@FC1899Barca Sowieci też mieli niezłe sprzęty, ale o wiele mniej skomputeryzowane niż te amerykańskie. My po prostu byliśmy biednymi wasalami bez know-how i budowaliśmy czołgi, dosyć słabe samochody takie jak Warszawa, czy Syrena itp. itd. Z wyższej technologii to tylko Iskry były :)
@Persyfl Był za to skazany przez bojówki Josipa Broz Tity, które zwalczały Ustaszów. Ci franciszkanie i setka duchownych mordowali Serbów, a Stepinac nie. Był kolaborantem, ale nie można od razu nazwać go zbrodniarzem. Ale muszę przyznać, że jego beatyfikacja faktycznie była przesadzona i jeszcze ten tytuł męczennika za wiarę jak Tito w ogóle nie kierował się religią. On chciał po prostu się zemścić na Chorwatach.
@Persyfl Stepinac raczej nie był zbrodniarzem. Popierał nowo powstałe państwo Chorwackie, bo był patriotą. Był kapelanem Ustaszy, ale potem krytykował ich działania, zawieszał księży biorących udział w mordach. Sprzeciwiał się również prześladowaniom ze względu na pochodzenie, czy religię. Wiem, że w 1940 roku w jednej wypowiedzi zestawił Niemców, Anglików, Żydów i Rosjan stwierdzając mniej więcej: i tak źle i tak nie dobrze oraz brał udział w przekształcaniu majątków cerkwi prawosławnej na ziemie KK. Jednakże zbrodni nie popełniał w porównaniu do chorwackich franciszkanów i paru set innych duchownych.
@koksik2700 100% racji. Mniejsze kluby powinny mieć dostęp do Superligi po dobrym sezonie. Ktoś z Juve mówił, że byłoby niesprawiedliwe gdyby mały zespół po dobrym sezonie się dostał, a Juve po złym się nie dostało do LM. Ta wypowiedź mnie bardzo zirytowała, bo czemu ktoś ma grać za zasługi? Grasz piach to spadaj i tyle. Jeśli zrobią format zamknięty to mniejsze kluby nigdy się nie rozwiną...
https://m.youtube.com/watch?feature=emb_title&v=slAhuh21ii8 IO Interactive (twórcy Hitmana) zapowiedzieli grę o Jamesie Bondzie. Jej robocza nazwa to Project 007. Trochę sobie na nią poczekamy, bo na razie skupiają się na trzeciej części opowieści o Agencie 47. Ja nie mogę się doczekać, bo od dawna czekam na porządną produkcję, w której będzie można wcielić się w agenta Jej Królewskiej Mości :D
@MesQueUnClub_87 Nie wiem czemu Brzęczek tego nie widzi. Jest taki nierozgarnięty, czy co? Jesteśmy słabsi od takich Włochów, więc powinniśmy walczyć do końca, a nie stać jak jakieś kołki. Co mecz widać Lewego z przodu i resztę obiboków...
@LuisSalvano Moi rodzice położyli takie panele (chyba to jest laminat) gdzieś 10 lat temu i nic nie jest starte, a od paru lat mamy koty lubiące biegać z wystawionymi pazurami :) Myślę, że powinny się u Ciebie sprawdzić, ale jakimś ekspertem nie jestem.
@dmcteam@escarabajo ma rację. Widziałem parę świetnych akcji tych młodziaków i dlatego nazwałem ich pięknościam. Nic o rezerwowym składzie nie myślałem. Ci dwaj połykają wielu naszych ze składu podstawowego.
0
Werner ma jakieś okazje?
6
https://www.facebook.com/photo/?fbid=185811916520887&set=p.185811916520887
Erling Haaland ze swoim ojcem Alfem. Fajne zdjęcie :D
4
@GadulkiGembulki Może na RedTube wchodzisz zamiast na YouTube :)
0
@Rust_Cohle Nawet sam bym ich do Manchesteru zawiózł :)
0
@FC1899Barca Sowieci też mieli niezłe sprzęty, ale o wiele mniej skomputeryzowane niż te amerykańskie. My po prostu byliśmy biednymi wasalami bez know-how i budowaliśmy czołgi, dosyć słabe samochody takie jak Warszawa, czy Syrena itp. itd. Z wyższej technologii to tylko Iskry były :)
1
@barcanawieki Lepiej poczekać parę msc. Wtedy będą już ważne aktualizacje i znikną tzw. "problemy wieku dziecięcego".
0
Dziwi mnie to przywiązanie Koemana do 1-4-2-3-1. Jak nie idzie to nie ma zmiany w formacji i ciągle te same zmiany ofensywne (Braith, Trincao).
