@jacobFCB No super, ale trzymanie zwierząt w takich ciasnych klatkach jest niedopuszczalne. Jeśli chodzi o ubój rytualny to podrzyna się gardło i czeka aż zwierzę się wykrwawi. Są też specjale podnośniki, które obracają je do góry nogami i wtedy rzeźnik robi swoje, a zwierzę cierpi i dusi się własną krwią.
@CuttingHead Mulis nie powiedział, że tym testem nie można wykryć wirusa. Ktoś przytoczył mu ten tekst. To jest fake. Papaja i koza to wynik błędu z zacofanego, afrykańskiego kraju. Jak jesteś taki mądry to podziel się tym protestem Mulisa.
@Pawlak1992 Ja teraz mówię tylko o braku lub niskiej odporności który dotyczy dziesiątek tysięcy ludzi na świecie. Każdy z nas ma na sobie miliardy bakterii i innych drobnoustrojów, które im szkodzą. Nie mówię o koronawirusie :)
@Pawlak1992 Akurat w przypadku osób z niską lub z brakiem odporności maski trzeba nosić zawsze, bo każde kichnięcie może być potencjalnie zabójcze dla tej osoby :)
@Pawlak1992 Hahaha, ale śmieszne. To powiedz dlaczego do ludzi z brakiem odporności idzie się w maseczce? To też jest bezsensowne? @IronSanHybrid Niektórzy widocznie muszą pogrążyć się sto razy żeby coś zrozumieć...
@dv7wisnia Bo 5-tka Kaczyńskiego wchodzi i Konfederacja razem z rolnikami nawala, że to zarżnięcie polskiego rolnictwa i strata milionów zł. Tam też jest mowa o zwierzętach futerkowych i zakazie trzymania psa na łańcuchu.
@Jakchcesz Dzięki. Ja to kupiłem, bo jestem fanem książek z tej serii (Metro 2035 jeszcze muszę skończyć), a nigdy nie grałem w Metro. Klimat jak dla mnie świetny i nawet bez znajomości poprzednich gier/książek można się dobrze bawić.
2
@jacobFCB No super, ale trzymanie zwierząt w takich ciasnych klatkach jest niedopuszczalne.
Jeśli chodzi o ubój rytualny to podrzyna się gardło i czeka aż zwierzę się wykrwawi. Są też specjale podnośniki, które obracają je do góry nogami i wtedy rzeźnik robi swoje, a zwierzę cierpi i dusi się własną krwią.
1
@CuttingHead Mulis nie powiedział, że tym testem nie można wykryć wirusa. Ktoś przytoczył mu ten tekst. To jest fake. Papaja i koza to wynik błędu z zacofanego, afrykańskiego kraju. Jak jesteś taki mądry to podziel się tym protestem Mulisa.
2
@CuttingHead No właśnie Ty dałeś się nabrać. Wypowiedź tego naukowca to klasyczny fake.
https://www.reuters.com/article/uk-factcheck-pcr/fact-check-inventor-of-method-used-to-test-for-covid-19-didnt-say-it-cant-be-used-in-virus-detection-idUSKBN24420X
0
@Pawlak1992 Ja teraz mówię tylko o braku lub niskiej odporności który dotyczy dziesiątek tysięcy ludzi na świecie. Każdy z nas ma na sobie miliardy bakterii i innych drobnoustrojów, które im szkodzą. Nie mówię o koronawirusie :)
0
@CuttingHead Chyba test PCR jak już.
12
@Pawlak1992 Akurat w przypadku osób z niską lub z brakiem odporności maski trzeba nosić zawsze, bo każde kichnięcie może być potencjalnie zabójcze dla tej osoby :)
12
@Pawlak1992 Hahaha, ale śmieszne. To powiedz dlaczego do ludzi z brakiem odporności idzie się w maseczce? To też jest bezsensowne?
@IronSanHybrid Niektórzy widocznie muszą pogrążyć się sto razy żeby coś zrozumieć...
2
@CuttingHead Czemu niby nie służy do diagnozy wirusowej? Skąd masz taką informację? Od anonima z FB?
0
@tobiasson92 Skąd wziąłeś te 10%? Chętnie zapoznam się z Twoim źródłem.
3
@MESSIah16 Trump i Biden to klauny. W każdej wypowiedzi się pogrążają.
1
@dv7wisnia Bo 5-tka Kaczyńskiego wchodzi i Konfederacja razem z rolnikami nawala, że to zarżnięcie polskiego rolnictwa i strata milionów zł. Tam też jest mowa o zwierzętach futerkowych i zakazie trzymania psa na łańcuchu.
1
@Striker Z gliny, bo tak robi się modele w przemyśle samochodowym :) Ale jak nie masz to w drewnie dłutem możesz wyrzeźbić :)
0
@Triv44 A na jaki film idziesz?
0
Wiecie ile najmniej może kosztować Windows 10? W sklepie aż 500 zł więcej sobie życzą za sprzęty z tym systemem.
1
@IronSanHybrid Lieke Martens jest niezła :)
3
@Rudi35 Tylko Nadal!
0
@Jakchcesz Dzięki. Ja to kupiłem, bo jestem fanem książek z tej serii (Metro 2035 jeszcze muszę skończyć), a nigdy nie grałem w Metro. Klimat jak dla mnie świetny i nawet bez znajomości poprzednich gier/książek można się dobrze bawić.
1
@Jakchcesz Ja sobie chyba DLC do Metro Exodus odpalę :)
0
@Jakchcesz A w co grasz?
3
@Triv44 Ja najwięcej sympatii mam do Wimbledonu. Lubię trawkę, rodzinę królewską na trybunach itp. itd.
0
@Rust_Cohle Bo strzelał Żydom bramki :)
1
@patry295 Albo na Polaka wygrywającego mistrzostwo świata w F1 :)
1
@Mario96w Albo już mu się coś złamało :)
0
@Nano22
To?
2
@sebasek99 Wygląda jak piłkarze Barcelony w Rzymie, na Anfield lub w Lizbonie :D
0
@Striker Ogólnie nie interesuję się tymi przebierankami, ale czasami sobie obejrzę.
2
https://zapodaj.net/8ade86a4d3422.jpg.html
https://zapodaj.net/2a62506169889.jpg.html
https://zapodaj.net/f2880bb7d4bd9.jpg.html
Co myślicie o tej cosplayerce? Mi się nawet podoba, a wam? :-)
P.S. Jakby kolega pytał to ta pani nazywa się Irina Meier.
1
@Krystian_mix Na TVN też będzie. Jak chcesz przez internet to załóż konto na Player i tam za darmo będziesz mógł obejrzeć.
0
@ptsd Żenująca wypowiedź. Grypa jest powodowana przez ortomyksowirusy, więc sam się nie znasz. Koronawirus należy do zupełnie innej grupy.
6
O nie. Zaraz NSZZ "Club de Amigos" powstanie :)