3

@VamosRakieta Fajna akcja! BTW 476 - umowny początek średniowiecza :)

0

@emeu Kolor skóry nie ma nic do tego, bo każdy zespół chce wygrać sezon, bo wtedy dostają duże pieniądze. Hamilton jest po prostu jednym z najlepszych kierowców na świecie.

0

@emeu Taa jasne...

1

@emeu Ale Hamilton od paru sezonów deklasuje konkurencję. Mercedes to najbogatszy zespół i robi najlepsze bolidy. Dopiero teraz władze F1 chcą wprowadzić limit wydatków.

0

Widzę, że Williams jest w formie :)

0

@kuba505 Ja jestem za Verstappenem i Lando Norrisem.

1

@lukaszbarca15 Tylko szkoda, że 13 lat starsza ode mnie i raczej nigdy jej nie spotkam, tak samo jak Kat Dennings, o której wspomniałem :(

4

@PatrychoO Ciężko spieprzyć czerwoną koszulkę z jakimiś tam elementami. Nike: "Potrzymaj mi łyżwę!" :)

3

@BarcaInfo Z Xavim się zgadzam, ale Ney paszoł won! :)

3

@FeloRPS Tutaj o ich urodę chodzi, a nie o sławę :)

0

@VenoM Zgadzam się. Nie rozumiem głosowania na osobę, która była ładna jak mnie i wielu innych użytkowników nie było na świecie. To nie jest seria o retro pięknościach :)

0

@MichalZZZ No to masz fajnie :) Ja nie mam szczęścia w tych sprawach, ale może kiedyś coś się zmieni.

0

@MichalZZZ Ach gdyby znajdowanie sobie życiowej partnerki było tak łatwe jak jej wymienienie lub zobaczenie w Twojej serii... :)

0

@norbi77 Bo to ostatnia gra na PS4 i Sony chce wycisnąć mnóstwo forsy. TLoU II miało nawet reklamy w TV, więc też ciągle było o tym głośno.

0

@SonBarcaGoku Whisky/ey ma przynajmniej jakiś smak, a nie to co gryząca wóda :) Poza tym nie rozumiem weselnego picie wódy kieliszek za kieliszkiem. Wolę powoli sączyć sobie rudą z lodem i colą niż tak pić.

0

@DonMatteo901 A co kościół zrobił?

1

@MichalZZZ Kat Dennings

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@svensonFCB Baranina, a sos pikantny lub mieszany.

1

@semafor Ciekawe czemu dentyści jeszcze nie stosują spermoterapii :)

6

@lukas10 To Szpakowski musiałby swój tekst rozpoznawczy zmienić na: "Spójrzmy na Barcelonę Juppa Heynckesa" :)

8

@NeroTFP Co za idiotka. Skąd się tacy ludzie biorą? Tekst o myciu części intymnych mnie rozwalił. Jak można się tam nie myć? Może "rozgrzewają" ją choroby weneryczne?

1

@Chwytliwy Byłoby fajniej, ale zdjęć nie ma :(

0

@RosjaninBut No, a kto go zastąpi? Pimienta, który walczy o awans?

0

FCA (Fiat Chrysler Automobiles) i PSA (Peugeot Société Anonyme) negocjują połączenie, które ma zostać dokonane do I kwartału 2021 roku. Koncerny ogłosiły, że ich wspólną nazwą będzie: Stellantis, czyli słowo pochodzenia łacińskiego od czasownika stello, które oznacza: rozjaśniać z gwiazdami lub lśnić jak gwiazda. Znaki marek zostaną bez zmian.
Połączenie tych dwóch firm spowoduje, że w ich rękach znajdą się takie marki jak: Abarth, Fiat, Alfa Romeo, Ferrari, Lancia, Maserati, Chrysler, RAM, Jeep, Dodge, Peugeot, Citroën, DS, Opel, czy Vauxhall.

0

@Bobo25 Zapomniałem dodać ":)". Chodziło mi bardziej o to, że co Barcy z wygranej ligi, gdy ośmiesza się w Europie. Rozumiem przegrać dwumecz po walce, ale nie po staniu jak kołki i czekaniu na magię Messiego.

4

@Odesseiron @MichalZZZ Właśnie o niej pomyślałem, więc też ją wybieram :)
Emilia Clarke
https://zapodaj.net/e3721e6cd4bb8.jpg.html

0

@AmigoBlancos Barto chciał coś zmienić i wyszło tak jak zawsze. Poza tym EV też mnie irytował, bo drużyna z topu nie może na wyjeździe w LM brudzić spodenek. Ernesto nic nie potrafił z tym zrobić i w tym sezonie też by odpadli po kiepskim meczu na wyjeździe... Liga to za mało w przypadku Barcelony :)

0

Jak wczoraj gra wyglądała? Po wyniku myślę, że słabo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?