0
@Potezne_zakola To się ogól na łyso. Zakola znikną i może znajdziesz jakąś fankę łysej głowy :)
0
Tak trzymać Koguty! Mou jest świetny!
3
@sonek DLSS jest coraz lepszy, więc na RT medium raczej pójdzie.
3
@jakub1906 Może miałeś zmęczoną rękę :D
2
@Rudi35 To jeszcze sobie coś uświadom.
0
@Yosemite Vamos Mourinho!
1
@kamilo0066 Po odejściu Grzegorza Laty też tak mówiliśmy i nasza repka jest znowu w d...
1
@Persyfl Był za to skazany przez bojówki Josipa Broz Tity, które zwalczały Ustaszów. Ci franciszkanie i setka duchownych mordowali Serbów, a Stepinac nie. Był kolaborantem, ale nie można od razu nazwać go zbrodniarzem. Ale muszę przyznać, że jego beatyfikacja faktycznie była przesadzona i jeszcze ten tytuł męczennika za wiarę jak Tito w ogóle nie kierował się religią. On chciał po prostu się zemścić na Chorwatach.
1
Ale Monaco się odmłodziło. Jak ich gra wygląda?
0
@Janas11224 Jak jest gorąco to basen się sprawdza :)
7
@TheGoldenEleven Zawsze Polska. Jakby Messi z Argentyną grał przeciwko Polsce w finale MŚ też byłby za biało-czerwonymi.
2
@Persyfl Stepinac raczej nie był zbrodniarzem. Popierał nowo powstałe państwo Chorwackie, bo był patriotą. Był kapelanem Ustaszy, ale potem krytykował ich działania, zawieszał księży biorących udział w mordach. Sprzeciwiał się również prześladowaniom ze względu na pochodzenie, czy religię. Wiem, że w 1940 roku w jednej wypowiedzi zestawił Niemców, Anglików, Żydów i Rosjan stwierdzając mniej więcej: i tak źle i tak nie dobrze oraz brał udział w przekształcaniu majątków cerkwi prawosławnej na ziemie KK. Jednakże zbrodni nie popełniał w porównaniu do chorwackich franciszkanów i paru set innych duchownych.
1
@koksik2700 100% racji. Mniejsze kluby powinny mieć dostęp do Superligi po dobrym sezonie. Ktoś z Juve mówił, że byłoby niesprawiedliwe gdyby mały zespół po dobrym sezonie się dostał, a Juve po złym się nie dostało do LM. Ta wypowiedź mnie bardzo zirytowała, bo czemu ktoś ma grać za zasługi? Grasz piach to spadaj i tyle. Jeśli zrobią format zamknięty to mniejsze kluby nigdy się nie rozwiną...
4
https://m.youtube.com/watch?feature=emb_title&v=slAhuh21ii8
IO Interactive (twórcy Hitmana) zapowiedzieli grę o Jamesie Bondzie. Jej robocza nazwa to Project 007.
Trochę sobie na nią poczekamy, bo na razie skupiają się na trzeciej części opowieści o Agencie 47.
Ja nie mogę się doczekać, bo od dawna czekam na porządną produkcję, w której będzie można wcielić się w agenta Jej
Królewskiej Mości :D
1
@YoNoEntiendoNada Black Friday jest za tydzień?
1
@gurales Coś Ci się pomyliło, bo nie ma czegoś takiego jak Xiaomi Realme 7. To są dwie zupełnie inne firmy.
0
@tobiasson92 Czesko-Węgierski porno biznes nam kasę załatwi :D
0
@MesQueUnClub_87 Nie wiem czemu Brzęczek tego nie widzi. Jest taki nierozgarnięty, czy co? Jesteśmy słabsi od takich Włochów, więc powinniśmy walczyć do końca, a nie stać jak jakieś kołki. Co mecz widać Lewego z przodu i resztę obiboków...
0
@xBoMBoWiECx @MemphisDepay00 Ty to masz to pierdzielnięcie :)
1
@MesQueUnClub_87 Taki Czerczesow też by dał radę. Już w 2018 pokazał co potrafi zrobić pewność siebie i zapierdzielanie po całym boisku.
0
@LuisSalvano Moi rodzice położyli takie panele (chyba to jest laminat) gdzieś 10 lat temu i nic nie jest starte, a od paru lat mamy koty lubiące biegać z wystawionymi pazurami :) Myślę, że powinny się u Ciebie sprawdzić, ale jakimś ekspertem nie jestem.
1
@IronSanHybrid Ciekawe co to za wojsko jest. A ten wybuch to może jakaś mina?
1
@dmcteam @escarabajo ma rację. Widziałem parę świetnych akcji tych młodziaków i dlatego nazwałem ich pięknościam. Nic o rezerwowym składzie nie myślałem. Ci dwaj połykają wielu naszych ze składu podstawowego.