Chiński Tencent (studio od PUBG-a) założył studio LightSpeedLA, które ma tworzyć gry AAA na rynek zachodni. W jego szeregach są: były menadżer Rockstar Games - Steve Martin oraz ludzie z Sony i 2k Games (seria NBA 2K). Ciekawe co z tego wyjdzie. Fajnie, że jest większa konkurencja, ale nie chwalą się narazie nad czym pracują.
@pepo_barcarzadzi Nie lubię tatuaży i nigdy sobie żadnego nie zrobię, ale muszę przyznać, że projekt jest mega. Niezły jest ten tatuażysta i mam nadzieję, że Ci wyjdzie :)
@MichalZZZ Tidal HiFi jest 30 dni za darmo, a potem 40 zł/msc. Tidal w tej opcji ma 1411 kbps. Ale tam też są utwory Master z literką M i są w jakości studyjnej i mają jeszcze wyższy bitrate.
@Chakalaka Jeszcze się okaże, że będą szykanować historyków mówiących o polskich zbrodniach wojennych albo krytykujących niektórych polskich "bohaterów". Il Duce byłby zadowolony z tej kontynuacji jego programu :)
@RichardWinters Bardziej chodziło mi o remont toalet na SB gdy szukano miejsca rozegrania Pucharu Króla. Poza tym to tylko żarty. Byłem na meczu na CN i wiem, że ten stadion trąci myszką.
@ini_barca Jedna była związana z brakiem karnego po identycznej sytuacji dla Athletic Bilbao. Ramos nadepnął na stopę piłkarzowi Athleticu w polu karnym i sędzia nic nie zrobił. Karny dla Realu był słuszny.
0
@xVENUMx Mój kocur na jego widok uciekałby gdzie pieprz rośnie :)
0
@Ghotti Chyba Kim Ir Sen Kaczyński, bo to Ojciec Narodu jest, a nie jakiś kolejny przywódca! :)
0
@Misanthrope No dobrze, bo to ściek jest :)
0
@tobiasson92 To jednak jest fake. BTW bracia Karnowscy i Sakiewicz to badziewni, stronniczy dziennikarze...
0
@Misanthrope Na żywo ten program widziałeś?
1
@Coutinho007 Niech do nas trafi jak OD11 znowu się połamie :)
0
@Janiama A jaki kursik jest na Barcelonę z LM?
0
@KamilZ Lipsk i Atalanta grają otwartą piłkę, więc szanse mamy. Problemem może być tylko mecz na wyjeździe.
1
@Triv44 Absurd, bo on z kolei popiera i promuje drugiego kandydata.
0
Chiński Tencent (studio od PUBG-a) założył studio LightSpeedLA, które ma tworzyć gry AAA na rynek zachodni. W jego szeregach są: były menadżer Rockstar Games - Steve Martin oraz ludzie z Sony i 2k Games (seria NBA 2K). Ciekawe co z tego wyjdzie. Fajnie, że jest większa konkurencja, ale nie chwalą się narazie nad czym pracują.
5
@pepo_barcarzadzi Nie lubię tatuaży i nigdy sobie żadnego nie zrobię, ale muszę przyznać, że projekt jest mega. Niezły jest ten tatuażysta i mam nadzieję, że Ci wyjdzie :)
0
@MichalZZZ No i pomyślnych testów audio życzę :)
0
@MichalZZZ Tidal HiFi jest 30 dni za darmo, a potem 40 zł/msc. Tidal w tej opcji ma 1411 kbps. Ale tam też są utwory Master z literką M i są w jakości studyjnej i mają jeszcze wyższy bitrate.
1
@draxidox Jakby był wolnościowy to by chciał obniżyć podatki, a nie uprawiać rozdawnictwo.
1
@kamilop Isak, Håland.
0
@Chakalaka Jeszcze się okaże, że będą szykanować historyków mówiących o polskich zbrodniach wojennych albo krytykujących niektórych polskich "bohaterów". Il Duce byłby zadowolony z tej kontynuacji jego programu :)
1
@Chakalaka Takich mamy obywateli :)
1
@RichardWinters Bardziej chodziło mi o remont toalet na SB gdy szukano miejsca rozegrania Pucharu Króla. Poza tym to tylko żarty. Byłem na meczu na CN i wiem, że ten stadion trąci myszką.
1
@Chakalaka Nie rozumiem jak można takie szmatławce jak Fakt, czy Super Express czytać...
2
@Wossi61FCB Wybudowanie najnowocześniejszego kibla stadionowego na świecie. To jest dopiero mistrzostwo, a nie jakieś pucharki!
1
@MesQueUnClub96 Mistrzostwo jest już praktycznie rostrzygnięte. Chyba, że Real już czuje się mistrzem i upadnie na ryjek :)
0
Jak wczoraj chłopcy zagrali? Griez coś pokazł oprócz tej bramki?
0
@fcbarcafan19 Może Acura NSX 2 Gen. albo Alfa Romeo Giulia lub Koenigsegg Gemera.
0
@Colon Wymyślę jakiś nowy :)
1
To dzisiaj porażka i papa Setien! :-)
0
@ini_barca Jedna była związana z brakiem karnego po identycznej sytuacji dla Athletic Bilbao. Ramos nadepnął na stopę piłkarzowi Athleticu w polu karnym i sędzia nic nie zrobił. Karny dla Realu był słuszny.
1
@MarioVeB! Będzie taki amerykański Kukiz :)
0
@Viscael11Barca Deportivo Miliarder Pniewy? :)
0
@Raiden Typowy Red Bull :)
0
Co się stało z bolidem Verstappena, że nie dojechał do końca?