0

No to 1/4 z Bayernem :)

2

@Xwowrak Audi, bo nerka w BMW jest teraz okropna, a i sam design nigdy mi się nie podobał.

0

@BarcaInfo Ciekawe kto go zastąpi. Może Pochettino?

4

@MichalZZZ @wpwelement Pomoc w ważnej sprawie jest potrzebna! :)

3

@Cariones Na skrzydło do Barcelony by się nadał. Ale wtedy byłby ruch na wahadle i rozbijanie obrony przeciwnika...

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

28

Podczas meczu na drugim poziomie ligowym w Australii (National Premier Leagues) na boisko wskoczył kangur, by pokazać jak się powinno grać :)
https://mobile.twitter.com/CapitalFootball/status/1010798000661131265

1

@michaleu Toshiba jest japońską firmą, więc Chińczyk nie pasuje tu za bardzo. Chiny i Japonia to dwa bardzo różniące się od siebie państwa/narody. Inna kultura, język, ustrój (republika socjalistyczna vs monarchia parlamentarna) i podejście do obywateli (zamordyzm i coraz większa kontrola vs względna wolność).

5

@jordus100 On jest taką truskawką na torcie polskiego komentarza sportowego...

1

@tristan87 Ja korzystałem z redditts.soccerstreams i dosyć dobrze chodziło.

1

@ZielonySzparag Nie dziwię się, bo Napoli też może dostać kopa po tym co Lyon dzisiaj zrobił.

1

@Limaker Najlepsze jest słone masło orzechowe z takim dżemikiem malinowym :) Z dżemem babcinej roboty jest lepsze, ale z łowiczem też jest ok.

1

@Karzel Chodziło mu o wygranie całego turnieju :)

1

Lyon daje radę?

0

@Szymix654 Juve musi dwie bramki zdobyć żeby wygrać, bo jak strzelą tylko jedną to Lyon dzięki bramkom na wyjeździe przejdzie dalej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MichalZZZ Myślałem nad Zetą, ale już straciła swój urok :)
Więc nominuję Zoey Deutch:
https://iv.pl/image/Gt7K1yI
https://iv.pl/image/Gt7KQZ2
https://iv.pl/image/Gt7KiB4

1

@DaPi Najpierw był Alcatel
https://iv.pl/image/Gt7BSRf
Potem jakiś Siemens, ale go zgubiłem i za karę dostałem prehistoryczną Nokię :)
https://iv.pl/image/Gt7BErX
Chwilowo Samsung mojej babci, bo jej nie pasował
https://iv.pl/image/Gt7B2o4
Nokia nr. 2, ale już nowocześniejsza
https://iv.pl/image/Gt7BXFs
Przez chwilę Nokia nr. 3
https://iv.pl/image/Gt7BVrY
Nokia nr. 4 Touch and Type, czyli mój pierwsz dotykowiec
https://iv.pl/image/Gt7B6kw
Potem miałem Sony Xperia Tipo
https://iv.pl/image/Gt7BvJD
Po nim do akcji wroczyła Nokia nr. 5 Lumia 625
https://iv.pl/image/Gt7B7pS
Ale WP upadł, a ekran mi się trochę zepsuł i dostałem Huawei P9 Plus
https://iv.pl/image/Gt7Ba5d
A teraz od 2019 używam Xiaomi Mi 9 T Pro, bo "Hiui" miał już słabą baterię i zaczął się przycinać
https://iv.pl/image/Gt7BkLy
I to by było tyle :D

0

@Janiama Nawet tęczy przymierza nie potrafią wyszyć...

1

@Thomas99PL Niby tak, ale Lyon to nie Atletico, więc może być różnie.

0

@AnnaMarianna Mam po prostu inny gust :)

1

@NeroTFP Espirito Santo naprzód po LE! :)

0

@AnnaMarianna Chyba pierwsza Twoja nominacją, która mi odpowiada :) Jest zjawiskowa.

0

@MichalZZZ jedna propozycja, czy dwie na X i Y?

0

@escarabajo Wiesz, ja byłem jeszcze małym chłopcem, gdy wystąpiła po raz pierwszy w serii filmów Harry Potter, więc trochę inaczej to odczuwam :D

3

@mextexperu Z kolei mnie Iga Wyrwał w ogóle się nie podoba. Emma jest chuda, ale nie przesadzajmy, bo do strasznie chudych jej daleko. Poza tym stwierdzenie, że jest jedną z brzydszych kobiet wg. mnie jest w ogólne nie na miejscu. Gusta są różne, ale no bez przesady :)

0

@Kubox Asphal 9. Jest to gra wyścigowa, ale jak włączysz sterowanie przechyłem telefonu to stanie się trochę zręcznościowa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?