1

@Kajtek77 Nie, po wojnie :)

0

@fcbarcafan19 No może gdzieś 6500.

0

@Kajtek77 A wiesz może kiedy Kitajce zdetonowały swoją pierwszą bombę atomową?

1

@Dawid445 Z laptopami jest tak, że znajduję jakiś fajny z dobrą specyfikacją, a tu nagle matryca ma 55% pokrycia sRGB, słaby kontrast albo przesadzoną cenę i weź tu coś wybierz :) Ja bym chciał takiego z 16 GB RAM, dysk SSD NVMe ok. 1 TB, w miarę przyszłościowym GPU, CPU Ryzen 5,7/Intel i7,i5 10 lub 9 Gen, matryca z przynajmniej 65% sRGB i najlepiej z HDR. Maksymalnie mogę wydać 6000 zł i właśnie nie wiem co wybrać.

0

@Dawid445 RTX 2060/2060S/2070

0

@Hasszz PS5 kupię na pewno, ale lubię też RTS-y, a na konsoli nie gra się w nie zbyt dobrze.

1

Warto poczekać na premierę nowych kart graficznych od AMD i NVIDIA, by kupić laptopa do gier? Ceny starszych spadną?

2

Wijnaldum by trafił...

1

@Mesi12 Jeszcze Risen 3 jest całkiem ok. Jest broń palna, ale mi się podobała ta część. Ja grałem Łowcą Demonów, ale też fajnie się gra magiem, czyli strażnikiem.

1

@FC1899Barca Kiedy niby Francuzi stchórzyli? Podczas II wojny przegrali z powodu głupoty dowódców, przestarzałej taktyki i strategi itd. Niemcy ich ominęli i okrążyli i już nie dało się wygrać. To nie było tak, że od razu wywiesili białą flagę. Poza tym Francuzi byli bardzo waleczni podczas wojen napoleońskich, I wojny jak i podczas wielu innych wcześniejszych konfliktów.

0

@Kajtek77 Z jakim Romkiem?

3

@Mesi12 Red Dead Redemption 2

0

@kerouac Kiedyś była ta lupa, a teraz odpaliłem i nie ma.

0

Macie ikonkę lupy w aplikacji hbo go na telewizor? Nie mam jej i nie mogę nic wyszukać.

0

@kerouac Ja też jestem subskrybentem i korzystam z apki na telewizorze.

0

@kerouac A oglądasz na tv? Ja nie mam opcji wyszukiwania w aplikacji na tv, a Ty masz?

0

@nammah No chyba, że ktoś sobie np. penisa wytatuuje :)

1

@BarcaInfo Jeszcze chwila i Barcelonie z przed nosa Erica zawiną...

0

@lucas/catalan Liban całkiem niezłe babki produkuje, ale szkoda, że to gwiazdy porno :)

0

@Adamski69 Wtedy my wprowadzimy embargo i głodujący ludzie wywiozą go na taczkach :)

0

@zakazskretuwlewo Jeśli uważasz, że ta strona jest przydatna to współczuję.

2

@barcelonaLM Zgadzam się, że media przesadzają, ale ten link to jakaś kupa. Najlepsze jest podawanie Mikovits jako jakiegoś eksperta podczas gdy ta babka twierdzi, że jest jakiś mechanizm uaktywnienia wirusa i maseczki go wyzwalają :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@zakazskretuwlewo Żenująca strona...

0

@Kuczek Po prostu nasze służby to śmiech na sali. @SiSenior Ta koza i marakuja to w jakimś afrykańskim państwie było. Ktoś z władzy wysłał próbki do krajowego ośrodka i tak im wyszło.

1

@SiSenior No sorry, ale Turcja zdobywała wielkie tereny i po prostu z pokonanych robili niewolników. Tutaj jednak bardziej pasuje stwierdzenie, że dużą częścią wśród kupujących byli biali. BTW nie jestem za jakimkolwiek prześladowaniem, ani niszczeniem mienia i obie strony są siebie warte (BLM i "obrońcy rasy białej").

2

@SiSenior Byli też Tyralierzy, czy jednostka sformowana z chłopaków z Senegalu, który był francuską kolonią, ale również z innych koloni takich jak: Algieria, Maroko, czy Tunezja. Podczas I i II wojny światowej walczyło ich ok. 400 tys. na różnych frontach. Nigdy nie mówiło się o nich zbyt wiele.

1

@SiSenior A wszyscy kupujący niewolników z Afryki byli białymi ludźmi.

1

@Miszcz Textu FCB A jak oceniasz jej urodę? :D

1

Oby tylko Messi nie odszedł za darmo. Jeśli odejdzie to Barcelona będzie w czarnej d..., bo odchodzi najlepszy piłkarz, kasy na transfery praktycznie nie ma, nikt w zamian nie przyjdzie. Chyba, że z braku wynagrodzenia dla Messiego trochę się uzbierze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?