@Dawid445 Z laptopami jest tak, że znajduję jakiś fajny z dobrą specyfikacją, a tu nagle matryca ma 55% pokrycia sRGB, słaby kontrast albo przesadzoną cenę i weź tu coś wybierz :) Ja bym chciał takiego z 16 GB RAM, dysk SSD NVMe ok. 1 TB, w miarę przyszłościowym GPU, CPU Ryzen 5,7/Intel i7,i5 10 lub 9 Gen, matryca z przynajmniej 65% sRGB i najlepiej z HDR. Maksymalnie mogę wydać 6000 zł i właśnie nie wiem co wybrać.
@Mesi12 Jeszcze Risen 3 jest całkiem ok. Jest broń palna, ale mi się podobała ta część. Ja grałem Łowcą Demonów, ale też fajnie się gra magiem, czyli strażnikiem.
@FC1899Barca Kiedy niby Francuzi stchórzyli? Podczas II wojny przegrali z powodu głupoty dowódców, przestarzałej taktyki i strategi itd. Niemcy ich ominęli i okrążyli i już nie dało się wygrać. To nie było tak, że od razu wywiesili białą flagę. Poza tym Francuzi byli bardzo waleczni podczas wojen napoleońskich, I wojny jak i podczas wielu innych wcześniejszych konfliktów.
@barcelonaLM Zgadzam się, że media przesadzają, ale ten link to jakaś kupa. Najlepsze jest podawanie Mikovits jako jakiegoś eksperta podczas gdy ta babka twierdzi, że jest jakiś mechanizm uaktywnienia wirusa i maseczki go wyzwalają :)
@Kuczek Po prostu nasze służby to śmiech na sali. @SiSenior Ta koza i marakuja to w jakimś afrykańskim państwie było. Ktoś z władzy wysłał próbki do krajowego ośrodka i tak im wyszło.
@SiSenior No sorry, ale Turcja zdobywała wielkie tereny i po prostu z pokonanych robili niewolników. Tutaj jednak bardziej pasuje stwierdzenie, że dużą częścią wśród kupujących byli biali. BTW nie jestem za jakimkolwiek prześladowaniem, ani niszczeniem mienia i obie strony są siebie warte (BLM i "obrońcy rasy białej").
@SiSenior Byli też Tyralierzy, czy jednostka sformowana z chłopaków z Senegalu, który był francuską kolonią, ale również z innych koloni takich jak: Algieria, Maroko, czy Tunezja. Podczas I i II wojny światowej walczyło ich ok. 400 tys. na różnych frontach. Nigdy nie mówiło się o nich zbyt wiele.
Oby tylko Messi nie odszedł za darmo. Jeśli odejdzie to Barcelona będzie w czarnej d..., bo odchodzi najlepszy piłkarz, kasy na transfery praktycznie nie ma, nikt w zamian nie przyjdzie. Chyba, że z braku wynagrodzenia dla Messiego trochę się uzbierze.
1
@Kajtek77 Nie, po wojnie :)
0
@fcbarcafan19 No może gdzieś 6500.
0
@Kajtek77 A wiesz może kiedy Kitajce zdetonowały swoją pierwszą bombę atomową?
1
@Dawid445 Z laptopami jest tak, że znajduję jakiś fajny z dobrą specyfikacją, a tu nagle matryca ma 55% pokrycia sRGB, słaby kontrast albo przesadzoną cenę i weź tu coś wybierz :) Ja bym chciał takiego z 16 GB RAM, dysk SSD NVMe ok. 1 TB, w miarę przyszłościowym GPU, CPU Ryzen 5,7/Intel i7,i5 10 lub 9 Gen, matryca z przynajmniej 65% sRGB i najlepiej z HDR. Maksymalnie mogę wydać 6000 zł i właśnie nie wiem co wybrać.
0
@Dawid445 RTX 2060/2060S/2070
0
@Hasszz PS5 kupię na pewno, ale lubię też RTS-y, a na konsoli nie gra się w nie zbyt dobrze.
