1

@Cvzx Mam ale bez gazu :(

4

3

@Transu96 Jak się zlał w majtki to raczej jest obszczańcem, a nie obsrańcem. Nawet obrażać nie potrafi...

2

@Janiama *Falklandy i Malwiny :)

6

@Ojciec5tkidzieci Zgadzam się, ale jeśli chodzi o Japończyków to amerykańskie filmy mają trochę racji. Japonia w latach 1937-45 bardzo okrutnie obchodziła się ze wszystkimi przeciwnikami. Mordowanie losowych cywilów, zrzucanie pcheł roznoszących dżumę na Chińczyków, zamykanie ludzi w obozach i zmuszanie do bardzo ciężkiej pracy (np. budowa kolei przez środek tropikalnej dżungli), czy testowanie na jeńcach różnych groźnych substancji i chorób. To były metody porównywalne z sowieckimi i nazistowskimi.

Jeśli chodzi o Jugosławię to wszystkie narody tam mieszkające mają wiele zbrodni za uszami. Zaczęli Ustasze i spirala nienawiści poszła w ruch. Najpierw chodziło o rewanż, a potem o oczyszczenie narodu z "wrogich elementów".

1

@marcin62 Mi też nie, ale jak Głuchowski zajmuje się scenariuszem to raczej nie oleją. Poza tym zapomniałem napisać, że multi zlecili osobnej firmie (Saber Interactive), więc chyba będą mieli czas na dopracowanie fabuły :)

5

@BarcaInfo Oby ta atmosfera zaczęła przekształcać się w dobre wyniki w lidze :)

5

Studio 4A Games potwierdziło, że pracuje nad nową grą z serii Metro, która ma być przygotowana pod konsole nowej generacji: PS5 i Xbox Series X/S. Ponownie za scenariusz kampanii fabularnej będzie odpowiedzialny sam Głuchowski. Gra będzie działać na kompletnie przebudowanym silniku, by wykorzystać większą moc obliczeniową nowych konsol. Będzie również tryb multiplayer. Poza tym 4A Games wyda ulepszenie Metro: Exodus, które będzie darmowe dla tych co kupili grę na PS4 i Xbox One. Mają dodać opcję 60 FPS, Ray Tracing, renderowanie w wyższej rozdzielczości i o wiele szybsze wczytywanie gry. SUPER! :)

0

Raczej jest już po meczu, co nie? Inter nie da rady w 10-tkę.

1

@Comentateiro Afera Tajska nie wzięła się znikąd :D

2

@DLFCB @Bartunek No to może być ciekawie :)

0

Ramosik dzisiaj może zagrać?

0

@Hasszz A usuwałeś wszystkie dane z PROsiaka? Jeśli tak to jak to robiłeś? Pytam, bo też zamierzam sprzedać swoją konsolę :)

0

@ksobi z McDonald's, tak?

1

@MesQueUnClub96 Co najmniej naciągane. Van Dijk, Mane i Salah na pewno mieli gorszy sezon od Norwega.

3

@MesQueUnClub96 A Erling Haaland? Czy zwycięzca Golden Boy nie może startować?

2

@VamosRakieta Za Koemana jest tak: świetna gra i rosnący balonik (np. 2:0 vs Juve) oraz średnia/słaba gra i pęknięty balon (np. vs Fe, czy Atletico).

0

@Dembouz1899 El Clasico od razu zyskałoby więcej emocji. Szalony Norweg vs Mbappe :)

1

@NeroTFP Chyba Trinkoł/Trinkał :) https://forvo.com/word/trinc%C3%A3o/

0

@PatrickMaster *Haaland albo Håland :D

0

@Dziki15 Portale nie mogą za nim nadążyć :)

18

Erling Håland najszybciej w historii Ligi Mistrzów strzelił 15 goli. Po prostu Szalony Norweg! :) P.S. Zajęło mu to 12 spotkań. [Goal.com]

0

Męczą bułę z Dynamem?

1

@jedrek7000 Piękny jest Erling! :)

0

@Coutinho007 Racja. Nie ma to jak w dzisiejszej piłce grać z jednym skrzydłem, bo na drugim gra 10-tka.

1

@xBoMBoWiECx Dramat. Chilwell teraz ma 3 pkt zamiast 7...

2

@viscajasiek Lampard fajną pakę montuje.

0

@viscajasiek Mam go w Fantasy, więc niech da czadu! :)

0

Werner ma jakieś okazje?

6

https://www.facebook.com/photo/?fbid=185811916520887&set=p.185811916520887
Erling Haaland ze swoim ojcem Alfem. Fajne zdjęcie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?