@victor Za namową Paderewskiego Woodrow Wilson w swoim ultimatum dot. podpisania Traktatu Wersalskiego wspomniał o utworzeniu niepodległego państwa Polskiego.
@SiSenior No akurat z Koreą bym się spierał. Komuchy chciały zająć cały półwysep, a siły ONZ (głównie Amerykanie) ich powstrzymały i wrócono to podziału z przed wojny, więc gdzie tu jest porażka? Porażka by była jakby cała Korea została podbita przez czerwonych.
@LuisSalvano Ajatollahowie to typowy przypadek człowieka wykorzystującego religię i strach to rządzenia ludźmi. Taki Tomahawk z niszczyciela lub pocisk z Reapera uderzający jego sypialnię w nocy byłby jak najbardziej na miejscu.
@FC1899Barca Ja tam będę je przeżywał tak jak wcześniej. Po jakimś czasie pojawią się nowe gwiazdy i rywalizacja ponownie się zaogni. W przyszłości możemy mieć walkę Fati vs Vinicius i też może być gorąco :)
@Chaoss A Bottas ma słabszy bolid od Hamiltona, czy po prostu jest gorszym kierowcą? Verstappen daje radę nawiązać z nim walkę, ale z Brytyjczykiem już nie.
@meteo100 Inne zespoły nie potrafią zrobić lepszego bolidu, bo brak im środków, odpowiedniego zaplecza i wiedzy. Poza tym są za ciężkie dla wszystkich zespołów. Mercedesowi jakoś waga nie przeszkadza.
@Kusco15 A kogo to obchodzi? Czemu klub ma mu pozwolić odejść za darmo? Odejście najważniejszego zawodnika zrobi wyrwę w zespole i trzeba będzie ją załatać.
@Rewolucja123 Niewiele, ale jednak trypletu nie było. Gościu nie potrafił ich zmotywować i się ośmieszył w Rzymie i w Liverpoolu. Ile razy można przegrywać wysoko wygrywając w pierwszym meczu? Dupa, a nie trener, choć lepszy od Setiena... @damian777 Ta bramka i tak by nic nie zmieniła, bo się zesrali ze strachu na Anfield i Liverpool dowolną ilość bramek, by im wpakował.
1
US Open jest tylko na Eurosporcie? Chciałem Igę obejrzeć, ale nie mam tego kanału.
1
@RobsonPL W Fifę 21 będziesz mógł grać ile chcesz, ale dopiero za parę miesięcy. Teraz będziesz miał próbne 10h gry.
7
@victor Za namową Paderewskiego Woodrow Wilson w swoim ultimatum dot. podpisania Traktatu Wersalskiego wspomniał o utworzeniu niepodległego państwa Polskiego.
6
@Wilczeq Paderewski. Choć bardzo ciężki wybór.
0
@ForcaMilosz Ale co to znaczy strap-on?
0
@kuz A co to znaczy? :)
0
@kuz Z tego co kojarzę to jest lesbijką i teraz będzie grać w jednym klubie ze swoją partnerką. Pewnie dlatego mówi o ekscytującym czasie :)
0
@Xwowrak Nasza służba zdrowia jest śmieszna :) Prywatnie jest lepiej, bo przyjmują przynajmniej.
0
@Jaca27 Może tak, ale ten implant jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich "roślinek" i ludzi z ciężką niepełnosprawnością.
0
@BARCA_FOR_EVER Ja już mam gdzieś jak zostanie pożegnany. Niech po prostu odejdzie, bo to wszystko ciągnie się jak telenowela...
0
@Ghotti Ale też o wiele więcej ludzi, by zginęło.
0
@SiSenior No akurat z Koreą bym się spierał. Komuchy chciały zająć cały półwysep, a siły ONZ (głównie Amerykanie) ich powstrzymały i wrócono to podziału z przed wojny, więc gdzie tu jest porażka? Porażka by była jakby cała Korea została podbita przez czerwonych.
0
@LuisSalvano Ajatollahowie to typowy przypadek człowieka wykorzystującego religię i strach to rządzenia ludźmi. Taki Tomahawk z niszczyciela lub pocisk z Reapera uderzający jego sypialnię w nocy byłby jak najbardziej na miejscu.
0
@ArdoFCB Przecież nie piszę na serio. Ale mam nadzieję, że wybuchnie tam kiedyś rewolucja i powieszą Ajatollaha za jaja...
0
@MESSIah16 Dlatego jestem za interwencją USA w Iranie :)
0
@koksik2700 #Plandemia podsumowuje tą śmieszną partyjkę...
0
@pawelfcb2010 A czemu są przełożone?
2
@FC1899Barca Ja tam będę je przeżywał tak jak wcześniej. Po jakimś czasie pojawią się nowe gwiazdy i rywalizacja ponownie się zaogni. W przyszłości możemy mieć walkę Fati vs Vinicius i też może być gorąco :)
2
@macio_944 Niezła, ale gościu ma fatalny gust muzyczny https://open.spotify.com/playlist/2tlDoP4mfNzvyMKbxdL8Ov?si=yEGM2B0sRPSRYAkqgXLhEQ&nd=1&nd=1
:-)
0
@zTx Incepcja to jeden z lepszych filmów jakie widziałem, a Interstellar też był wg. mnie ok :)
0
Był ktoś na filmie Tenet? Warto pójść?
1
@Kajtek77 Znalazłem :) 16 października 1964 roku doszło do pierwszego chińskiego testu broni jądrowej i miała ona moc 22 kiloton (ta z Hiroszimy - 15 kt).
A tu ciekawe zdjęcia:
https://iv.pl/image/test-596-01.Gta1vYe
https://iv.pl/image/china-nuke-soldier.Gta1Nep
0
@Chaoss Ja też, bo ta "święta trójca jest już nudna", chociaż lubię Maxa :)
0
@Chaoss A Bottas ma słabszy bolid od Hamiltona, czy po prostu jest gorszym kierowcą? Verstappen daje radę nawiązać z nim walkę, ale z Brytyjczykiem już nie.
0
@meteo100 Inne zespoły nie potrafią zrobić lepszego bolidu, bo brak im środków, odpowiedniego zaplecza i wiedzy. Poza tym są za ciężkie dla wszystkich zespołów. Mercedesowi jakoś waga nie przeszkadza.
5
Dzisiaj zespół Renault dobrze wypadł. Zaskoczyli mnie :)
0
@Kusco15 A kogo to obchodzi? Czemu klub ma mu pozwolić odejść za darmo? Odejście najważniejszego zawodnika zrobi wyrwę w zespole i trzeba będzie ją załatać.
0
@Pressinho Nie mam miejsca na pełnoprawny PC. Chyba, że na jakiejś małej płycie głównej.
1
@rafalnac87 Mane wg. mnie pasuje i to bardzo. Jest waleczny, nie ma zbyt częstych urazów i potrafi wziąć na siebie odpowiedzialność.
2
@Rewolucja123 Niewiele, ale jednak trypletu nie było. Gościu nie potrafił ich zmotywować i się ośmieszył w Rzymie i w Liverpoolu. Ile razy można przegrywać wysoko wygrywając w pierwszym meczu? Dupa, a nie trener, choć lepszy od Setiena... @damian777 Ta bramka i tak by nic nie zmieniła, bo się zesrali ze strachu na Anfield i Liverpool dowolną ilość bramek, by im wpakował.