*Hyperion Motors ogłosiło, że ich pierwszy wodorowy supersamochód XP1, nad którym pracują już od 10 lat, wejdzie na rynek w 2022 roku i powstanie 300 sztuk. Hyperion to firma zajmująca się technologiami wodorowymi, a Hyperion Motors to po prostu ich kolejny dział. Jego CEO jest były menedżer ds. innowacji w firmie Mattel - Angelo Kafantaris. Zajmował się mn.i. zabawkami Hot Wheels. XP1 to samochód zasilany ogniwem paliwowym, które pobiera wodór z bardzo wytrzymałego zbiornika. Ma mieć tytanowo-karbonową karoserię, napęd 4x4, 1000 mil zasięgu, przyspieszenie do 96 kmh w 2.2 sekundy, a wskazówka ma się zatrzymywać na 350 kmh. Ma mieć również wbudowane w elementy aerodynamiczne panel słoneczne. Firma ma także stworzyć sieć do tankowania wodorem na wzór stacji ładowania Tesli. https://www.hyperion.inc/xp1
*KIA pochwaliła się wyglądem nowego Stingera 2022: https://iv.pl/image/Gt7QZJB https://iv.pl/image/Gt7Qtro https://iv.pl/image/Gt7Q3kr Ma mieć: - mocniejsze silniki: 2.5l i 3.5l - odświeżony design -większ ekran (10.25 cali zamiast 8-śmiu) - i bardziej luksusowe wyposażenie Więcej informacji już w krótce. P.S. to dziwne logo to przerobiona literka "E" i jest przeznaczone tylko na rynek koreański.
Zaczynam nową serię! Będę pisać o wiadomościach ze świata motoryzacji, ale nie będzie to zbyt regularna seria, gdyż jestem trochę leniwy :)
Wiadomości ze świata motoryzacji nr. 1 *Michael Jordan wystawił na sprzedaż Mercedesa S600 Lorinser (S Klasa W140), którego można było zobaczyć w serialu dokumentalnym pt. "Ostatni Taniec". Ma 6l silnik V12 o mocy 389 KM i 570 Nm momentu obrotowego. Lorinser (tuner Mercedesa) zmienił tylko jego wygląd. Auto ma trochę ponad ćwierć miliona km przebiegu. Auto niedługo zostanie wystawione na aukcji na eBayu. https://www.caranddriver.com/photos/g33575995/michael-jordan-1996-mercedes-benz-s600-lorinser-for-sale-gallery/ *Aston Martin w 2021 roku wprowadzi na rynek swojego pierwszego SUV-a - DBX, który dobrze radzi sobie w terenie. Ma napęd 4x4, pneumatyczne zawieszenie, podwójnie doładowaną V8-emkę od AMG o mocy 542 KM i może holować przyczepę o maksymalnej masie 2.6 t. Oczywiście ma również luksusowe wyposażenie wraz z multimedialnym systemem od Merca (ekran nie jest dotykowy). Cena? Już od 200 tys. $ https://www.caranddriver.com/photos/g33555408/2021-aston-martin-dbx-production-drive-gallery/
@barcelonaLM City też jest do ogrania. Przegrywali już ze słabszymi przeciwnikami. Po prostu trzeba zapierdzielać i nie pozwalać im na szybkie kontry. Poza tym Ederson nie jest w 100% pewnym bramkarzem i szmaty mu wpadają co jakiś czas. Także w piątek Bayern dostaje wpierdziel, a następnie szejkowie z Pepem :-)
@Jaca27 Łukaszenka tańczy tak jak Putin mu zagra (czasami ma inne zdanie). To co się teraz tam dzieje może doprowadzić do inwazji Rosji na Białoruś pod pretekstem utrzymania "stabilności kraju". Poza tym przedstawiasz to tak jakby Liban, Korea Płn i Iran były krajami miodem i mlekiem płynącymi i złe Stany im zazdroszczą...
@svensonFCB SONY SRS-XB33L Jest wodoodporny i przetrwa upadek, gra głośno i wyraźnie, bateria długo trzyma i ma diody LED różnokolorowe, które mogą rozkręcić imprezę :)
3
Lewy to jeden z moich ulubionych piłkarzy, ale gdy gra przeciwko Barcelonie to chcę żeby zawsze przegrywał :-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@koksik2700 Wtedy La Rambla padła by na kilka dni :)
0
@Janiama Zgadzam się, ale wydaje mi się, że Davies jest w lepszej formie niż Alba.
1
@HighestInTheRoom 18,19 sierpnia i 23 sierpnia
8
@damianex10 A szczególnie podczas karnego wykonywanego przez Leo :D
2
Red Bull. Doda Ci skrzyyydeł! :-)
0
@Jacu327 Pocę się i boli mnie brzuch.