1
Warto poczekać na premierę nowych kart graficznych od AMD i NVIDIA, by kupić laptopa do gier? Ceny starszych spadną?
2
Wijnaldum by trafił...
1
@Mesi12 Jeszcze Risen 3 jest całkiem ok. Jest broń palna, ale mi się podobała ta część. Ja grałem Łowcą Demonów, ale też fajnie się gra magiem, czyli strażnikiem.
1
@FC1899Barca Kiedy niby Francuzi stchórzyli? Podczas II wojny przegrali z powodu głupoty dowódców, przestarzałej taktyki i strategi itd. Niemcy ich ominęli i okrążyli i już nie dało się wygrać. To nie było tak, że od razu wywiesili białą flagę. Poza tym Francuzi byli bardzo waleczni podczas wojen napoleońskich, I wojny jak i podczas wielu innych wcześniejszych konfliktów.
0
@Kajtek77 Z jakim Romkiem?
3
@Mesi12 Red Dead Redemption 2
0
@kerouac Kiedyś była ta lupa, a teraz odpaliłem i nie ma.
0
Macie ikonkę lupy w aplikacji hbo go na telewizor? Nie mam jej i nie mogę nic wyszukać.
0
@kerouac Ja też jestem subskrybentem i korzystam z apki na telewizorze.
0
@kerouac A oglądasz na tv? Ja nie mam opcji wyszukiwania w aplikacji na tv, a Ty masz?
0
@nammah No chyba, że ktoś sobie np. penisa wytatuuje :)
1
@BarcaInfo Jeszcze chwila i Barcelonie z przed nosa Erica zawiną...
0
@lucas/catalan Liban całkiem niezłe babki produkuje, ale szkoda, że to gwiazdy porno :)
0
@Adamski69 Wtedy my wprowadzimy embargo i głodujący ludzie wywiozą go na taczkach :)
0
@zakazskretuwlewo Jeśli uważasz, że ta strona jest przydatna to współczuję.
2
@barcelonaLM Zgadzam się, że media przesadzają, ale ten link to jakaś kupa. Najlepsze jest podawanie Mikovits jako jakiegoś eksperta podczas gdy ta babka twierdzi, że jest jakiś mechanizm uaktywnienia wirusa i maseczki go wyzwalają :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@zakazskretuwlewo Żenująca strona...
0
@Kuczek Po prostu nasze służby to śmiech na sali. @SiSenior Ta koza i marakuja to w jakimś afrykańskim państwie było. Ktoś z władzy wysłał próbki do krajowego ośrodka i tak im wyszło.
1
@SiSenior No sorry, ale Turcja zdobywała wielkie tereny i po prostu z pokonanych robili niewolników. Tutaj jednak bardziej pasuje stwierdzenie, że dużą częścią wśród kupujących byli biali. BTW nie jestem za jakimkolwiek prześladowaniem, ani niszczeniem mienia i obie strony są siebie warte (BLM i "obrońcy rasy białej").
2
@SiSenior Byli też Tyralierzy, czy jednostka sformowana z chłopaków z Senegalu, który był francuską kolonią, ale również z innych koloni takich jak: Algieria, Maroko, czy Tunezja. Podczas I i II wojny światowej walczyło ich ok. 400 tys. na różnych frontach. Nigdy nie mówiło się o nich zbyt wiele.
1
@SiSenior A wszyscy kupujący niewolników z Afryki byli białymi ludźmi.
1
@Miszcz Textu FCB A jak oceniasz jej urodę? :D
1
Oby tylko Messi nie odszedł za darmo. Jeśli odejdzie to Barcelona będzie w czarnej d..., bo odchodzi najlepszy piłkarz, kasy na transfery praktycznie nie ma, nikt w zamian nie przyjdzie. Chyba, że z braku wynagrodzenia dla Messiego trochę się uzbierze.