Brytyjskie MON rozważa pozbycie się czołgów ze swojej armii, czyli 227 Challengerów II. Jest to spowodowane brakiem kompleksowej modernizacji takiej jaką otrzymał amerykański Abrams. Teraz kraj, który wynalazł czołgi zastanawia się, czy opłaca się w dzisiejszych czasach przeprowadzić ich generalny remont. MON zamierza skupić się na posiadanych i ciągle rozwijanych helikopterach uderzeniowych Apache oraz na dronach. Brytyjczycy też mają skupić się na walce i obronie w cyberprzestrzeni .
@RobsonPL Ja np. jestem fanem NFS, a nie grałem w 3 ostatnie odsłony, więc 80 zł rocznie było dla mnie idealne. A najnowsze gry są dostępne później (fifa 20 chyba parę miesięcy temu stała się dopiero dostępna).
@victor Za namową Paderewskiego Woodrow Wilson w swoim ultimatum dot. podpisania Traktatu Wersalskiego wspomniał o utworzeniu niepodległego państwa Polskiego.
0
@Mesi12 A wiesz może czemu Bottas i Verstappen są tak daleko w stawce?
@kulek22 :-)
0
Co się wydarzyło teraz w wyścigu F1? Dlaczego wstrzymali GP?
0
@Chaoss A czemu brawo McLaren?
0
@Xavyol Racja, ale chciałbym takie bez plastiku.
0
Używa ktoś z was wielorazowych słomek do napojów? Jeśli tak to jakie? Z nierdzewki, bambusa, szklane?
0
@covidout Koszulka Realu do pierwszego mycia, a City do wykończeniówki :)
0
@Witekk10 No i przeszła dalej :)
0
@Tomo1989 Poważnie. https://www.thetimes.co.uk/edition/news/defence-chiefs-face-battleover-plan-to-scrap-tanks-ws87tdgbg?wgu=270525_54264_15992315306579_58edad32a7&wgexpiry=1607007530&utm_source=planit&utm_medium=affiliate&utm_content=2227
https://www.popularmechanics.com/military/weapons/a33864724/british-army-eliminating-tanks-proposal/
1
Brytyjskie MON rozważa pozbycie się czołgów ze swojej armii, czyli 227 Challengerów II. Jest to spowodowane brakiem kompleksowej modernizacji takiej jaką otrzymał amerykański Abrams. Teraz kraj, który wynalazł czołgi zastanawia się, czy opłaca się w dzisiejszych czasach przeprowadzić ich generalny remont. MON zamierza skupić się na posiadanych i ciągle rozwijanych helikopterach uderzeniowych Apache oraz na dronach. Brytyjczycy też mają skupić się na walce i obronie w cyberprzestrzeni .
1
@Kettger Zapomniałeś jeszcze dodać:
Miejsce narodzin: Moordrecht, Holandia
Zainteresowania: amatorski rap :)
0
@Bobo25 Dzisiaj to Depay może coś ustrzelić :)
1
Komarek jeszcze jest w jednym kawałku :)
https://iv.pl/image/img-20200904-095943.GtkBX7s
0
@Witekk10 Ciekawe, czy ma za słabą psychikę, czy może zbyt dużo młodzieńczego zapału?
1
To co dzisiaj wpierdziel od Holandii? :)
BTW ile drużyn awansuje z grupy LN?
0
@Witekk10 A widziałeś jak grała w pierwszym secie? Podobno mnóstwo błędów popełniła.
0
@sebasek99 Wikingowie byli mocno upierdliwi :)
1
@sebasek99 A jaką nacją grasz w CKIII?
1
@Pawelsky Jakby Sevilla wygrała z nim w składzie z Bayernem to byłoby dosyć śmiesznie.
1
@sebasek99 Interfejs był głównym problemem. Może teraz jest lepiej, ale parę lat temu nie mogłem go ogarnąć.
1
@sebasek99 Ja zawsze odbijałem się od ich gier gdzieś po dwóch godzinach, bo jakoś mnie nudziły :)
0
@KapiFCB A OKC to jaki zespół?
0
@chavez Na pewno tak nie będzie. Obie drużyny robią w gacie w fazie pucharowej :)
0
@Dani13 To chociaż uwierz słownikowi języka polskiego...
0
@karci0 To wiem, ale raczej o coś innego chodzi. @kuz odpowiesz?
0
@bodzio10 Ok, no to mówi się trudno :)
0
@RobsonPL Ja np. jestem fanem NFS, a nie grałem w 3 ostatnie odsłony, więc 80 zł rocznie było dla mnie idealne. A najnowsze gry są dostępne później (fifa 20 chyba parę miesięcy temu stała się dopiero dostępna).
6
@jeyx77x Wielu było takich. Ja postawię na Leonarda da Vinci, czyli gościa który urodził się w złej epoce :)
1
US Open jest tylko na Eurosporcie? Chciałem Igę obejrzeć, ale nie mam tego kanału.
1
@RobsonPL W Fifę 21 będziesz mógł grać ile chcesz, ale dopiero za parę miesięcy. Teraz będziesz miał próbne 10h gry.
7
@victor Za namową Paderewskiego Woodrow Wilson w swoim ultimatum dot. podpisania Traktatu Wersalskiego wspomniał o utworzeniu niepodległego państwa Polskiego.