0

@inViNcibl3 Każdy może się pomylić :)

0

@fcbfan1993 @CalcioFan No teraz widzę. Nie zwróciłem uwagi, że nie ma tego znaczku oficjalnego profilu :) Poza tym kto powiedział I Polish my English?

2

@JimMorrisonFCB @Dariochampion10 Najlepiej takie z wciśniętymi do środka kawałkami czekolady :) Z mojej strony polecam zielone szparagi owinięte boczkiem, o ile znajdziesz jakieś w miarę ładne.

1

@CalcioFan A w komentarzach Dziambor się ośmieszył, bo chciał poprawić kogoś udającego Donalda i napisał: "candy or prank" zapominając, że u anglosasów mówi się tak jak napisał Tusk, czyli właśnie trick or treat - dosłownie: psikus albo poczęstunek.

1

@CalcioFan Co za cymbał :) Wyraz slow tu w ogóle nie pasuje! Nie rozumiem jak można taką gafę popełnić. Powinno być I say, while it's allowed.

0

@Comentateiro Jeśli chodzi o filmy i programy rozrywkowe to nic dziwnego, że wielu ludzi ogląda Netflix, bo jest tam coś dla każdego i bez reklam. Nie moja wina, że polska kinematografia zeszła na psy, a telewizji nie da się oglądać. Poza tym brakuje oryginalnych teleturniejów, bo nawet 1 z 10 jest inspirowany brytyjskim Fifteen to One. A jeśli chodzi o Starbucksa to nigdy nie piłem kawy w tej sieci, bo w domu mam bardzo dobrą :)

2

Według Sądu Unii Europejskiej Apple nie musi zwrócić 13 mld €, które oszczędziło dzięki specjalnej irlandzkiej stawce podatku (realna stawka wynosiła 0,005% przez 20 lat). Europejska Komisarz ds. konkurencji, Margrethe Vestager nie jest zadowolona i uważa, że „jeżeli państwa członkowskie przyznają niektórym międzynarodowym przedsiębiorstwom korzyści podatkowe, niedostępne dla innych, szkodzi to uczciwej konkurencji” i zapowiada podjęcie kolejnych kroków, po ogłoszeniu przez sąd dokładnego wyroku. Ciekawe ile Apple kasy pod stołem przekazało Irlandii...

1

@macio_944 Zaczyna się czyszczenie z niewygodnych osób...

1

@koksik2700 Ja z 4 wolne już strzeliłem i wyglądało to genialnie. Ja po prostu wybieram zawodnika o dobrych statystykach i odpowiedniej nodze (jak z lewej strony to prawa noga). Z karnymi najczęściej daję analog w dół i celuję gdzieś w prawy dolny róg. Wpada, ale nie zawsze.

4

@Odesseiron Oby ją odrzucili. Jacyś idioci podpisali się pod tym. Może niech od razu zbiorą podpisy pod ustawę mówiącą o więzieniu za obchodzenie świąt innych niż katolickie...

0

@BarcaInfo Ma taką lekkość, gdy jest przy piłce. Chyba będą z niego ludzie.

0

@Colon To historia oparta na faktach, o masażyście i trenerze osobistym, który czuł się poniżany przez bogaczy, więc postanawia porwać jednego i żyć z jego kasy, ale sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli. Taka trochę czarna komedia :)

1

@KamilZ Mam wielu ulubionych aktorów np. Jason Statham, Tom Cruise, Dwayne Johnson.

3

@IronSanHybrid Brawo Ty! Dobrze, że są tacy ludzie na świecie :)

2

@koziar Wsadź jej w usta zwiniętą w kulkę szmatkę i załóż taką kulkę sadomasochistów na pasku :)

0

@xVENUMx Google Camera, ale to trzeba ściągnąć z poza google play.

0

@KamilZ Wydaje mi się, że zacznie rodzić, bo profesor to zbyt dobra postać. No chyba, że Lizbona przejmie dowodzenie :)

3

@Slazmi Chwała Polsce, Litwie, Tatarom i Rusinom!

0

@macio_944 Ja lubię Japonię i ogólnie historię Azji oraz zabijanie po cichu, więc jestem trochę napalony :)

0

@Nigaki Mi to nie grozi, bo przeszedłem RDR2, a na tryb online mam zbyt niestabilne połączenie internetowe :)

1

@MesQueUnClub_87 @macio_944 Zobaczyłem na PurePC artykuł z recenzją i pomyślałem, że już wyszła :)

0

Grał już ktoś w Ghost of Tsushima? Warto kupić? :)

0

@PIWOSZ89 Program mojego dzieciństwa. Szkoda, bo jak nie Jessie Combs to on. Miał dopiero 49 lat i mówi się, że tętniak mózgu się do tego przyczynił. Pracował również przy tworzeniu efektów specjalnych do filmów takich jak: Matrix, Gwiezdne Wojny, czy Terminator 3. Fajny z niego gościu był :)

0

@Janiama Whisky w pisowni szkockiej i Whiskey w pisowni amerykańskiej i irlandzkiej.

0

Chcę kupić elektryczną maszynkę do golenia tak do 400 zł. Macie jakieś propozycje?

0

@Chwytliwy Ile trzeba mieć lat w Norwegii by być pełnoletnim?

1

@sokot No sorry, ale to nie potwierdza teorii mówiącej o tym, że jest potężny spisek i setki tysięcy samolotów rozpyla chemię, by nas wymordować...

0

@LuisSalvano No to dużo słońca i wielu fajnych chwil z małżonką życzę! :)

4

Porsche we współpracy z dwoma innymi niemieckimi firmami wydrukowało w drukarce 3D tłoki do testowego silnika z modelu 911 GT2 RS. Tłoki zrobiono z proszku metalowego utwardzanego promieniami lasera. Są lżejsze, twardsze i mają niższe temperatury podczas pracy (20° Celsjusza mniej) w porównaniu do tradycyjnych. Poza tym dają 30 KM więcej temu silnikowi. Po wydrukowaniu były testowane przez 200 h bez uszczerbku. Pewnie trochę czasu upłynie zanim wejdzie to do seryjnej produkcji. A tu filmik z drukowania:
https://streamable.com/iuls5g
Źródło: Car and Driver

1

@Danny Gaucho Przeczytałem cały post i właśnie piję herbatę :) P.S. Chyba coś pomieszało Ci się z tą oglądalnością, bo koszykówka ma więcej %, a mniej oglądających od baseballu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?