0

@xVENUMx Mój kocur na jego widok uciekałby gdzie pieprz rośnie :)

0

@Ghotti Chyba Kim Ir Sen Kaczyński, bo to Ojciec Narodu jest, a nie jakiś kolejny przywódca! :)

0

@Misanthrope No dobrze, bo to ściek jest :)

0

@tobiasson92 To jednak jest fake. BTW bracia Karnowscy i Sakiewicz to badziewni, stronniczy dziennikarze...

0

@Misanthrope Na żywo ten program widziałeś?

1

@Coutinho007 Niech do nas trafi jak OD11 znowu się połamie :)

0

@Janiama A jaki kursik jest na Barcelonę z LM?

0

@KamilZ Lipsk i Atalanta grają otwartą piłkę, więc szanse mamy. Problemem może być tylko mecz na wyjeździe.

1

@Triv44 Absurd, bo on z kolei popiera i promuje drugiego kandydata.

0

Chiński Tencent (studio od PUBG-a) założył studio LightSpeedLA, które ma tworzyć gry AAA na rynek zachodni. W jego szeregach są: były menadżer Rockstar Games - Steve Martin oraz ludzie z Sony i 2k Games (seria NBA 2K). Ciekawe co z tego wyjdzie. Fajnie, że jest większa konkurencja, ale nie chwalą się narazie nad czym pracują.

5

@pepo_barcarzadzi Nie lubię tatuaży i nigdy sobie żadnego nie zrobię, ale muszę przyznać, że projekt jest mega. Niezły jest ten tatuażysta i mam nadzieję, że Ci wyjdzie :)

0

@MichalZZZ No i pomyślnych testów audio życzę :)

0

@MichalZZZ Tidal HiFi jest 30 dni za darmo, a potem 40 zł/msc. Tidal w tej opcji ma 1411 kbps. Ale tam też są utwory Master z literką M i są w jakości studyjnej i mają jeszcze wyższy bitrate.

1

@draxidox Jakby był wolnościowy to by chciał obniżyć podatki, a nie uprawiać rozdawnictwo.

1

@kamilop Isak, Håland.

0

@Chakalaka Jeszcze się okaże, że będą szykanować historyków mówiących o polskich zbrodniach wojennych albo krytykujących niektórych polskich "bohaterów". Il Duce byłby zadowolony z tej kontynuacji jego programu :)

1

@Chakalaka Takich mamy obywateli :)

1

@RichardWinters Bardziej chodziło mi o remont toalet na SB gdy szukano miejsca rozegrania Pucharu Króla. Poza tym to tylko żarty. Byłem na meczu na CN i wiem, że ten stadion trąci myszką.

1

@Chakalaka Nie rozumiem jak można takie szmatławce jak Fakt, czy Super Express czytać...

2

@Wossi61FCB Wybudowanie najnowocześniejszego kibla stadionowego na świecie. To jest dopiero mistrzostwo, a nie jakieś pucharki!

1

@MesQueUnClub96 Mistrzostwo jest już praktycznie rostrzygnięte. Chyba, że Real już czuje się mistrzem i upadnie na ryjek :)

0

Jak wczoraj chłopcy zagrali? Griez coś pokazł oprócz tej bramki?

0

@fcbarcafan19 Może Acura NSX 2 Gen. albo Alfa Romeo Giulia lub Koenigsegg Gemera.

0

@Colon Wymyślę jakiś nowy :)

1

To dzisiaj porażka i papa Setien! :-)

0

@ini_barca Jedna była związana z brakiem karnego po identycznej sytuacji dla Athletic Bilbao. Ramos nadepnął na stopę piłkarzowi Athleticu w polu karnym i sędzia nic nie zrobił. Karny dla Realu był słuszny.

1

@MarioVeB! Będzie taki amerykański Kukiz :)

0

@Viscael11Barca Deportivo Miliarder Pniewy? :)

0

@Raiden Typowy Red Bull :)

0

Co się stało z bolidem Verstappena, że nie dojechał do końca?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?