@michaleu Toshiba jest japońską firmą, więc Chińczyk nie pasuje tu za bardzo. Chiny i Japonia to dwa bardzo różniące się od siebie państwa/narody. Inna kultura, język, ustrój (republika socjalistyczna vs monarchia parlamentarna) i podejście do obywateli (zamordyzm i coraz większa kontrola vs względna wolność).
@mextexperu Z kolei mnie Iga Wyrwał w ogóle się nie podoba. Emma jest chuda, ale nie przesadzajmy, bo do strasznie chudych jej daleko. Poza tym stwierdzenie, że jest jedną z brzydszych kobiet wg. mnie jest w ogólne nie na miejscu. Gusta są różne, ale no bez przesady :)
0
No to 1/4 z Bayernem :)
2
@Xwowrak Audi, bo nerka w BMW jest teraz okropna, a i sam design nigdy mi się nie podobał.
0
@BarcaInfo Ciekawe kto go zastąpi. Może Pochettino?
4
@MichalZZZ @wpwelement Pomoc w ważnej sprawie jest potrzebna! :)
3
@Cariones Na skrzydło do Barcelony by się nadał. Ale wtedy byłby ruch na wahadle i rozbijanie obrony przeciwnika...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
28
Podczas meczu na drugim poziomie ligowym w Australii (National Premier Leagues) na boisko wskoczył kangur, by pokazać jak się powinno grać :)
https://mobile.twitter.com/CapitalFootball/status/1010798000661131265
1
@michaleu Toshiba jest japońską firmą, więc Chińczyk nie pasuje tu za bardzo. Chiny i Japonia to dwa bardzo różniące się od siebie państwa/narody. Inna kultura, język, ustrój (republika socjalistyczna vs monarchia parlamentarna) i podejście do obywateli (zamordyzm i coraz większa kontrola vs względna wolność).
3
@MichalZZZ Karaibska piękność
Gemmy Quelliz
https://iv.pl/image/Gt7nC6w
https://iv.pl/image/Gt7nnfs
https://iv.pl/image/Gt7nSbS
https://iv.pl/image/Gt7nhTd
https://iv.pl/image/Gt7nLCy
5
@jordus100 On jest taką truskawką na torcie polskiego komentarza sportowego...
1
@tristan87 Ja korzystałem z redditts.soccerstreams i dosyć dobrze chodziło.
1
@ZielonySzparag Nie dziwię się, bo Napoli też może dostać kopa po tym co Lyon dzisiaj zrobił.
1
@Limaker Najlepsze jest słone masło orzechowe z takim dżemikiem malinowym :) Z dżemem babcinej roboty jest lepsze, ale z łowiczem też jest ok.
1
@Karzel Chodziło mu o wygranie całego turnieju :)
1
Lyon daje radę?
0
@Szymix654 Juve musi dwie bramki zdobyć żeby wygrać, bo jak strzelą tylko jedną to Lyon dzięki bramkom na wyjeździe przejdzie dalej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MichalZZZ Myślałem nad Zetą, ale już straciła swój urok :)
Więc nominuję Zoey Deutch:
https://iv.pl/image/Gt7K1yI
https://iv.pl/image/Gt7KQZ2
https://iv.pl/image/Gt7KiB4
1
@DaPi Najpierw był Alcatel
https://iv.pl/image/Gt7BSRf
Potem jakiś Siemens, ale go zgubiłem i za karę dostałem prehistoryczną Nokię :)
https://iv.pl/image/Gt7BErX
Chwilowo Samsung mojej babci, bo jej nie pasował
https://iv.pl/image/Gt7B2o4
Nokia nr. 2, ale już nowocześniejsza
https://iv.pl/image/Gt7BXFs
Przez chwilę Nokia nr. 3
https://iv.pl/image/Gt7BVrY
Nokia nr. 4 Touch and Type, czyli mój pierwsz dotykowiec
https://iv.pl/image/Gt7B6kw
Potem miałem Sony Xperia Tipo
https://iv.pl/image/Gt7BvJD
Po nim do akcji wroczyła Nokia nr. 5 Lumia 625
https://iv.pl/image/Gt7B7pS
Ale WP upadł, a ekran mi się trochę zepsuł i dostałem Huawei P9 Plus
https://iv.pl/image/Gt7Ba5d
A teraz od 2019 używam Xiaomi Mi 9 T Pro, bo "Hiui" miał już słabą baterię i zaczął się przycinać
https://iv.pl/image/Gt7BkLy
I to by było tyle :D
0
@Janiama Nawet tęczy przymierza nie potrafią wyszyć...
1
@Thomas99PL Niby tak, ale Lyon to nie Atletico, więc może być różnie.
0
@AnnaMarianna Mam po prostu inny gust :)
1
@NeroTFP Espirito Santo naprzód po LE! :)
0
@AnnaMarianna Chyba pierwsza Twoja nominacją, która mi odpowiada :) Jest zjawiskowa.
0
@MichalZZZ jedna propozycja, czy dwie na X i Y?
4
@MichalZZZ Yuka Ogura, czyli propozycja @Gall z literki O :D
https://iv.pl/image/Gt7fnGT
https://iv.pl/image/Gt7fOqE
https://iv.pl/image/Gt7fCXU
https://iv.pl/image/Gt7fS9n
https://iv.pl/image/Gt7fhx3
0
@escarabajo Wiesz, ja byłem jeszcze małym chłopcem, gdy wystąpiła po raz pierwszy w serii filmów Harry Potter, więc trochę inaczej to odczuwam :D
3
@mextexperu Z kolei mnie Iga Wyrwał w ogóle się nie podoba. Emma jest chuda, ale nie przesadzajmy, bo do strasznie chudych jej daleko. Poza tym stwierdzenie, że jest jedną z brzydszych kobiet wg. mnie jest w ogólne nie na miejscu. Gusta są różne, ale no bez przesady :)
0
@Kubox Asphal 9. Jest to gra wyścigowa, ale jak włączysz sterowanie przechyłem telefonu to stanie się trochę zręcznościowa :)
4
@MichalZZZ Emma Watson
https://iv.pl/image/Gt6Qg1d
https://iv.pl/image/Gt6QMHy
https://iv.pl/image/Gt6Qp7O
https://iv.pl/image/Gt6QqbI