@krefi10 Na jego miejscu w ogóle bym nie chciał iść do Barcelony. Trenuje reprezentację swojej ojczyzny i ma szansę na dobry występ na Euro w 2021 roku.
@AnnaMarianna Nie mam pojęcia ile, ale ogólnie w Polsce mamy dość dużo pięknych kobiet, a szczególnie, że przyjechało tutaj dużo Ukrainek. Na uczelni parę dziewczyn widziałem, które wg. mnie zasługują na 10-tkę i w dużej części miały ukraińską narodowość :)
@Bamboleo Można zrobić tor wielofunkcyjny np. F1, DTM, MotoGP, a jak nie byłby używany to powinna być jakaś akademia jazdy, zajęcia dla przyszłych kierowców i jakieś inne atrakcje.
@semafor No tak, ale takie Nike jest tylko sponsorem i dają o wiele mniejsze finansowanie. Szejkowie są gorsi, bo tak na prawdę finansują swoje kluby z kasy swojego państwa (np. Fundusz Promocji Kataru i PSG).
@MESSIah16 Ja akurat nie lubię PSG i Bayernu z powodów które wymieniłeś, czyli kasa szejków i to podbieranie zawodników. BTW czym innym jest pompowanie kasy i psucie rynku transferowego oraz łamanie FFP(PSG), a czym innym jest przeznaczanie kasy na rozwój młodzieży (Lipsk)
1
https://m.youtube.com/watch?feature=emb_title&v=JX3OU5weSOQ
Zmiany w trybie kariery Fifa 20.
1
@MaTt_BarcaFan A rozumiem. W takim razie ja również uważam, że byłby ok. Jest szybki, silny i pracowity.
1
@MaTt_BarcaFan A kto mówi o Depayu?
0
Ale po jakiego ch... miałby Holandię zostawić na lodzie?
1
@Barca1992 Z triumwiratu bardziej pasuje :)
0
@Gomess Jeszcze kanapki na drogę im zrobię i naleję im domowego kompociku do butelek :)
5
@krefi10 Na jego miejscu w ogóle bym nie chciał iść do Barcelony. Trenuje reprezentację swojej ojczyzny i ma szansę na dobry występ na Euro w 2021 roku.
2
@Janiama "Najwyżej wytrę swoje łzy banknotami" :)
1
@AnnaMarianna Nie mam pojęcia ile, ale ogólnie w Polsce mamy dość dużo pięknych kobiet, a szczególnie, że przyjechało tutaj dużo Ukrainek. Na uczelni parę dziewczyn widziałem, które wg. mnie zasługują na 10-tkę i w dużej części miały ukraińską narodowość :)
0
@BarcaInfo Masz rację, bo ta kompromitacja była o wiele większego kalibru i Barto byłby totalnym idiotą dokonując tylko kosmetycznych zmian.
1
@dawidor9 Ja tam gram jako Xavi i robię czystki, więc gra się całkiem przyjemnie :)
1
@IronSanHybrid Wszystkie filmy o Bournie są dobre, oprócz Dziedzictwa Bourne'a, które pomimo mojej sympatii do Rennera nie spodobał mi się :)
2
@Bartunek A co było przyczyną?
0
@myscooter Ford twierdził, że mogliby rozważyć start w F1 gdyby byłoby to tańsze, więc może nie chcą mieć takiego obciążenia.
1
@myscooter Wiem, ale byłoby fajnie jakby wrócili :) Szczególnie, że Honda robi już silniki do F1.
2
@Chaoss Taki Ford, Toyota, czy Honda mogłyby powalczyć. Mają kupę kasy i na pewno wielu utalentowanych inżynierów.
0
@lucas/catalan Mają więcej kasy i lepszych inżynierów, więc wygrywają.
1
@aleksande_r Nie, bo Leclerc odpalił ponownie silnik i zjechał do alei serwisowej.
2
Może być ciekawie, bo opony Hamiltona mają już pęcherze, a niedawno je zmieniał. Max jest tylko 3.9 s za Brytyjczykiem.
0
@Bamboleo Można zrobić tor wielofunkcyjny np. F1, DTM, MotoGP, a jak nie byłby używany to powinna być jakaś akademia jazdy, zajęcia dla przyszłych kierowców i jakieś inne atrakcje.
0
@FanBarcy22 Myślę, że Aouar i Upamecano chcieliby dołączyć, bo mogą zostać twarzami nowego projektu, a poza tym ich płaca byłaby na pewno większa.
1
@MichVeB Ja też i o dziwo już nie mogę się doczekać tych półfinałów.
0
@Kettger Klątwa petrodolców nie dotyczy Barcelony, więc będzie ok :)
0
@sopelinho Zobaczysz, że Setien jutro poleci.
0
@semafor No tak, ale takie Nike jest tylko sponsorem i dają o wiele mniejsze finansowanie. Szejkowie są gorsi, bo tak na prawdę finansują swoje kluby z kasy swojego państwa (np. Fundusz Promocji Kataru i PSG).
0
@MESSIah16 Ja akurat nie lubię PSG i Bayernu z powodów które wymieniłeś, czyli kasa szejków i to podbieranie zawodników. BTW czym innym jest pompowanie kasy i psucie rynku transferowego oraz łamanie FFP(PSG), a czym innym jest przeznaczanie kasy na rozwój młodzieży (Lipsk)
0
@FCBMati10 Nie można być pewnym w 100%. Ja daję większe szanse Lipskowi, ale Lyon też może wygrać swój mecz.
1
@Janiama jest zajebiście! :)
0
@Triv44 2 był też Olympique, ale z Marsylii. OL zajął 7 miejsce.
0
@dariooo No tak, ale kopiący się po głowie Suarez nie zapewni Barcelonie sukcesów... Ja bym kupił Aouara i Isaka :D