@sokot A wiesz, że to właśnie idioci od teorii spiskowych nabierają się na "Amerykańskich Naukowców"? Fakenewsy w takiej formie są bardzo zaraźliwe. Poza tym nie rozumiem tego około fekalnego słownictwa. Wielcy, niezależni myśliciele, a gadają jak ludzie spod budki z piwem...
@ptsd "Totalisto"? Chyba coś weszło Ci za mocno... Poza tym poczytaj sobie o grypie, bo powoduje ją zupełnie inny wirus. Maski nie trują i trzeba je naprawdę długo nosić żeby złapać jakąś grzybicę.
Po tym jak wykryto u Trumpa Covid, CPD (Komisja ds. Debat Prezydenckich) ogłosiła, że następna debata będzie wirtualna, by zadbać o zdrowie jej uczestników. Donald oczywiście stwierdził, że nie będzie marnować czasu na wirtualną debatę i że nigdy w USA takiej nie było. Oczywiście jest w błędzie, ponieważ w latach 60. odbyła się taka debata pomiędzy Nixonem, a JFK. Pierwszy mówił ze studia ABC w Los Angeles, a drugi ze studia z Nowego Jorku. Dziennikarze siedziel z kolei w osobnym, kalifornijskim studiu. https://mobile.twitter.com/cspan/status/1314218582428069888
Teraz tylko czekam na taki nagłówek na głównej: "Oficjalnie: Josep Maria Bartomeu podaje się do dymisji!" :) Najlepiej jakby pojawił się jutro z samego rana, bo byłaby to idealna lektura do porannej herbatki.
1
@Barcaa12 Nie, bo PES ma dalej licencję.
0
@sokot A wiesz, że to właśnie idioci od teorii spiskowych nabierają się na "Amerykańskich Naukowców"? Fakenewsy w takiej formie są bardzo zaraźliwe. Poza tym nie rozumiem tego około fekalnego słownictwa. Wielcy, niezależni myśliciele, a gadają jak ludzie spod budki z piwem...
2
@NaFazieHitman Magia amerykańskiej tv :)
0
@tobiasson92 Ale to ludzie bez masek są agresywni. Ta sytuacja z czyimś ojcem i babą wyzywającą faceta z termometrem to pokazują.
0
@ptsd "Totalisto"? Chyba coś weszło Ci za mocno... Poza tym poczytaj sobie o grypie, bo powoduje ją zupełnie inny wirus. Maski nie trują i trzeba je naprawdę długo nosić żeby złapać jakąś grzybicę.
13
Po tym jak wykryto u Trumpa Covid, CPD (Komisja ds. Debat Prezydenckich) ogłosiła, że następna debata będzie wirtualna, by zadbać o zdrowie jej uczestników. Donald oczywiście stwierdził, że nie będzie marnować czasu na wirtualną debatę i że nigdy w USA takiej nie było. Oczywiście jest w błędzie, ponieważ w latach 60. odbyła się taka debata pomiędzy Nixonem, a JFK. Pierwszy mówił ze studia ABC w Los Angeles, a drugi ze studia z Nowego Jorku. Dziennikarze siedziel z kolei w osobnym, kalifornijskim studiu.
https://mobile.twitter.com/cspan/status/1314218582428069888
0
@tobiasson92 Chronią innych przed zarażeniem. Dlatego też, gdy ktoś ma chorobę powodującą brak odporności to inni przychodzą do niego w maseczkach.
2
@JimMorrisonFCB @Szpenser Niektóre kobiety lubią starszych mężczyzn :)
2
https://mobile.twitter.com/KTLA/status/1313508903271890944
Ktoś przy autostradzie 405 niedaleko przedmieść Los Angeles postawił napis "Trump" stylizowany na słynny napis "Hollywood". Stał tylko jeden dzień, bo władze LA go usunęły z powodu obaw o możliwe rozpraszanie kierowców.
https://m.youtube.com/watch?feature=emb_title&v=u6cB7o-1D0I
2
@justfootball Chce ukraść 70 mln złotych Macronowi?
2
@VamosRakieta Ja mam max 3 karty odpalone. Jakoś automatycznie wyłączam, bo nie lubię ich dużej liczby.
0
@Tomo1989 Pewnie sobie pomyślała: "No dobra dam jej gema albo dwa żeby za długo nie płakała" :)
0
@justfootball "A wtedy mu powiedziałem: daj swojej córce rakietę do ręki" :)
0
A kiedy będzie finał RG?
0
@MSN30 Jest fajna, dobrze mówi po angielsku i jak przywali to nie ma zmiłuj :D
1
Teraz tylko czekam na taki nagłówek na głównej: "Oficjalnie: Josep Maria Bartomeu podaje się do dymisji!" :)
Najlepiej jakby pojawił się jutro z samego rana, bo byłaby to idealna lektura do porannej herbatki.
1
@MontelQ Bo to totalne bzdury są.
0
@mrboom Aha, ok.
0
O której godzinie gra Iga?
0
Szkoda, że nie ma Depaya i Erica no ale nic się nie zrobi :)
1
@Wossi61FCB A kim jest ta Cecilia?
0
@gagass A to nie wiedziałem, że gra też w deblu.
0
@Janiama A w grze pojedynczej odpadła już?
0
@IronSanHybrid Jakie pytanie było?
1
@RomanHoffer Raczej nie, bo to płochliwe zwierzęta są.
0
Jak nie moje Tottki wygrywające 6:1 z Man UTD to Liverpool przegrywający 4:1 z AV. Co tam się odwala? :D
1
@Statistics Fati jest lepszy :)
3
@Ascend Ma to czego zabrakło Radwańskiej, czyli mocne uderzenie, ale gra też technicznie. Taki mieszaniec z niej jest :D
0
@clyde Biszkopt jest dosyć wymagający, więc życzę powodzenia :)
1
@MesQueUnClub96 Ja zawsze drób jem w ten sposób, bo ma wiele zakamarków do których ciężko się dostać przy użyciu sztućców.