0

@Bykunn No tak, ale opony są bardzo ważne. Można mieć najlepszy bolid, ale ze zniszczonymi oponami daleko nie zajedziesz. Trzeba cisnąć, ale jednocześnie uważać na kondycję opon, a nawet Merc ma problemy z ogumieniem.

4

@Jordi10 Moja Babcia ma podobną ceratę :)

2

@SteuerFreiMoney Gorzej jak Messi spudłuje :)

1

@robsesh Isco chce z Realu wyciągnąć :)

1

@GeraltzKatalonii Dlatego nie mogę się doczekać piątku i zdziwionej miny Neuera :)

0

@Triv44 No to sobie odpalę tego Remastera :)

0

@msmsms Ale trzeba by wysłać je aż na Słońce, bo inaczej będą krążyły na orbicie Ziemi i byłoby to niebezpieczne dla stacji kosmicznej, różnych misji i satelitów, a już mamy w cholerę kosmicznych śmieci. Problemy są dwa: odległość od Słońca i cholernie duży koszt :)

0

@Triv44 Jakoś tak wyszło, że nie grałem nigdy w serię MW :)

2

Dobry jest ten CoD MW2 Remaster co w PS+ jest teraz?

0

@Janas11224 A te nadkola z tyłu są tak fabrycznie?

0

@Janas11224 Fajnie jest poczytać wypowiedź kogoś kto się zna :-)

0

@Janas11224 Golf to jedno z lepszych aut do tuningu, więc masz rację. Ten ma za niskie zawieszenie i okropne, dorobione nadkola. Gdyby nie te rzeczy te VW byłby spoko autkiem :) Poza tym Rotiform robi dobrze wyglądające felgi i dużo modeli mi się podoba. No i nie wiedziałem, że to R32.

1

@IronSanHybrid Też mnie jakoś bardzo nie kręci. Ma niezłe nogi i tyłeczek, ale reszta niezbyt :) Ale jeśli chodzi o same felgi to jednak Rotiform bardziej do mnie przemawia.

8

Fajne felgi do Golfa GTI? :)
https://iv.pl/image/Gt7kN15

0

@VenoM Przecież jest jeszcze Vidal :) Pudź może wejść w drugiej połowie, ale nie w pierwszej, bo go Bawarczycy zamęczom.

0

@LucaBrasi Puig jest jeszcze zbyt słaby na mecz z Bayernem.

1

@Chaoss Dzięki za "wyścig w pigułce" :)

0

Zapomniałem dzisiaj o GP Wlk. Bryt. :) Hamilton coś schrzanił, że mój Maxik wygrał?

0

@svensonFCB Domowa jest ok, ale trzeba umieć zrobić i zajmuje to trochę czasu. Na szczęście mam niedaleko restaurację z dobrą pizzą na dowóz i zawsze przychodzi pachnąca i gorąca :) Sieciówki najczęściej omijam szerokim łukiem.

1

@MichalZZZ Tidal ma ponad 40 mln utworów, a Spotify 35 mln. Tidal oferuje wyższe tantiemy wykonawcom i dlatego tak szybko ich przegonili.

0

@MichalZZZ W opcji HiFi masz najwyższy bitrate dźwięku oraz wiele utworów z prawie bezstratną jakością dźwięku Master (MQA). To chyba ok. 40 zł/msc kosztuje i jak masz super sprzęt to warto :)

1

0

@badej60 My też nie, więc może być różnie :)

3

@badej60 Tottki w kryzysie, a Chelsea w przebudowie. Te dwie drużyny nie są jeszcze w topie.

0

@Dominx Hansi Flick stworzył mocną drużynę, ale myśle, że są do pokonania. Tylko nie wolno dopuszczać ich do strzałów ze skraju pola karnego, bo Lewy jest tam bardzo niebezpieczny.

0

@VenoM Taa jasne. Biali w RPA giną, ale tak samo jak czarni, bo to jeden z najniebezpieczniejszych krajów. Nie ma tam jakichś masowych mordów białych ludzi jak to niektórzy przedstawiają. Tam nocą tylko ryzykanci wychodzą, bo wojny gangów są bardzo częste.

0

@l0Messini Żona mu je w nocy zbytnio wymiętoliła :)

4

Setien, zmiany do cholery! Rakieta schodź!

0

@DaPi Niby była ręka jak przyjmował piłkę od de Jonga. Ujęcie słabe pokazali i ciężko stwierdzić, czy decyzja był prawidłowa.

0

@czygun Jeszcze Bayern będzie płakać! Zobaczysz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?