

0

@catluck A gdzie kupowałeś?

0

1

@Yanek Im większa konkurencja tym lepiej. Może kiedyś się doczekam świetnego 80" w rozsądnych pieniądzach :)

0

@Yanek Czerń może być gorsza, ale przeciętny Kowalski raczej jej nie odróżni. HDR może być tutaj kluczową różnicą. MiniLED z mnóstwem stref wygaszania też może byś super, ale cena też pójdzie w górę. Zobaczymy co TCL pokaże, bo oni są potentatem w MiniLED-ach.

3

Na początku 2021 roku Samsung wprowadzi do sprzedaż swój pierwszy, konsumencki tv MicroLED. Będzie miał 110" i rozdzielczość 4k. Czerń ma być taka jak w OLED tv, ale szczytowa jasność HDR będzie wyższa, bo dobije do 2000 nitów, a sama matryca będzie o wiele bardziej odporna na wypalenia, gdyż MicroLED wykorzystuje diody nieorganiczne.
Ma mieć również audio 5.1 i bardzo dobre odwzorowanie kolorów gdyż pokrycie przestrzeni barw DCI-P3 i Adobe RGB wyniesie 100%. Cena pewnie będzie wysoka, ale Koreańczycy podobno opracowali tańszy proces produkcji i nie długo do sprzedaży mają wejść mniejsze i bardziej przystępne cenowo modele.
https://hdtvpolska.com/samsung-oglasza-pierwszy-konsumencki-telewizor-microled-pojawi-sie-na-rynku-juz-na-poczatku-2021-roku-oto-wszystko-co-o-nim-wiemy/

1

https://fb.watch/2hIh5gKv5B/
RB Lipsk po wywaleniu Man UTD z LM i awansie do 1/8 ;-)

3

No wciśnij coś Borussio!

0

@barcelona97 yyy okaaaazzja!

3

@Triv44 Real pokonuje Bayern 1:0 po samobóju Lewego w ostatnich sekundach :)

2

@Oskar00 Haaland zgniótł by obronę Barcy także BVB też byłaby problemem.

1

@Kgorecki2500 Racja. Poza tym moglibyśmy nawiązać z nimi współpracę dot. Grippenów i marynarki wojennej, bo nasza jest w d..., a szwedzka jest super nowoczesna.

4

Komisje obrony oraz spraw zagranicznych szwedzkiego parlamentu opowiedziały się w środę za wpisaniem do strategii bezpieczeństwa możliwość wstąpienia Szwecji do NATO. Szwecja przygotowuje się do szybkiego dołączenia się do NATO w razie narastającego niebezpieczeństwa. Nieźle.

1

0

To co? Marek Thuram rozwali Real?

1


Need for Speed w realu :) P.S. Fajne to srebrne Subaru.

0

@Rewolucja123 Taa, w szczególności przy obecnych cenach RAM i dostępności nowych GPU.

1

@MesQueUnClub96 To słabo. Może Ferrari albo RB Racing go wezmą?

0

@inFamous A czemu nie ma miejsca? Racing Point upadło?

0

@zadafcb To już wiem czego na pewno nie włączę w Sylwestra :)

2

Sergio Perez z Racing Point jest pierwszym od 50 lat Meksykaninem, który wygrał GP. W 1970 r. Pedro Rodriguez odniósł zwycięstwo w GP Belgii startując w zespole British Racing Motors. Rok później legendarny Meksykanin zginął w tragicznych okolicznościach. Startując w innej serii wyścigowej na torze w RFN, bolid Pedro został zahaczony przez dublowanego kierowcę, zderzył się ze ścianą i jego samochód stanął w płomieniach.

0

Neuer był powołany na dzisiejszy mecz?

1

@Cvzx 10:0 tym razem? :)

0

@Kwasiak98 Weź już nie przypominaj tego przegrywa, który dostał w d... od śmiesznej Romy i schrzanił z Liverpoolem.

1

@Ramaj77 Nie ma za co. Mam mam nadzieję, że również będziesz miał pozytywne wrażenia przy goleniu się tą golarką :)

1

@DaPi A u mnie za chwilę wjedzie rosołek :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?