4

Oto koncept nowego modelu Bugatti, który ma pobić obecną rekordzistkę SSC Tuatarę: https://www.caranddriver.com/photos/g34484301/bugatti-bolide-concept-specs-revealed-gallery/
Ma mieć 8-mio litrowy, poczwórnie doładowany silnik W16 o mocy 1825 KM i 1849 Nm momentu obrotowego.
Dla przypomnienia SSC Tuatara ma silnik V8 o pojemności 5.9 l i mocy 1750 KM (ale na paliwie E85, czyli mieszance 85% etanolu i 15% benzyny). Niedawno stała się najszybszym seryjnie produkowanym autem osiągając średnią prędkość 508.5 kmh, a V max wyniosła aż 532.8 kmh.
@JimMorrisonFCB @dawo17 @emeu @MesQueUnClub96

0

CR-ek zagra, czy nie?

1

@PatrychoO Rakuten też dostarcza nowych fanów Barcelonie w Azji, bo to taki japoński amazon jest i robią wiele akcji związanych z klubem.

1

@PatrychoO Niech współpracują dalej. Nie ma sensu teraz tracić pieniędzy na zrywanie podpisanych umów. Rakuten, Cupra i Beko dostarczają fury pieniędzy :)

1

@cinero1996 https://www.purepc.pl/test-asus-tuf-gaming-fx505dv-ryzen-7-3750h-i-geforce-rtx-2060
Tu masz recenzję tego lapka. Ogólnie jest ok, ale ekran nie zachwyca.

0

@FafitFCB Szykują się na jutrzejszy gangbang na Starej Damie :)

0

@lucas/catalan Idioci :)

0

Komisja Europejska zgodziła się na przejęcie sieci Play przez francuską Grupę iliad. Grupa iliad obsługuje obecnie 26 mln abonentów we Włoszech i we Francji. Jest też liderem w dziedzinie światłowodów we Francji. Niedługo powinno pojawić się oficjalne oświadczenie o przejęciu fioletowego operatora.

10

/photo/1
Redzi mają niezłych ludzi od social mediów :)

0

@Jersi Dokładnie. Teraz wszyscy jesteśmy faszystami! :-)

2

@IronSanHybrid Przecież faszyzm jest mieszanką. Nie można tego określenia używać do lewicy, czy prawicy, bo sami faszyści twierdzili, że nie są ani tymi ani tymi drugimi... Poza tym im jest coraz bliżej do propagandy Goebbelsa i tej sowieckiej. Pierwsza wszystkich wrogów nazywała żydostwem i komuchami, druga faszystami, a ta z TVP lewactwem i teraz lewicowymi faszystami :)

1


Gody pandy wielkiej.

0

@RIP_IABC Jeszcze trochę i będą się zabijać na ulicach narodowcy z socjalistami jak w II RP...

1

@JoeBlack Ta informacja nic nie daje. Mam gdzieś czyjeś wyznanie, czy liczbę potomstwa. Na najwyższych stanowiskach ważne są osiągnięcia i doświadczenie. Oczywiście TVP Info chce tylko nakręcać ludzi do ideologicznej walki i nie napisali nic o jej osiągnięciach.

0

@arraco Po prostu wykorzystują zasadę divide et impera.

0

@MESSIah16 Ciekawe, czy bycie katoliczką i zrobienie sobie wielu dzieci sprawia, że jest się lepszym sędzią...

0

@negreanu A ekran w Twoim laptopie obsługuje HDR? Nie mogę znaleźć informacji na ich stronie.

0

Miał ktoś laptopa Dream Machines? Jak się sprawował? Najbardziej interesuje mnie chłodzenie i jakość ekranu.

0

@-barca4ever- Miniserial Gambit Królowej.

0

@Szreko Ciekawe ile czasu już na to poświęcił. Pewnie dosyć sporo.

5

https://store.steampowered.com/app/1401370/Viking_City_Builder/
RTS o Wikingach tworzony przez jedną osobę. Trzeba będzie rozbudowywać swoją wioskę, wypływać w poszukiwaniu nowych terenów, bronić się przed europejskimi monarchiami oraz podbijać mniejsze plemiona. Ciekawe co z tego wyjdzie :)

0

@justfootball Clay to największa pierdoła w historii światowej kinematografii :D

1

@wroclawianin89 Właśnie dlatego im kibicuję. Czysta zawsze musi być :D

2

Chyba mieliśmy jeszcze jednego, potężnego i niezwykle odważnego króla w naszej historii. Był nim św. Jan Paweł II Wielki. Tak przynajmniej twierdzi nasz kościół :)

0

@FinNin To już było wcześniej w 2008 roku.

2

@Herbert Który za nikim nie nadąży :)

0

@MasnyTed


Tu na pewno kontakt był mniejszy :)

1

@clyde Wieczysta Kraków :)

4

@pawel0304 Jest najlepszy i ma najlepszy bolid. Po prostu perfekcyjne połączenie :)

1

@Janiama Co poradzisz. Oby Koeman nie wyleciał po paru miesiącach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?