1

@NeroTFP Chyba jeszcze Gianluigi Buffon ma dosyć wielu sympatyków.

3

@Janiama Setien podejmuje coraz bardziej niezrozumiałe decyzje...

5

Czyli Barca B dalej w III lidze?

1

Jak tam Barca B? Jest 1:1?

1

@Dembouz1899 Ja bym dodał jeszcze: Michaela Jordana, który przyniósł NBA wielu fanów i nikt dzisiaj sobie nie wyobraża koszykówki bez MJ.
Oraz Nikiego Laudę, który pomimo makabrycznego wypadku powrócił do ścigania.

1

@Shapiro W Szczecinie jest osiedle Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce i Żydowce-Klucz. Reszta ma w miarę normalne nazwy. U nas Skolwin ma najgorszą reputację i wygląda niezbyt ciekawie.

0

@l0Messini Przecież to jest do prądu podpięte :)

0

@Encore Google mówi, że odpoczywają w Turcji. W końcu tam gra :)
https://iv.pl/image/GtXOhYe

0

@Triv44 A jak się nazywa to miasteczko?

2

@jeyx77x @AnnaMarianna Niech się wypowie :)

2

@MichalZZZ Mila Kunis oczywiście!

0

@laulhe44 To jest najbardziej irytujące w Netflixie. Ja mam tak samo z serialem Suits (W Garniturach). Jest ogólnie 9 sezonów, a NF wstawił niedawno tylko część 8 sezonu i trzeba czekać x czasu na więcej odcinków. Wiem, że to produkcja firmy usa Network, ale nie jest to zbyt fajne...

0

@itmustbejoke No tak, bo Waka Waka była oficjalną piosenką tych mistrzostw.

1

@IronSanHybrid No tak, woda kapała na karbid tworząc acetylen, który był podpalany. Ten prosty wynalazek uratował wielu górników przed elektrycznością i był używany również przez cywilów podczas obu wojen światowych, ale wiązało się to z brzydkim zapachem w chacie :)

2

@FC1899Barca Szanse Atalanty w LM rosną :) Ale trochę mi go szkoda. Musiało boleć...

0

Jaka firma robi koszulki dla Atalanty Bergamo?

1

@PatrychoO Mi wyszło NFS: Heat Suits edition, czyli wyjadacz w świecie prawniczym Harvey Specter postanowił odpicować brykę i wziąć udział w legalnych i nielegalnych pościgach, by odmienić swoje życie, a swoje zdolności wykorzystuje do unikania płacenia mandatów :)

0

@Messibestplayerintheworld Nasza armia jest tak świetna, że do dzisiaj żołnierze ze śmiesznym Berylem ganiają...

1

@Messibestplayerintheworld Bardzo Ci współczuję :)

11

@Encore Biedne BVB. Ciekawe, czy wejdą kiedyś do ścisłego topu i nie będą sprzedawać swoich pereł. Nie da się wygrywać, gdy ciągle od nowa trzeba wychowywać graczy klasy światowej...

0

@Fabik87 FC Barca B już jest w finale :)

3

@Fabik87 Megalodon

0

@LuisSalvano Dobra to jaki mocniejszy alkohol lubisz czasami wypić? :)

5

@NeroTFP Na pewno wyżej niż Ekstraklapa.

3

@LuisSalvano Jakim autem jeździsz?

2

@BarcaInfo 100 procentowa skuteczność :)

4

Ulepszony mem, który jest gdzieś poniżej :)
https://ifotos.pl/z/qqrxahx

0

@Kengo Sprzedać Neto i zrobić z niego zastępcę ter Stegena!

3

@pikass14 Powinni jej program zmienić na jakiś fitness. Wtedy byłoby dopiero na co popatrzeć :-)

1

@Foton Supreme Commander 1 i Forged Alliance :) Grałem też w 2-jkę, ale jest słabsza i szybciej się nudzi. W Forged Alliance dodali nową nację, jednostki i parę fajnych budynków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?