@barteq Nie wiem np. prezentacja ze zdjęciami z całego życia Twojego taty i jego ulubionymi utworami. Tylko trzeba poszperać w komputerach, zeskanować zdjęcia z albumów. Widziałem to parę razy i zawsze starsze osoby się uśmiechały, bo mogły powspominać swoje dawne dzieje :)
Wiadomości ze świata motoryzacji nr. 5 #Oto Acura TLX 2021 https://www.caranddriver.com/photos/g32688514/2021-acura-tlx-sports-sedan-photos-info-gallery/ W wersji podstawowej ma 272 konną, turbodoładowaną, rzędową czwórkę o pojemności 2l i momencie obrotowym wynoszącym ok. 380 Nm. Nowa Acura ma napęd na przód, ale za dopłatą 2000$ można dokupić napęd SH-AWD, czyli napęd 4x4 dostosowujący moc przenoszoną na koła w zależności od warunków. W standardzie jest również 10-cio stopniowa skrzynia automatyczna. Cena podstawowa to 38,525$, a w pełni wyposażony samochód 50,000$. #Na wiosnę 2021 pojawi się mocniejsza Acura TLX Type S o silniku V6, pojemności 3l, 355 KM, 480 Nm momentu, SH-AWD w standardzie i ma taką samą skrzynię jak słabszy model. Jej cena ma się zaczynać od 45,000$. #Oto Toyota Supra 2021: https://www.caranddriver.com/photos/g33607627/2021-toyota-supra-30-by-the-numbers-gallery/ Jej silnik to jednostka od BMW (taki sam jak BMW Z4 M40i). Jest to 3 litrowa, rzędowa 6-tka o mocy 382 KM i prawie 500 Nm. Przyspieszenie od 0 do 96 kmh wynosi 3.8s, czyli o 0.1s wolniej niż wcześniej, a 1/4 mili przejeżdża w 12.1s, czyli o 0.1s szybciej. Podobno Toyota ulepszyła ten silnik, a auto prowadzi się lepiej niż wspomniane Z4. Cena ma się zaczynać od 51,945$.
@Barca_Big_Moment Myślałem, że szybko poleci, a tu zaskoczenie. Widać, że zależy mu na piłkarzach, bo podczas lockdownu zawiózł całej drużynie rowery stacjonarne i cisnął ich podczas e-ćwiczeń.
@Nolife1899 To co ja wstawiłem to ta nowa funkcja pt. "Pływające okna". Mogą być też większe, ale ja wolę takie tycie :) To co ty wstawiłeś to wyświetlanie dwóch aplikacji naraz. W Miui 12 to wyświetlanie też jest, ale ukryte i jak włączysz widok wszystkich włączonych w tle apek to dotykasz którakolwiek i jak się z boku pojawią to wybierasz symbol dwóch okienek.
@Nolife1899 To wyświetlanie dwóch aplikacji było wcześniej i nazywało się podzielonym ekranem i jest też w Miui 12. Tu dodali pływające okna i jest to fajne, bo mogę aplikację z wynikami meczów wstawić w prawym górnym rogu i dalej LR przeglądać :)
@Nolife1899 Ogólnie na moim telefonie Miui 12 działa wyśmienicie. Xiaomi chyba za optymalizację się wzięło. A ty jaki masz telefon? Wczoraj aktualizację dostałem, a przed chwilą zainstalowałem.
0
@BarcaInfo Ciekawe jak Lampard ich tam poukłada. Wg. mnie teraz na obronie powinni się skupić, bo nie będzie dobrze.
0
@barteq Nie wiem np. prezentacja ze zdjęciami z całego życia Twojego taty i jego ulubionymi utworami. Tylko trzeba poszperać w komputerach, zeskanować zdjęcia z albumów. Widziałem to parę razy i zawsze starsze osoby się uśmiechały, bo mogły powspominać swoje dawne dzieje :)
2
Po lewej obraz van Gogha pt."Taras kawiarni w nocy" z 1888 roku, a po prawej to samo miejsce współcześnie.
https://iv.pl/image/GtPl2gz
0
Kiedy będzie mecz Sevilla vs Bayern?
0
@FC1899Barca Niech do Santosu wraca! :) Wolę Sancho, Stengsa lub Oyarzabala.
0
@Encore Ale byłyby jaja jakby Czupo strzelił zwycięskiego gola :)
0
@Kubsoleon Szpaku może być, ale Juskowiak mnie wku@#ia :)
5
@lucca87 Ja lubię BVB, ale w tym meczu jestem za Bayernem. Szejków nie cierpię bardziej.
1
@masq Valencia to teraz jedno wielkie szambo, więc też myślę, że łatwiej będzie go wyciągnąć :)
0
https://iv.pl/image/GtPItfo
A może wy chcecie trochę specjalnej herbatki od Władimira?
