0

Werner ma jakieś okazje?

6

https://www.facebook.com/photo/?fbid=185811916520887&set=p.185811916520887
Erling Haaland ze swoim ojcem Alfem. Fajne zdjęcie :D

4

@GadulkiGembulki Może na RedTube wchodzisz zamiast na YouTube :)

0

@Rust_Cohle Nawet sam bym ich do Manchesteru zawiózł :)

0

@FC1899Barca Sowieci też mieli niezłe sprzęty, ale o wiele mniej skomputeryzowane niż te amerykańskie. My po prostu byliśmy biednymi wasalami bez know-how i budowaliśmy czołgi, dosyć słabe samochody takie jak Warszawa, czy Syrena itp. itd. Z wyższej technologii to tylko Iskry były :)

1

@barcanawieki Lepiej poczekać parę msc. Wtedy będą już ważne aktualizacje i znikną tzw. "problemy wieku dziecięcego".

0

Dziwi mnie to przywiązanie Koemana do 1-4-2-3-1. Jak nie idzie to nie ma zmiany w formacji i ciągle te same zmiany ofensywne (Braith, Trincao).

0

@Potezne_zakola To się ogól na łyso. Zakola znikną i może znajdziesz jakąś fankę łysej głowy :)

0

Tak trzymać Koguty! Mou jest świetny!

3

@sonek DLSS jest coraz lepszy, więc na RT medium raczej pójdzie.

3

@jakub1906 Może miałeś zmęczoną rękę :D

2

@Rudi35 To jeszcze sobie coś uświadom.

0

@Yosemite Vamos Mourinho!

1

@kamilo0066 Po odejściu Grzegorza Laty też tak mówiliśmy i nasza repka jest znowu w d...

1

@Persyfl Był za to skazany przez bojówki Josipa Broz Tity, które zwalczały Ustaszów. Ci franciszkanie i setka duchownych mordowali Serbów, a Stepinac nie. Był kolaborantem, ale nie można od razu nazwać go zbrodniarzem. Ale muszę przyznać, że jego beatyfikacja faktycznie była przesadzona i jeszcze ten tytuł męczennika za wiarę jak Tito w ogóle nie kierował się religią. On chciał po prostu się zemścić na Chorwatach.

1

Ale Monaco się odmłodziło. Jak ich gra wygląda?

0

@Janas11224 Jak jest gorąco to basen się sprawdza :)

7

@TheGoldenEleven Zawsze Polska. Jakby Messi z Argentyną grał przeciwko Polsce w finale MŚ też byłby za biało-czerwonymi.

2

@Persyfl Stepinac raczej nie był zbrodniarzem. Popierał nowo powstałe państwo Chorwackie, bo był patriotą. Był kapelanem Ustaszy, ale potem krytykował ich działania, zawieszał księży biorących udział w mordach. Sprzeciwiał się również prześladowaniom ze względu na pochodzenie, czy religię. Wiem, że w 1940 roku w jednej wypowiedzi zestawił Niemców, Anglików, Żydów i Rosjan stwierdzając mniej więcej: i tak źle i tak nie dobrze oraz brał udział w przekształcaniu majątków cerkwi prawosławnej na ziemie KK. Jednakże zbrodni nie popełniał w porównaniu do chorwackich franciszkanów i paru set innych duchownych.

1

@koksik2700 100% racji. Mniejsze kluby powinny mieć dostęp do Superligi po dobrym sezonie. Ktoś z Juve mówił, że byłoby niesprawiedliwe gdyby mały zespół po dobrym sezonie się dostał, a Juve po złym się nie dostało do LM. Ta wypowiedź mnie bardzo zirytowała, bo czemu ktoś ma grać za zasługi? Grasz piach to spadaj i tyle. Jeśli zrobią format zamknięty to mniejsze kluby nigdy się nie rozwiną...

4

https://m.youtube.com/watch?feature=emb_title&v=slAhuh21ii8
IO Interactive (twórcy Hitmana) zapowiedzieli grę o Jamesie Bondzie. Jej robocza nazwa to Project 007.
Trochę sobie na nią poczekamy, bo na razie skupiają się na trzeciej części opowieści o Agencie 47.
Ja nie mogę się doczekać, bo od dawna czekam na porządną produkcję, w której będzie można wcielić się w agenta Jej
Królewskiej Mości :D

1

@YoNoEntiendoNada Black Friday jest za tydzień?

1

@gurales Coś Ci się pomyliło, bo nie ma czegoś takiego jak Xiaomi Realme 7. To są dwie zupełnie inne firmy.

0

@tobiasson92 Czesko-Węgierski porno biznes nam kasę załatwi :D

0

@MesQueUnClub_87 Nie wiem czemu Brzęczek tego nie widzi. Jest taki nierozgarnięty, czy co? Jesteśmy słabsi od takich Włochów, więc powinniśmy walczyć do końca, a nie stać jak jakieś kołki. Co mecz widać Lewego z przodu i resztę obiboków...

0

@xBoMBoWiECx @MemphisDepay00 Ty to masz to pierdzielnięcie :)

1

@MesQueUnClub_87 Taki Czerczesow też by dał radę. Już w 2018 pokazał co potrafi zrobić pewność siebie i zapierdzielanie po całym boisku.

0

@LuisSalvano Moi rodzice położyli takie panele (chyba to jest laminat) gdzieś 10 lat temu i nic nie jest starte, a od paru lat mamy koty lubiące biegać z wystawionymi pazurami :) Myślę, że powinny się u Ciebie sprawdzić, ale jakimś ekspertem nie jestem.

1

@IronSanHybrid Ciekawe co to za wojsko jest. A ten wybuch to może jakaś mina?

1

@dmcteam @escarabajo ma rację. Widziałem parę świetnych akcji tych młodziaków i dlatego nazwałem ich pięknościam. Nic o rezerwowym składzie nie myślałem. Ci dwaj połykają wielu naszych ze składu podstawowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?