9
Wiadomości ze świata motoryzacji nr. 2
@emeu @dawo17 @JimMorrisonFCB
*Hyperion Motors ogłosiło, że ich pierwszy wodorowy supersamochód XP1, nad którym pracują już od 10 lat, wejdzie na rynek w 2022 roku i powstanie 300 sztuk. Hyperion to firma zajmująca się technologiami wodorowymi, a Hyperion Motors to po prostu ich kolejny dział. Jego CEO jest były menedżer ds. innowacji w firmie Mattel - Angelo Kafantaris. Zajmował się mn.i. zabawkami Hot Wheels. XP1 to samochód zasilany ogniwem paliwowym, które pobiera wodór z bardzo wytrzymałego zbiornika. Ma mieć tytanowo-karbonową karoserię, napęd 4x4, 1000 mil zasięgu, przyspieszenie do 96 kmh w 2.2 sekundy, a wskazówka ma się zatrzymywać na 350 kmh. Ma mieć również wbudowane w elementy aerodynamiczne panel słoneczne. Firma ma także stworzyć sieć do tankowania wodorem na wzór stacji ładowania Tesli.
https://www.hyperion.inc/xp1
*KIA pochwaliła się wyglądem nowego Stingera 2022:
https://iv.pl/image/Gt7QZJB
https://iv.pl/image/Gt7Qtro
https://iv.pl/image/Gt7Q3kr
Ma mieć:
- mocniejsze silniki: 2.5l i 3.5l
- odświeżony design
-większ ekran (10.25 cali zamiast 8-śmiu)
- i bardziej luksusowe wyposażenie
Więcej informacji już w krótce.
P.S. to dziwne logo to przerobiona literka "E" i jest przeznaczone tylko na rynek koreański.
0
@SeeleyBooth Deorro - Perdoname?
To na pewno w klubach było puszczane :)
1
@YoNoEntiendoNada Lepsza dieta, dobry seks, ćwiczenia, satysfakcjonująca praca i płaca no i voilà :D
0
@Encore Chciałbym Mbappe, ale musiał by się ogarnąć, bo nie chcę oglądać boiskowego bandytyzmu i gwiazdorzenia :)
0
@escarabajo Nie bawię się w bukmacherkę :) Atalanta po prostu się za bardzo rozluźniła, a PSG walczyło do końca i zrobiło swoje.
1
@Encore Byłby pierwszy na świecie klub zarządzany przez internet :)
0
@czajqa Sprawdź Priv :-)
1
@Trexas Vagnoman (LO, PO), Sarr (LS, PS), Zakaria (śpd, ale jako śo też jest genialny), Katterbach (LO, PO), Tonali (pomocnik), Aouar (pomocnik), Doku (ls, ps), Isak (N), Dean Henderson (BR), Issa Diop (ŚO), Maddison (ŚPO)'
1
@dawo17 Twoja seria jest świetna, więc z przyjemnością będę oznaczał :)
15
Zaczynam nową serię! Będę pisać o wiadomościach ze świata motoryzacji, ale nie będzie to zbyt regularna seria, gdyż jestem trochę leniwy :)
Wiadomości ze świata motoryzacji nr. 1
*Michael Jordan wystawił na sprzedaż Mercedesa S600 Lorinser (S Klasa W140), którego można było zobaczyć w serialu dokumentalnym pt. "Ostatni Taniec".
Ma 6l silnik V12 o mocy 389 KM i 570 Nm momentu obrotowego. Lorinser (tuner Mercedesa) zmienił tylko jego wygląd. Auto ma trochę ponad ćwierć miliona km przebiegu. Auto niedługo zostanie wystawione na aukcji na eBayu.
https://www.caranddriver.com/photos/g33575995/michael-jordan-1996-mercedes-benz-s600-lorinser-for-sale-gallery/
*Aston Martin w 2021 roku wprowadzi na rynek swojego pierwszego SUV-a - DBX, który dobrze radzi sobie w terenie.
Ma napęd 4x4, pneumatyczne zawieszenie, podwójnie doładowaną V8-emkę od AMG o mocy 542 KM i może holować przyczepę o maksymalnej masie 2.6 t. Oczywiście ma również luksusowe wyposażenie wraz z multimedialnym systemem od Merca (ekran nie jest dotykowy).
Cena? Już od 200 tys. $
https://www.caranddriver.com/photos/g33555408/2021-aston-martin-dbx-production-drive-gallery/
2
@barcelonaLM City też jest do ogrania. Przegrywali już ze słabszymi przeciwnikami. Po prostu trzeba zapierdzielać i nie pozwalać im na szybkie kontry. Poza tym Ederson nie jest w 100% pewnym bramkarzem i szmaty mu wpadają co jakiś czas. Także w piątek Bayern dostaje wpierdziel, a następnie szejkowie z Pepem :-)
1
@MesQueUnClub96 A niech się podniecają. Pęknięcie wielkiego balonu zawsze jest efektowne :)
0
@Colon Google Lens nie wyszukuje :(
5
@Barney Nie cierpię Bayernu (no chyba, że gra z Realem, czy z PSG), więc też liczę na Setiena i barcelońskich chłopców :)
0
@Jaca27 Łukaszenka tańczy tak jak Putin mu zagra (czasami ma inne zdanie). To co się teraz tam dzieje może doprowadzić do inwazji Rosji na Białoruś pod pretekstem utrzymania "stabilności kraju". Poza tym przedstawiasz to tak jakby Liban, Korea Płn i Iran były krajami miodem i mlekiem płynącymi i złe Stany im zazdroszczą...
0
@svensonFCB SONY SRS-XB33L
Jest wodoodporny i przetrwa upadek, gra głośno i wyraźnie, bateria długo trzyma i ma diody LED różnokolorowe, które mogą rozkręcić imprezę :)
1
@tobiasson92 A o co z tą klątwą chodzi?
1
@donleo12 Chodzi o to, że są beniaminkiem LM i doszli do ćwierćfinału. Ludzie lubią kibicować słabszym po prostu :)
1
@Messibestplayerintheworld Na wakacje?
3
@Szreko Dzięki zmianie formuły rozgrywek może być ciekawie :)
8
Atalanta postawi się jutro PSG? Jak myślicie?
1
@kazbychu Pewnie to były jakieś pijane patusy. Nikt normalny, by nie pobił kogoś za kolor włosów :)