1

US Open jest tylko na Eurosporcie? Chciałem Igę obejrzeć, ale nie mam tego kanału.

1

@RobsonPL W Fifę 21 będziesz mógł grać ile chcesz, ale dopiero za parę miesięcy. Teraz będziesz miał próbne 10h gry.

7

@victor Za namową Paderewskiego Woodrow Wilson w swoim ultimatum dot. podpisania Traktatu Wersalskiego wspomniał o utworzeniu niepodległego państwa Polskiego.

6

@Wilczeq Paderewski. Choć bardzo ciężki wybór.

0

@ForcaMilosz Ale co to znaczy strap-on?

0

@kuz A co to znaczy? :)

0

@kuz Z tego co kojarzę to jest lesbijką i teraz będzie grać w jednym klubie ze swoją partnerką. Pewnie dlatego mówi o ekscytującym czasie :)

0

@Xwowrak Nasza służba zdrowia jest śmieszna :) Prywatnie jest lepiej, bo przyjmują przynajmniej.

0

@Jaca27 Może tak, ale ten implant jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich "roślinek" i ludzi z ciężką niepełnosprawnością.

0

@BARCA_FOR_EVER Ja już mam gdzieś jak zostanie pożegnany. Niech po prostu odejdzie, bo to wszystko ciągnie się jak telenowela...

0

@Ghotti Ale też o wiele więcej ludzi, by zginęło.

0

@SiSenior No akurat z Koreą bym się spierał. Komuchy chciały zająć cały półwysep, a siły ONZ (głównie Amerykanie) ich powstrzymały i wrócono to podziału z przed wojny, więc gdzie tu jest porażka? Porażka by była jakby cała Korea została podbita przez czerwonych.

0

@LuisSalvano Ajatollahowie to typowy przypadek człowieka wykorzystującego religię i strach to rządzenia ludźmi. Taki Tomahawk z niszczyciela lub pocisk z Reapera uderzający jego sypialnię w nocy byłby jak najbardziej na miejscu.

0

@ArdoFCB Przecież nie piszę na serio. Ale mam nadzieję, że wybuchnie tam kiedyś rewolucja i powieszą Ajatollaha za jaja...

0

@MESSIah16 Dlatego jestem za interwencją USA w Iranie :)

0

@koksik2700 #Plandemia podsumowuje tą śmieszną partyjkę...

0

@pawelfcb2010 A czemu są przełożone?

2

@FC1899Barca Ja tam będę je przeżywał tak jak wcześniej. Po jakimś czasie pojawią się nowe gwiazdy i rywalizacja ponownie się zaogni. W przyszłości możemy mieć walkę Fati vs Vinicius i też może być gorąco :)

2

0

@zTx Incepcja to jeden z lepszych filmów jakie widziałem, a Interstellar też był wg. mnie ok :)

0

Był ktoś na filmie Tenet? Warto pójść?

1

@Kajtek77 Znalazłem :) 16 października 1964 roku doszło do pierwszego chińskiego testu broni jądrowej i miała ona moc 22 kiloton (ta z Hiroszimy - 15 kt).
A tu ciekawe zdjęcia:
https://iv.pl/image/test-596-01.Gta1vYe
https://iv.pl/image/china-nuke-soldier.Gta1Nep

0

@Chaoss Ja też, bo ta "święta trójca jest już nudna", chociaż lubię Maxa :)

0

@Chaoss A Bottas ma słabszy bolid od Hamiltona, czy po prostu jest gorszym kierowcą? Verstappen daje radę nawiązać z nim walkę, ale z Brytyjczykiem już nie.

0

@meteo100 Inne zespoły nie potrafią zrobić lepszego bolidu, bo brak im środków, odpowiedniego zaplecza i wiedzy. Poza tym są za ciężkie dla wszystkich zespołów. Mercedesowi jakoś waga nie przeszkadza.

5

Dzisiaj zespół Renault dobrze wypadł. Zaskoczyli mnie :)

0

@Kusco15 A kogo to obchodzi? Czemu klub ma mu pozwolić odejść za darmo? Odejście najważniejszego zawodnika zrobi wyrwę w zespole i trzeba będzie ją załatać.

0

@Pressinho Nie mam miejsca na pełnoprawny PC. Chyba, że na jakiejś małej płycie głównej.

1

@rafalnac87 Mane wg. mnie pasuje i to bardzo. Jest waleczny, nie ma zbyt częstych urazów i potrafi wziąć na siebie odpowiedzialność.

2

@Rewolucja123 Niewiele, ale jednak trypletu nie było. Gościu nie potrafił ich zmotywować i się ośmieszył w Rzymie i w Liverpoolu. Ile razy można przegrywać wysoko wygrywając w pierwszym meczu? Dupa, a nie trener, choć lepszy od Setiena... @damian777 Ta bramka i tak by nic nie zmieniła, bo się zesrali ze strachu na Anfield i Liverpool dowolną ilość bramek, by im wpakował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?