6
Nie wiem czy wiecie, ale Memphis Depay jest również początkującym raperem :)
Jego debiut:
Najnowsza piosenka:
0
@jeyx77x A wiesz, że wśród wymienionych piłkarzy niektórzy są mieszańcami? Np. Depay, Sane mają białe matki :)
0
@fcbarcafan19 @emeu @dawo17 @MesQueUnClub96 @JimMorrisonFCB
6
Wiadomości ze świata motoryzacji nr. 5
#Oto Acura TLX 2021
https://www.caranddriver.com/photos/g32688514/2021-acura-tlx-sports-sedan-photos-info-gallery/
W wersji podstawowej ma 272 konną, turbodoładowaną, rzędową czwórkę o pojemności 2l i momencie obrotowym wynoszącym ok. 380 Nm. Nowa Acura ma napęd na przód, ale za dopłatą 2000$ można dokupić napęd SH-AWD, czyli napęd 4x4 dostosowujący moc przenoszoną na koła w zależności od warunków. W standardzie jest również 10-cio stopniowa skrzynia automatyczna. Cena podstawowa to 38,525$, a w pełni wyposażony samochód 50,000$.
#Na wiosnę 2021 pojawi się mocniejsza Acura TLX Type S o silniku V6, pojemności 3l, 355 KM, 480 Nm momentu, SH-AWD w standardzie i ma taką samą skrzynię jak słabszy model. Jej cena ma się zaczynać od 45,000$.
#Oto Toyota Supra 2021:
https://www.caranddriver.com/photos/g33607627/2021-toyota-supra-30-by-the-numbers-gallery/
Jej silnik to jednostka od BMW (taki sam jak BMW Z4 M40i). Jest to 3 litrowa, rzędowa 6-tka o mocy 382 KM i prawie 500 Nm. Przyspieszenie od 0 do 96 kmh wynosi 3.8s, czyli o 0.1s wolniej niż wcześniej, a 1/4 mili przejeżdża w 12.1s, czyli o 0.1s szybciej. Podobno Toyota ulepszyła ten silnik, a auto prowadzi się lepiej niż wspomniane Z4. Cena ma się zaczynać od 51,945$.
0
@Barca_Big_Moment Myślałem, że szybko poleci, a tu zaskoczenie. Widać, że zależy mu na piłkarzach, bo podczas lockdownu zawiózł całej drużynie rowery stacjonarne i cisnął ich podczas e-ćwiczeń.
1
@MesQueUnClub_87 Ale jak sikasz na stopy to przy okazji zmiękczasz sobie skórę stóp mocznikiem :-)
0
@Striker A Ty jaką 11-nastkę byś chciał zobaczyć?
0
@Striker Niby można zrobić tak:
https://iv.pl/image/GtPqZOX
Dembele i Messi byliby trochę wyżej.
0
@jeyx77x Może będzie testował formację 1-4-4-1-1. Depay na szpicy, a Griez za nim.
0
@pawelfcb2010 A jakaś dodatkowa hiszpańska drużyna coś dzięki temu zyskuje?
0
@Fawrf i pyk siódmy puchar LE :)
0
Zwycięzca LE gra w fazie grupowej LM w następnym sezonie, tak?
0
@pawelfcb2010 A to siódme trofeum to co to było?
1
@Nolife1899 To co ja wstawiłem to ta nowa funkcja pt. "Pływające okna". Mogą być też większe, ale ja wolę takie tycie :) To co ty wstawiłeś to wyświetlanie dwóch aplikacji naraz. W Miui 12 to wyświetlanie też jest, ale ukryte i jak włączysz widok wszystkich włączonych w tle apek to dotykasz którakolwiek i jak się z boku pojawią to wybierasz symbol dwóch okienek.
1
@Janiama Zgadzam się. Jeśli Inter będzie żądał nadal tyle kasy to niech biorą Depaya lub Lukaku. Oni chyba są tańsi :)
3
Nie lubię Ligi Europy, ale muszę przyznać, że ten meczyk jest super :)
1
@Nolife1899 https://iv.pl/image/GtPMgxn
1
@Nolife1899 To wyświetlanie dwóch aplikacji było wcześniej i nazywało się podzielonym ekranem i jest też w Miui 12. Tu dodali pływające okna i jest to fajne, bo mogę aplikację z wynikami meczów wstawić w prawym górnym rogu i dalej LR przeglądać :)
2
Tylko Depay/Lukaku do Barcy!
1
@Nolife1899 Ogólnie na moim telefonie Miui 12 działa wyśmienicie. Xiaomi chyba za optymalizację się wzięło. A ty jaki masz telefon? Wczoraj aktualizację dostałem, a przed chwilą zainstalowałem.