1

1

@MaTt_BarcaFan A rozumiem. W takim razie ja również uważam, że byłby ok. Jest szybki, silny i pracowity.

1

@MaTt_BarcaFan A kto mówi o Depayu?

0

Ale po jakiego ch... miałby Holandię zostawić na lodzie?

1

@Barca1992 Z triumwiratu bardziej pasuje :)

0

@Gomess Jeszcze kanapki na drogę im zrobię i naleję im domowego kompociku do butelek :)

5

@krefi10 Na jego miejscu w ogóle bym nie chciał iść do Barcelony. Trenuje reprezentację swojej ojczyzny i ma szansę na dobry występ na Euro w 2021 roku.

2

@Janiama "Najwyżej wytrę swoje łzy banknotami" :)

1

@AnnaMarianna Nie mam pojęcia ile, ale ogólnie w Polsce mamy dość dużo pięknych kobiet, a szczególnie, że przyjechało tutaj dużo Ukrainek. Na uczelni parę dziewczyn widziałem, które wg. mnie zasługują na 10-tkę i w dużej części miały ukraińską narodowość :)

0

@BarcaInfo Masz rację, bo ta kompromitacja była o wiele większego kalibru i Barto byłby totalnym idiotą dokonując tylko kosmetycznych zmian.

1

@dawidor9 Ja tam gram jako Xavi i robię czystki, więc gra się całkiem przyjemnie :)

1

@IronSanHybrid Wszystkie filmy o Bournie są dobre, oprócz Dziedzictwa Bourne'a, które pomimo mojej sympatii do Rennera nie spodobał mi się :)

2

@Bartunek A co było przyczyną?

0

@myscooter Ford twierdził, że mogliby rozważyć start w F1 gdyby byłoby to tańsze, więc może nie chcą mieć takiego obciążenia.

1

@myscooter Wiem, ale byłoby fajnie jakby wrócili :) Szczególnie, że Honda robi już silniki do F1.

2

@Chaoss Taki Ford, Toyota, czy Honda mogłyby powalczyć. Mają kupę kasy i na pewno wielu utalentowanych inżynierów.

0

@lucas/catalan Mają więcej kasy i lepszych inżynierów, więc wygrywają.

1

@aleksande_r Nie, bo Leclerc odpalił ponownie silnik i zjechał do alei serwisowej.

2

Może być ciekawie, bo opony Hamiltona mają już pęcherze, a niedawno je zmieniał. Max jest tylko 3.9 s za Brytyjczykiem.

0

@Bamboleo Można zrobić tor wielofunkcyjny np. F1, DTM, MotoGP, a jak nie byłby używany to powinna być jakaś akademia jazdy, zajęcia dla przyszłych kierowców i jakieś inne atrakcje.

0

@FanBarcy22 Myślę, że Aouar i Upamecano chcieliby dołączyć, bo mogą zostać twarzami nowego projektu, a poza tym ich płaca byłaby na pewno większa.

1

@MichVeB Ja też i o dziwo już nie mogę się doczekać tych półfinałów.

0

@Kettger Klątwa petrodolców nie dotyczy Barcelony, więc będzie ok :)

0

@sopelinho Zobaczysz, że Setien jutro poleci.

0

@semafor No tak, ale takie Nike jest tylko sponsorem i dają o wiele mniejsze finansowanie. Szejkowie są gorsi, bo tak na prawdę finansują swoje kluby z kasy swojego państwa (np. Fundusz Promocji Kataru i PSG).

0

@MESSIah16 Ja akurat nie lubię PSG i Bayernu z powodów które wymieniłeś, czyli kasa szejków i to podbieranie zawodników. BTW czym innym jest pompowanie kasy i psucie rynku transferowego oraz łamanie FFP(PSG), a czym innym jest przeznaczanie kasy na rozwój młodzieży (Lipsk)

0

@FCBMati10 Nie można być pewnym w 100%. Ja daję większe szanse Lipskowi, ale Lyon też może wygrać swój mecz.

1

@Janiama jest zajebiście! :)

0

@Triv44 2 był też Olympique, ale z Marsylii. OL zajął 7 miejsce.

0

@dariooo No tak, ale kopiący się po głowie Suarez nie zapewni Barcelonie sukcesów... Ja bym kupił Aouara i Isaka :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?