@Joey Każdy ma inny gust, ale nie można powiedzieć, że Salma jest brzydka. Ty z kolei podałeś Hepburn, która też nie musi się wszystkim podobać... BTW sam jesteś pasztet! :)
@macio_944 Podobno zmienili logo, bo chcą w swojej gamie mieć więcej elektryków i hybryd, które kojarzą się z nowoczesnością. Mi się nawet podoba, a Ty co o nim myślisz?
1
@IronSanHybrid Ale mięciutkie :)
1
@Symson Ok, rozumiem.
0
@MichalZZZ @Symson Jeśli Imogen Ci się podoba to wymień tutaj jej imię i nazwisko. Będzie więcej głosów miała :-)
0
@BarcaInfo Lubię Franka, ale tu przesadził. On zawsze był kontrowersyjny, ale czasami trzeba ugryźć się w język.
1
@jcdenton A Ty jesteś znawcą języków azjatyckich, czy to twoje hobby?
0
@jcdenton A co to jest hiragana i katakana? To jakieś odmiany japońskiej pisowni?
0
@NaFazieHitman I Napoli nie zrobi słynnego corner kick taken quickly :)
1
@MichVeB @Huberc1kk Sachertorte z konfiturą morelową! :)
0
@jeyx77x Albo lewe skrzydło i do widzenia Dembele, witaj nowy Neymarze :)
4
@MichalZZZ Dobra, to kończę ze spamem i podaję swoją kandydatkę:
Imogen Poots
https://zapodaj.net/f3774dea074b9.jpg.html
https://zapodaj.net/181a7323e14f4.jpg.html
https://zapodaj.net/4b9407ca9f1cd.jpg.html
Jest aktorką, ale też modelką dla domu mody Chloe. Ma specyficzną, bardzo brytyjską urodę, ale mi się podoba :)
1
@ukiii Imogen była niezła w Need for Speed :)
0
@MichalZZZ Christina Hendricks
Pewnie o nią chodzi :)
1
@MaTi61415 To było tylko raz, bo Exposito i Daddario zdobyły tyle samo głosów.
0
@MaTi61415 Było i wygrała Salma Hayek, czyli babka, która po mimo 53 lat dalej ma niezłe ciałko :)
1
@BorzyKrzys Aaaa. To jeśli o to chodzi to ja niczego nie palę, bo nie mogę sobie płuc obciążać z powodu choroby :)
0
@Joey Eder zabrał mi telefon i się stało...
0
@BorzyKrzys Co to znaczy przyszponcić?
1
@FC1899Barca Trzeba przyznać, że Klopp potrafi "kreować" perełki.
0
@Joey Każdy ma inny gust, ale nie można powiedzieć, że Salma jest brzydka. Ty z kolei podałeś Hepburn, która też nie musi się wszystkim podobać... BTW sam jesteś pasztet! :)
2
@AllBundy Gal Gadot wygrała, a Selena zajęła 2-gie miejsce :) Jak Ty czytasz?
2
@VamosRakieta Nie ma za co! Fajną akcję wymyśliłeś :)
1
@TheNekro94 Sama postać Saula jest genialna. Jeszcze te rozbrajające teksty jak: "50% zniżki na przestępstwa bez użycia przemocy" :)
1
@damian16161212 Zaćmienie miałem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Homeopata8989 A kiedy Klopp go pokonał? Edit: No tak w PL :)
0
@student97r Czyli od najstarszej do najmłodszej? Pytam, bo niektórzy inaczej piszą :)
2
@TheNekro94 A jeszcze Ostatni Taniec. Nie jestem fanem koszykówki, ale spodobał mi się.
0
@student97r Chyba zacznę czytać książki z tej serii. Jest tam jakaś kolejność/chronologia?
3
@TheNekro94 Upadek Królestwa, Bodyguard.
2
@macio_944 Podobno zmienili logo, bo chcą w swojej gamie mieć więcej elektryków i hybryd, które kojarzą się z nowoczesnością. Mi się nawet podoba, a Ty co o nim myślisz?