@rado_Barca Zabawni są Ci ludzie z krzyżami, znakiem polskiego lotnictwa, Polską Walczącą, paroma flagami LGBT, UE i Polski... Plują się jak kibole na ustawce.
@sebasek99 Co za cymbał. Połączył parę teorii spiskowych i wyszła mu prawda objawiona... Ciekawe skąd wziął te mnóstwo sparaliżowanych dzieci po szczepieniach.
@Iwczak Barcelona powinna teraz zacząć robić interesy z Sao Paulo FC i Palmeiras, czyli z konkurencją Santosu z tego samego stanu - Sao Paulo :) Wtedy rura im zmięknie...
I już nawalanie na RT, że nie pojawił się w Końskich... Jeszcze powtarzanie słów: stchórzył, tchórz i zlekceważenie. Nie jestem zwolennikiem Trzaskowskiego, ale to co teraz odwalają to skandal.
Nowa Kia K5 2021 (dawna Optima). W wersji GT Line ma napęd 4x4 i silnik 4 cylindrowy 290 KM. Cena wersji podstawowej z napędem na tył zaczyna się od $24,455, a z AWD jest GT $30,055 i LXS $27,555. Wg. mnie ładne, koreańskie autko.
@Chakalaka Prawda jest taka, że wodór jest przyszłością, ale znając PiS będą o tym gadać, a jak wygrają wybory to o tym zapomną, a szkoda, bo znowu zostaniemy w tyle...
@Kubox Chodziło głównie o poprawienie wydajności silników, zmniejszenie zużycia paliwa i podobno zmniejszenie kosztów jego transportu. Teraz są większe zbiorniki i więcej elektroniki oraz silniki elektryczne. Poza tym są strefy DRS, w których można wyprzedzać i skrzydło spojlera się wtedy otwiera.
@FafitFCB Mam nadzieję, że stanie się legendą Barcelony. To jest świetne w piłce, że nagle pojawia się taki Fati z mega talentem, a wcześniej Messi i robi niezłe zamieszanie :)
1
@Kapitan hawk Chyba bardziej o Isaku i Oyarzabalu :)
1
@rado_Barca Zabawni są Ci ludzie z krzyżami, znakiem polskiego lotnictwa, Polską Walczącą, paroma flagami LGBT, UE i Polski... Plują się jak kibole na ustawce.
0
@DawidM111 Ale piszesz na polskim forum :)
1
@Chwytliwy Aha, o to Ci chodziło :)
0
@Chwytliwy Przecież tak napisałem :)
2
@DawidM111 Better change your orthography!
2
@sebasek99 Co za cymbał. Połączył parę teorii spiskowych i wyszła mu prawda objawiona... Ciekawe skąd wziął te mnóstwo sparaliżowanych dzieci po szczepieniach.
0
@KamilZ No świetnie, ale muszą dwa razy punkty stracić.
6
@Iwczak Barcelona powinna teraz zacząć robić interesy z Sao Paulo FC i Palmeiras, czyli z konkurencją Santosu z tego samego stanu - Sao Paulo :) Wtedy rura im zmięknie...
2
@tomcias10 A ja słyszałem, że wg. biblistyki pewnemu autorowi przypisano tą część z Cyrusem i powstała ona post factum.
1
@tomcias10 Podaj jakieś źródło z tym Cyrusem.
1
@tomcias10 A skąd wiesz, że mówią jasno co się stało/stanie później? To może być to co z Nostradamusem, że ludzie sobie dopowiadają.
7
I już nawalanie na RT, że nie pojawił się w Końskich... Jeszcze powtarzanie słów: stchórzył, tchórz i zlekceważenie. Nie jestem zwolennikiem Trzaskowskiego, ale to co teraz odwalają to skandal.
2
Nowa Kia K5 2021 (dawna Optima). W wersji GT Line ma napęd 4x4 i silnik 4 cylindrowy 290 KM. Cena wersji podstawowej z napędem na tył zaczyna się od $24,455, a z AWD jest GT $30,055 i LXS $27,555.
Wg. mnie ładne, koreańskie autko.
2
@Hiacynk @TR3VOR A czemu jest ta trójka?
0
@Encore @Pablopicasso27 A co mówił o Manchesterze i Barcelonie?
0
@pewniaczek Jak to Ci wpadnie to będzie cud :)
0
@arraco Myślę, że w tym sezonie odpadną w 1/4. No chyba, że na Atalantę trafią.
3
@Chakalaka Prawda jest taka, że wodór jest przyszłością, ale znając PiS będą o tym gadać, a jak wygrają wybory to o tym zapomną, a szkoda, bo znowu zostaniemy w tyle...
0
@Davvd Już poprawione :)
1
@Kubox Chodziło głównie o poprawienie wydajności silników, zmniejszenie zużycia paliwa i podobno zmniejszenie kosztów jego transportu. Teraz są większe zbiorniki i więcej elektroniki oraz silniki elektryczne. Poza tym są strefy DRS, w których można wyprzedzać i skrzydło spojlera się wtedy otwiera.
1
@FafitFCB Mam nadzieję, że stanie się legendą Barcelony. To jest świetne w piłce, że nagle pojawia się taki Fati z mega talentem, a wcześniej Messi i robi niezłe zamieszanie :)
0
https://m.youtube.com/watch?feature=emb_title&v=_4A3xjgZ4hY
Legenda powraca i to z rodzinką! Ford Bronco 2021
0
@xVENUMx Mój kocur na jego widok uciekałby gdzie pieprz rośnie :)
0
@Ghotti Chyba Kim Ir Sen Kaczyński, bo to Ojciec Narodu jest, a nie jakiś kolejny przywódca! :)
0
@Misanthrope No dobrze, bo to ściek jest :)
0
@tobiasson92 To jednak jest fake. BTW bracia Karnowscy i Sakiewicz to badziewni, stronniczy dziennikarze...
0
@Misanthrope Na żywo ten program widziałeś?
1
@Coutinho007 Niech do nas trafi jak OD11 znowu się połamie :)
0
@Janiama A jaki kursik jest na Barcelonę z LM?