1

@IronSanHybrid Ale mięciutkie :)

1

@Symson Ok, rozumiem.

0

@MichalZZZ @Symson Jeśli Imogen Ci się podoba to wymień tutaj jej imię i nazwisko. Będzie więcej głosów miała :-)

0

@BarcaInfo Lubię Franka, ale tu przesadził. On zawsze był kontrowersyjny, ale czasami trzeba ugryźć się w język.

1

@jcdenton A Ty jesteś znawcą języków azjatyckich, czy to twoje hobby?

0

@jcdenton A co to jest hiragana i katakana? To jakieś odmiany japońskiej pisowni?

0

@NaFazieHitman I Napoli nie zrobi słynnego corner kick taken quickly :)

1

@MichVeB @Huberc1kk Sachertorte z konfiturą morelową! :)

0

@jeyx77x Albo lewe skrzydło i do widzenia Dembele, witaj nowy Neymarze :)

4

@MichalZZZ Dobra, to kończę ze spamem i podaję swoją kandydatkę:
Imogen Poots
https://zapodaj.net/f3774dea074b9.jpg.html
https://zapodaj.net/181a7323e14f4.jpg.html
https://zapodaj.net/4b9407ca9f1cd.jpg.html
Jest aktorką, ale też modelką dla domu mody Chloe. Ma specyficzną, bardzo brytyjską urodę, ale mi się podoba :)

1

@ukiii Imogen była niezła w Need for Speed :)

0

@MichalZZZ Christina Hendricks
Pewnie o nią chodzi :)

1

@MaTi61415 To było tylko raz, bo Exposito i Daddario zdobyły tyle samo głosów.

0

@MaTi61415 Było i wygrała Salma Hayek, czyli babka, która po mimo 53 lat dalej ma niezłe ciałko :)

1

@BorzyKrzys Aaaa. To jeśli o to chodzi to ja niczego nie palę, bo nie mogę sobie płuc obciążać z powodu choroby :)

0

@Joey Eder zabrał mi telefon i się stało...

0

@BorzyKrzys Co to znaczy przyszponcić?

1

@FC1899Barca Trzeba przyznać, że Klopp potrafi "kreować" perełki.

0

@Joey Każdy ma inny gust, ale nie można powiedzieć, że Salma jest brzydka. Ty z kolei podałeś Hepburn, która też nie musi się wszystkim podobać... BTW sam jesteś pasztet! :)

2

@AllBundy Gal Gadot wygrała, a Selena zajęła 2-gie miejsce :) Jak Ty czytasz?

2

@VamosRakieta Nie ma za co! Fajną akcję wymyśliłeś :)

1

@TheNekro94 Sama postać Saula jest genialna. Jeszcze te rozbrajające teksty jak: "50% zniżki na przestępstwa bez użycia przemocy" :)

1

@damian16161212 Zaćmienie miałem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Homeopata8989 A kiedy Klopp go pokonał? Edit: No tak w PL :)

0

@student97r Czyli od najstarszej do najmłodszej? Pytam, bo niektórzy inaczej piszą :)

2

@TheNekro94 A jeszcze Ostatni Taniec. Nie jestem fanem koszykówki, ale spodobał mi się.

0

@student97r Chyba zacznę czytać książki z tej serii. Jest tam jakaś kolejność/chronologia?

3

@TheNekro94 Upadek Królestwa, Bodyguard.

2

@macio_944 Podobno zmienili logo, bo chcą w swojej gamie mieć więcej elektryków i hybryd, które kojarzą się z nowoczesnością. Mi się nawet podoba, a Ty co o nim myślisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?