2

@lucca87 Tak jest zawsze podczas kryzysu (poważny huragan, epidemia, kryzys finansowy).

0

@lucca87 Nic dziwnego, że linie lotnicze mają teraz tanie akcje. Brak klientów = spadek akcji. Dziwne byłoby gdyby rosły podczas lockdownu.

5

@Wojcio Przecież praktycznie każdy może kupować akcje i normalne jest to, że po taniości kupują akcje. Co jest w tym tajemnego i trudnego? Zawsze kupuje się atrakcyjne akcje licząc na zysk.

0

@macio_944 A co żenującego było w Historii Roja? Nie oglądałem.

5

@WiernyKatalonii A żeby Ci to nie weszło! :)

2

@Maciek1983 Ratownicy się przydają, ale wszystkich nie uratują. Szczególnie jak ktoś wypija kilka kieliszków i czuje się niepokonany.

4

@damianex10 Brodzenie w jeziorach i rzekach też jest niebezpieczne, bo mogą być jakieś wykopy, spadki lub podwójne dno. Dlatego trzeba umieć dobrze pływać i zachowywać zdrowy rozsądek :)

1

@IronSanHybrid Halo Wronki? Czy nie uciekła wam przypadkiem pacjentka? :)

1

@Jaca27 No i dobrze, bo nabiał osłabia działanie kapsaicyny :)

1

@Matan_Zajcev Gorąca jak Słońce
( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@MichalZZZ Taylor Hill

0

@Katalończyk 99 @Esio Nie uwierzyłem. Po to ten uśmieszek na końcu. Po prostu trochę źle napisałem.

0

@Esio Żartujesz sobie, tak? Ta kulka to Mozzarella, a ten płyn utrzymują ją w sprężystości i wilgotności. Bez niego ser byłby suchy :)

0

Czemu wszyscy na twarde opony przeszli?

1

@FC1899Barca Depresyjna pogoda jest w Skandynawii i na Islandii, a nie w Anglii :)

0

@kubix05 Totalnie niehigieniczne, bo ten prysznic myjący to jakaś żenada była. Mogłyby wrócić, ale z lepszym płukaniem szklanek np. gorącą parą lub światłem uv. Jedyny plus to brak kubków jednorazowych.

0

@AlvaroHanso Jak to kto? Pocieszny Ansu Fati oczywiście! :)

1

@MichVeB Liverpool, PSG, BVB, Inter, Barcelona :)

2

@Mamrotek22 A to nie wiedziałem :)

0

@Mamrotek22 A nie są przypadkiem w strefie eliminacji do LE?

1

@MichalZZZ To ja idę w ślady @Gall i nominuję Koreankę - Bae Suzy :)

1

@BarcaInfo A jak tam z tym dyskomfortem Dembele? Piszą coś o tym?

1

@BorzyKrzys A kim jest Ilicić?

0

@VenoM Dokładnie. Wg. mnie piersi ma fajne, ale reszta jej ciała jest kompletnie nie w moim typie.

1

@lukaszbarca15 Mi ta Ratajkowsky w ogóle nie podchodzi. Lili o wiele bardziej mnie pociąga :)

2


Premiera auta Lucid Air coraz bliżej. Jest to model firmy Lucid Motors, którą założyli byli pracownicy Tesli i Mazdy. Mają kasę od saudyjskich szejków, a konkretnie od Funduszu Inwestycji Publicznych Arabii Saudyjskiej, który posiada gdzieś ok. 60% udziałów i dzięki niemu powstała ich fabryka w Arizonie. Jej elektryki mają konkurować z Teslą jeśli chodzi o osiągi, ale mają mieć wyposażenie o lepszej jakości. Wg. zapowiedzi Air będzie miał: ponad 400 mil (ok. 640 km) zasięgu na jednym ładowaniu, setka w 2,5 sekundy i 320 km/h prędkości maksymalnej. Lucid Motors nie poprzestaje wyłącznie na elektrycznych autach osobowych. W sezonie 2018/19 Formuły E opracowali, wyprodukowali i dostarczyli baterie wszystkim zespołom wyścigowym. W sezonie 19/20 dalej dostarczali baterie w kooperacji z McLarenem i Sony. Firma razem z siecią Electrify America pracuje również nad siecią ładowania takich pojazdów w całym USA, a jej stacje mają ładować akumulatory z mocą do 350 kW.

1

@MichalZZZ Jest niezła i jeszcze należy do naszego bratniego narodu, bo jest Węgierką. Nic tylko ruszać na podryw, ale problemem może być cholernie trudny język :)

0

@Przemek2323 Może Rosjanie chcą posunąć Łukaszenkę, bo coraz więcej ludzi się buntuje.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?