2

@jacobFCB No super, ale trzymanie zwierząt w takich ciasnych klatkach jest niedopuszczalne.
Jeśli chodzi o ubój rytualny to podrzyna się gardło i czeka aż zwierzę się wykrwawi. Są też specjale podnośniki, które obracają je do góry nogami i wtedy rzeźnik robi swoje, a zwierzę cierpi i dusi się własną krwią.

1

@CuttingHead Mulis nie powiedział, że tym testem nie można wykryć wirusa. Ktoś przytoczył mu ten tekst. To jest fake. Papaja i koza to wynik błędu z zacofanego, afrykańskiego kraju. Jak jesteś taki mądry to podziel się tym protestem Mulisa.

0

@Pawlak1992 Ja teraz mówię tylko o braku lub niskiej odporności który dotyczy dziesiątek tysięcy ludzi na świecie. Każdy z nas ma na sobie miliardy bakterii i innych drobnoustrojów, które im szkodzą. Nie mówię o koronawirusie :)

0

@CuttingHead Chyba test PCR jak już.

12

@Pawlak1992 Akurat w przypadku osób z niską lub z brakiem odporności maski trzeba nosić zawsze, bo każde kichnięcie może być potencjalnie zabójcze dla tej osoby :)

12

@Pawlak1992 Hahaha, ale śmieszne. To powiedz dlaczego do ludzi z brakiem odporności idzie się w maseczce? To też jest bezsensowne?
@IronSanHybrid Niektórzy widocznie muszą pogrążyć się sto razy żeby coś zrozumieć...

2

@CuttingHead Czemu niby nie służy do diagnozy wirusowej? Skąd masz taką informację? Od anonima z FB?

0

@tobiasson92 Skąd wziąłeś te 10%? Chętnie zapoznam się z Twoim źródłem.

3

@MESSIah16 Trump i Biden to klauny. W każdej wypowiedzi się pogrążają.

1

@dv7wisnia Bo 5-tka Kaczyńskiego wchodzi i Konfederacja razem z rolnikami nawala, że to zarżnięcie polskiego rolnictwa i strata milionów zł. Tam też jest mowa o zwierzętach futerkowych i zakazie trzymania psa na łańcuchu.

1

@Striker Z gliny, bo tak robi się modele w przemyśle samochodowym :) Ale jak nie masz to w drewnie dłutem możesz wyrzeźbić :)

0

@Triv44 A na jaki film idziesz?

0

Wiecie ile najmniej może kosztować Windows 10? W sklepie aż 500 zł więcej sobie życzą za sprzęty z tym systemem.

1

@IronSanHybrid Lieke Martens jest niezła :)

3

@Rudi35 Tylko Nadal!

0

@Jakchcesz Dzięki. Ja to kupiłem, bo jestem fanem książek z tej serii (Metro 2035 jeszcze muszę skończyć), a nigdy nie grałem w Metro. Klimat jak dla mnie świetny i nawet bez znajomości poprzednich gier/książek można się dobrze bawić.

1

@Jakchcesz Ja sobie chyba DLC do Metro Exodus odpalę :)

0

@Jakchcesz A w co grasz?

3

@Triv44 Ja najwięcej sympatii mam do Wimbledonu. Lubię trawkę, rodzinę królewską na trybunach itp. itd.

0

@Rust_Cohle Bo strzelał Żydom bramki :)

1

@patry295 Albo na Polaka wygrywającego mistrzostwo świata w F1 :)

1

@Mario96w Albo już mu się coś złamało :)

0

@Nano22


To?

2

@sebasek99 Wygląda jak piłkarze Barcelony w Rzymie, na Anfield lub w Lizbonie :D

0

@Striker Ogólnie nie interesuję się tymi przebierankami, ale czasami sobie obejrzę.

2

https://zapodaj.net/8ade86a4d3422.jpg.html
https://zapodaj.net/2a62506169889.jpg.html
https://zapodaj.net/f2880bb7d4bd9.jpg.html
Co myślicie o tej cosplayerce? Mi się nawet podoba, a wam? :-)
P.S. Jakby kolega pytał to ta pani nazywa się Irina Meier.

1

@Krystian_mix Na TVN też będzie. Jak chcesz przez internet to załóż konto na Player i tam za darmo będziesz mógł obejrzeć.

0

@ptsd Żenująca wypowiedź. Grypa jest powodowana przez ortomyksowirusy, więc sam się nie znasz. Koronawirus należy do zupełnie innej grupy.

6

O nie. Zaraz NSZZ "Club de Amigos" powstanie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?