MAtS popełnił błąd, ale irytujące jest to, że w wielu meczach się tego nie sprawdza. Albo egzekwujemy przepis zawsze, albo dajmy sobie z nim spokój. Tak trudno to zawsze sprawdzać?!
Andrea Pirlo rozpoczyna karierę trenerską. Na razie będzie trenerem młodzieżowego zespołu Juventusu do lat 23, który gra na trzecim poziomie ligowym Serie C1. Obecny trener wygrał Puchar Serie C, ale zajął w lidze dopiero 10-te miejsce. Sky Sports informuje, że wszystko jest już ustalone. Ciekawe, czy sobie poradzi :)
@Bykunn Jak powiedziała bohaterka pewnego koreańskiego serialu na Netflixie: "Wbijanie nożna w plecy z uśmiechem przeciwnikowi to też polityka" jakoś tak :)
@Kapitan hawk Woda powodziowa sama z siebie przelatywała by do Bałtyku, a autobusy spadające z estakady byłyby w locie łapane przez Jakiego i miękko lądowały na Wisłostradzie :)
@Chwytliwy AMD dzięki Ryzenowi wyszło z procesorowych zaświatów. bo Athlon to była porażka. Cieszy mnie ten fakt, bo Intel zyskiwał praktycznie monopol na CPU dla entuzjastów i co roku dawali nam procki szybsze o ~15% i o wiele droższe. A tak jest jakaś konkurencja i Intel musi się bardziej wysilić. Teraz mam nadzieję, że RDNA2 choć trochę da popalić Zielonym i na rynku GPU też zapanuje ostra konkurencja :)
@MichVeB Ja w fifie zmieniłem West Ham na BVB i ściągnąłem jakiegoś Iworyjczyka na skrzydło (zastałem tam miernego Politano), którego znalazł jeden z moich skautów, więc też radzę z nich korzystać, bo niezłe perełki można tam znaleźć.
@xVENUMx No świetnie, ale nie przejść dalej przy wyniku 3:0 jest frajerstwem. 4:0 nic by nie zmieniło poza dłuższym czasem osiągnięcia korzystnego wyniku przez Liverpool. Oni się tam zes#ali metr przed WC i patrzeli tylko na to co zrobi Messi...
@MichVeB Atal/Vagnoman na PO, Tavarez/Saka na LO, Oyarzabal/Doku/Sarr na skrzydełka, Isak/Malen/Boadu na N i Konate/Ampadu/Zakaria na ŚO. Jeszcze Camavinga do pomocy, ale jako zmiennik, bo jest diamentem do oszlifowania.
1
MAtS popełnił błąd, ale irytujące jest to, że w wielu meczach się tego nie sprawdza. Albo egzekwujemy przepis zawsze, albo dajmy sobie z nim spokój. Tak trudno to zawsze sprawdzać?!
0
Czemu powtórka karnego?
0
@fcbarcafan19 i taki meczyk w LM Barcelona Xaviego vs Juve Pirlo byłby całkiem spoko.
3
Andrea Pirlo rozpoczyna karierę trenerską. Na razie będzie trenerem młodzieżowego zespołu Juventusu do lat 23, który gra na trzecim poziomie ligowym Serie C1. Obecny trener wygrał Puchar Serie C, ale zajął w lidze dopiero 10-te miejsce. Sky Sports informuje, że wszystko jest już ustalone. Ciekawe, czy sobie poradzi :)
0
@BarcaInfo Pewnie sobie Mauro pomyślał: "Hahaha Ten frajer nie wie, że też ją stukam" :)
0
@Chakalaka To ten co powiedział, że krzyż jest wykorzystywany jako pałka?
0
@fcbarcafan19 *noża
0
@Barca1992 To nie jest CyberPorn 2077 :)
1
@Bykunn Jak powiedziała bohaterka pewnego koreańskiego serialu na Netflixie: "Wbijanie nożna w plecy z uśmiechem przeciwnikowi to też polityka" jakoś tak :)
1
@AdiKingu96 Nominuję @zawsze_barca i @Avada Kedavra na ministrów zdrowia seksualnego i dobrego samopoczucia :)
1
@mrboom Nie wiedziałem, że Walter White jednak przeżył i zdobywa teraz polskie szczyty w bluzie FC Barcelony :)
1
@Kapitan hawk Woda powodziowa sama z siebie przelatywała by do Bałtyku, a autobusy spadające z estakady byłyby w locie łapane przez Jakiego i miękko lądowały na Wisłostradzie :)
3
@Mario96w No tak i po prostu zwycięzcy pozostałych dwumeczów 1/8 finału zagrają z już wylosowanym wcześniej przeciwnikiem.
1
@KSSniper Jeszcze można dodać ter Stegena, Kimmicha, czy Oblaka.
0
@Bamek94 @KSSniper Salah jest beżowy :)
0
@Avada Kedavra Fajnie zarządzany, ale właśnie osłabił moją Borussię
:(
0
@BarcaInfo Ceballos i tak był najlepszy z tym wpisem o bombardowaniu Katalonii :) Taki mały Franco z niego był.
1
@badej60 Matma jest obowiązkowa na maturze, więc też.
0
@Messibestplayerintheworld Tylko kogo do obrony sprowadzą?
0
@Chwytliwy AMD dzięki Ryzenowi wyszło z procesorowych zaświatów. bo Athlon to była porażka. Cieszy mnie ten fakt, bo Intel zyskiwał praktycznie monopol na CPU dla entuzjastów i co roku dawali nam procki szybsze o ~15% i o wiele droższe. A tak jest jakaś konkurencja i Intel musi się bardziej wysilić. Teraz mam nadzieję, że RDNA2 choć trochę da popalić Zielonym i na rynku GPU też zapanuje ostra konkurencja :)
0
@macio_944 Ale Ryzen 7, czy 5?
1
@MichVeB Ja tam lubię grać z lepszymi zespołami, bo jest fajne zrobiona Bundesliga, czy PL.
0
@Naturopata Przecież są zbiorniki retencyjne, czy sztuczne jeziora.
0
@MichVeB Symulujesz wszystkie mecze?
1
@MichVeB Ja w fifie zmieniłem West Ham na BVB i ściągnąłem jakiegoś Iworyjczyka na skrzydło (zastałem tam miernego Politano), którego znalazł jeden z moich skautów, więc też radzę z nich korzystać, bo niezłe perełki można tam znaleźć.
1
@MichVeB W Milanie trzeba po prostu dbać o takich graczy jak Romagnoli, czy Donnarumma i pościągać trochę talentów. No i oddać złom na szrot.
2
@xVENUMx No świetnie, ale nie przejść dalej przy wyniku 3:0 jest frajerstwem. 4:0 nic by nie zmieniło poza dłuższym czasem osiągnięcia korzystnego wyniku przez Liverpool. Oni się tam zes#ali metr przed WC i patrzeli tylko na to co zrobi Messi...
1
@MichVeB Atal/Vagnoman na PO, Tavarez/Saka na LO, Oyarzabal/Doku/Sarr na skrzydełka, Isak/Malen/Boadu na N i Konate/Ampadu/Zakaria na ŚO. Jeszcze Camavinga do pomocy, ale jako zmiennik, bo jest diamentem do oszlifowania.
0
@Cariones A dobre jest to NBA 2k20?
1
@lucas/catalan Obie są po prostu brzydkie, więc nie wybieram żadnej.