@Dembouz1899 Ja bym dodał jeszcze: Michaela Jordana, który przyniósł NBA wielu fanów i nikt dzisiaj sobie nie wyobraża koszykówki bez MJ. Oraz Nikiego Laudę, który pomimo makabrycznego wypadku powrócił do ścigania.
@Shapiro W Szczecinie jest osiedle Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce i Żydowce-Klucz. Reszta ma w miarę normalne nazwy. U nas Skolwin ma najgorszą reputację i wygląda niezbyt ciekawie.
@laulhe44 To jest najbardziej irytujące w Netflixie. Ja mam tak samo z serialem Suits (W Garniturach). Jest ogólnie 9 sezonów, a NF wstawił niedawno tylko część 8 sezonu i trzeba czekać x czasu na więcej odcinków. Wiem, że to produkcja firmy usa Network, ale nie jest to zbyt fajne...
@IronSanHybrid No tak, woda kapała na karbid tworząc acetylen, który był podpalany. Ten prosty wynalazek uratował wielu górników przed elektrycznością i był używany również przez cywilów podczas obu wojen światowych, ale wiązało się to z brzydkim zapachem w chacie :)
@PatrychoO Mi wyszło NFS: Heat Suits edition, czyli wyjadacz w świecie prawniczym Harvey Specter postanowił odpicować brykę i wziąć udział w legalnych i nielegalnych pościgach, by odmienić swoje życie, a swoje zdolności wykorzystuje do unikania płacenia mandatów :)
@Encore Biedne BVB. Ciekawe, czy wejdą kiedyś do ścisłego topu i nie będą sprzedawać swoich pereł. Nie da się wygrywać, gdy ciągle od nowa trzeba wychowywać graczy klasy światowej...
@Foton Supreme Commander 1 i Forged Alliance :) Grałem też w 2-jkę, ale jest słabsza i szybciej się nudzi. W Forged Alliance dodali nową nację, jednostki i parę fajnych budynków.
1
@NeroTFP Chyba jeszcze Gianluigi Buffon ma dosyć wielu sympatyków.
3
@Janiama Setien podejmuje coraz bardziej niezrozumiałe decyzje...
5
Czyli Barca B dalej w III lidze?
1
Jak tam Barca B? Jest 1:1?
1
@Dembouz1899 Ja bym dodał jeszcze: Michaela Jordana, który przyniósł NBA wielu fanów i nikt dzisiaj sobie nie wyobraża koszykówki bez MJ.
Oraz Nikiego Laudę, który pomimo makabrycznego wypadku powrócił do ścigania.
1
@Shapiro W Szczecinie jest osiedle Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce i Żydowce-Klucz. Reszta ma w miarę normalne nazwy. U nas Skolwin ma najgorszą reputację i wygląda niezbyt ciekawie.
0
@l0Messini Przecież to jest do prądu podpięte :)
0
@Encore Google mówi, że odpoczywają w Turcji. W końcu tam gra :)
https://iv.pl/image/GtXOhYe
0
@Triv44 A jak się nazywa to miasteczko?
2
@jeyx77x @AnnaMarianna Niech się wypowie :)
2
@MichalZZZ Mila Kunis oczywiście!
0
@laulhe44 To jest najbardziej irytujące w Netflixie. Ja mam tak samo z serialem Suits (W Garniturach). Jest ogólnie 9 sezonów, a NF wstawił niedawno tylko część 8 sezonu i trzeba czekać x czasu na więcej odcinków. Wiem, że to produkcja firmy usa Network, ale nie jest to zbyt fajne...
0
@itmustbejoke No tak, bo Waka Waka była oficjalną piosenką tych mistrzostw.
1
@IronSanHybrid No tak, woda kapała na karbid tworząc acetylen, który był podpalany. Ten prosty wynalazek uratował wielu górników przed elektrycznością i był używany również przez cywilów podczas obu wojen światowych, ale wiązało się to z brzydkim zapachem w chacie :)
2
@FC1899Barca Szanse Atalanty w LM rosną :) Ale trochę mi go szkoda. Musiało boleć...
0
Jaka firma robi koszulki dla Atalanty Bergamo?
1
@PatrychoO Mi wyszło NFS: Heat Suits edition, czyli wyjadacz w świecie prawniczym Harvey Specter postanowił odpicować brykę i wziąć udział w legalnych i nielegalnych pościgach, by odmienić swoje życie, a swoje zdolności wykorzystuje do unikania płacenia mandatów :)
0
@Messibestplayerintheworld Nasza armia jest tak świetna, że do dzisiaj żołnierze ze śmiesznym Berylem ganiają...
1
@Messibestplayerintheworld Bardzo Ci współczuję :)
11
@Encore Biedne BVB. Ciekawe, czy wejdą kiedyś do ścisłego topu i nie będą sprzedawać swoich pereł. Nie da się wygrywać, gdy ciągle od nowa trzeba wychowywać graczy klasy światowej...
0
@Fabik87 FC Barca B już jest w finale :)
3
@Fabik87 Megalodon
0
@LuisSalvano Dobra to jaki mocniejszy alkohol lubisz czasami wypić? :)
5
@NeroTFP Na pewno wyżej niż Ekstraklapa.
3
@LuisSalvano Jakim autem jeździsz?
2
@BarcaInfo 100 procentowa skuteczność :)
4
Ulepszony mem, który jest gdzieś poniżej :)
https://ifotos.pl/z/qqrxahx
0
@Kengo Sprzedać Neto i zrobić z niego zastępcę ter Stegena!
3
@pikass14 Powinni jej program zmienić na jakiś fitness. Wtedy byłoby dopiero na co popatrzeć :-)
1
@Foton Supreme Commander 1 i Forged Alliance :) Grałem też w 2-jkę, ale jest słabsza i szybciej się nudzi. W Forged Alliance dodali nową nację, jednostki i parę fajnych budynków.