1

Już jest dostępne Śródziemie: Cień Wojny w PS Plus. Jeśli graliście w Cień Mordoru to tutaj też chodzi o mordowanie orków, ale tym razem można tworzyć z nich armię i zdobywać twierdze :)

0

@KrzysiekM Tom Cruise dobrze zagrał :)

1

@SkN Nottingham Forest i powrót na szczyt :)

7

@Yosemite Warto dzisiaj obstawić czerwo dla Interu :D

0

@Zieliniak A warto zamienić Oblaka na Neuera?

0

Mbappe kontuzjowany... Coś mi fantasy nie wchodzi zbytnio...

0

@justfootball Głosujesz sam i oprócz tego jeszcze wybrani elektorzy głosują.

0

@MarioVeB! Bliżej mi jest do centrum niż do lewicy, ale Trump nie potrafi zachowywać się poważnie. Te jego tweety to jakaś żenada jest.

0

@MarioVeB! Teraz boją się, bo Biden od paliw kopalnych chce odejść.

3

@MarioVeB! "Lewactwo przejmuje Amerykę" :)

2

@bafi Metro! :)

0

@KidusFCB Jaki masz pomysł jeśli można wiedzieć? :D

3

@Beztroskii Zgadzam się. Jak widzę Busiego w pierwsze 11-nastce to mnie skręca...

0

@lukbed232 Dembele też potrafi nieźle uderzyć, ale dopiero po grze 1 na 1 z obrońcą :)

5

Barcelona już od wielu lat ma problemy z autobusami. Tu też trochę szczęścia zabrakło, ale w pierwszej połowie był typowy klasyk :)

1

@neeed Transfer Bartomeu, więc nic dziwnego :)

0

Pedri za Lengleta wszedł?

1

Roberto i Busquets out! Dest i Pjanić in!

0

Jeśli ktoś szuka dobrego serialu to polecam Billions na HBO GO. Fabuła kręci się w okół funduszu inwestycyjnego oraz jego właściciela Bobbiego Axelroda. Są świetne kwestie, spiski, podstępy i wiele innych. Polecam :D

0

@dawo17 Madagaskar ma 587 041 km^2. Coś Ci się pokiełbasiło :)

2

https://www.cyberdefence24.pl/gra-komputera-czy-konflikt-zbrojny-gorny-karabach-w-relacjach-rosyjskiej-telewizji
Rosyjskie media wykorzystały filmik z gry Arma III, by pokazać konflikt w Górskim Karabachu :)

1

@barteggg08 Messi wczoraj fajnie zareagował na gola Demnusia. Trzeba powiedzieć, że nieźle mu wyszło.

0

@MESSIah16 Chcesz się włamać do domu z Rottweilerem lub z Amstaffem i nie wiesz który wybrać? :D

1

@Geble To nie ma znaczenia :)

0

Mbappe coś strzeli Turkom? Jak myślicie?

0

@BarcaInfo A ja dałem Desta i Fatiego w Fantasy...

4

Jeśli zrobią Superligę do której nie będą mogły wejść słabsze drużyny po dobrym sezonie to kończę z footballem :)

0

@Jersi Pewnie w miejscu Cou zagra.

0

@justfootball Tak. Ona się tym szczyci, a jak ktoś przy niej skrytykuje PiS to koniec...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?