@Bykunn No tak, ale opony są bardzo ważne. Można mieć najlepszy bolid, ale ze zniszczonymi oponami daleko nie zajedziesz. Trzeba cisnąć, ale jednocześnie uważać na kondycję opon, a nawet Merc ma problemy z ogumieniem.
@msmsms Ale trzeba by wysłać je aż na Słońce, bo inaczej będą krążyły na orbicie Ziemi i byłoby to niebezpieczne dla stacji kosmicznej, różnych misji i satelitów, a już mamy w cholerę kosmicznych śmieci. Problemy są dwa: odległość od Słońca i cholernie duży koszt :)
@Janas11224 Golf to jedno z lepszych aut do tuningu, więc masz rację. Ten ma za niskie zawieszenie i okropne, dorobione nadkola. Gdyby nie te rzeczy te VW byłby spoko autkiem :) Poza tym Rotiform robi dobrze wyglądające felgi i dużo modeli mi się podoba. No i nie wiedziałem, że to R32.
@IronSanHybrid Też mnie jakoś bardzo nie kręci. Ma niezłe nogi i tyłeczek, ale reszta niezbyt :) Ale jeśli chodzi o same felgi to jednak Rotiform bardziej do mnie przemawia.
@svensonFCB Domowa jest ok, ale trzeba umieć zrobić i zajmuje to trochę czasu. Na szczęście mam niedaleko restaurację z dobrą pizzą na dowóz i zawsze przychodzi pachnąca i gorąca :) Sieciówki najczęściej omijam szerokim łukiem.
@MichalZZZ W opcji HiFi masz najwyższy bitrate dźwięku oraz wiele utworów z prawie bezstratną jakością dźwięku Master (MQA). To chyba ok. 40 zł/msc kosztuje i jak masz super sprzęt to warto :)
@Dominx Hansi Flick stworzył mocną drużynę, ale myśle, że są do pokonania. Tylko nie wolno dopuszczać ich do strzałów ze skraju pola karnego, bo Lewy jest tam bardzo niebezpieczny.
@VenoM Taa jasne. Biali w RPA giną, ale tak samo jak czarni, bo to jeden z najniebezpieczniejszych krajów. Nie ma tam jakichś masowych mordów białych ludzi jak to niektórzy przedstawiają. Tam nocą tylko ryzykanci wychodzą, bo wojny gangów są bardzo częste.
0
@Bykunn No tak, ale opony są bardzo ważne. Można mieć najlepszy bolid, ale ze zniszczonymi oponami daleko nie zajedziesz. Trzeba cisnąć, ale jednocześnie uważać na kondycję opon, a nawet Merc ma problemy z ogumieniem.
4
@Jordi10 Moja Babcia ma podobną ceratę :)
2
@SteuerFreiMoney Gorzej jak Messi spudłuje :)
1
@robsesh Isco chce z Realu wyciągnąć :)
1
@GeraltzKatalonii Dlatego nie mogę się doczekać piątku i zdziwionej miny Neuera :)
0
@Triv44 No to sobie odpalę tego Remastera :)
0
@msmsms Ale trzeba by wysłać je aż na Słońce, bo inaczej będą krążyły na orbicie Ziemi i byłoby to niebezpieczne dla stacji kosmicznej, różnych misji i satelitów, a już mamy w cholerę kosmicznych śmieci. Problemy są dwa: odległość od Słońca i cholernie duży koszt :)
0
@Triv44 Jakoś tak wyszło, że nie grałem nigdy w serię MW :)
2
Dobry jest ten CoD MW2 Remaster co w PS+ jest teraz?
0
@Janas11224 A te nadkola z tyłu są tak fabrycznie?
0
@Janas11224 Fajnie jest poczytać wypowiedź kogoś kto się zna :-)
0
@Janas11224 Golf to jedno z lepszych aut do tuningu, więc masz rację. Ten ma za niskie zawieszenie i okropne, dorobione nadkola. Gdyby nie te rzeczy te VW byłby spoko autkiem :) Poza tym Rotiform robi dobrze wyglądające felgi i dużo modeli mi się podoba. No i nie wiedziałem, że to R32.
1
@IronSanHybrid Też mnie jakoś bardzo nie kręci. Ma niezłe nogi i tyłeczek, ale reszta niezbyt :) Ale jeśli chodzi o same felgi to jednak Rotiform bardziej do mnie przemawia.
8
Fajne felgi do Golfa GTI? :)
https://iv.pl/image/Gt7kN15
0
@VenoM Przecież jest jeszcze Vidal :) Pudź może wejść w drugiej połowie, ale nie w pierwszej, bo go Bawarczycy zamęczom.
0
@LucaBrasi Puig jest jeszcze zbyt słaby na mecz z Bayernem.
1
@Chaoss Dzięki za "wyścig w pigułce" :)
0
Zapomniałem dzisiaj o GP Wlk. Bryt. :) Hamilton coś schrzanił, że mój Maxik wygrał?
0
@svensonFCB Domowa jest ok, ale trzeba umieć zrobić i zajmuje to trochę czasu. Na szczęście mam niedaleko restaurację z dobrą pizzą na dowóz i zawsze przychodzi pachnąca i gorąca :) Sieciówki najczęściej omijam szerokim łukiem.
1
@MichalZZZ Tidal ma ponad 40 mln utworów, a Spotify 35 mln. Tidal oferuje wyższe tantiemy wykonawcom i dlatego tak szybko ich przegonili.
0
@MichalZZZ W opcji HiFi masz najwyższy bitrate dźwięku oraz wiele utworów z prawie bezstratną jakością dźwięku Master (MQA). To chyba ok. 40 zł/msc kosztuje i jak masz super sprzęt to warto :)
1
@tommyVERceti
0
@badej60 My też nie, więc może być różnie :)
3
@badej60 Tottki w kryzysie, a Chelsea w przebudowie. Te dwie drużyny nie są jeszcze w topie.
0
@Dominx Hansi Flick stworzył mocną drużynę, ale myśle, że są do pokonania. Tylko nie wolno dopuszczać ich do strzałów ze skraju pola karnego, bo Lewy jest tam bardzo niebezpieczny.
0
@VenoM Taa jasne. Biali w RPA giną, ale tak samo jak czarni, bo to jeden z najniebezpieczniejszych krajów. Nie ma tam jakichś masowych mordów białych ludzi jak to niektórzy przedstawiają. Tam nocą tylko ryzykanci wychodzą, bo wojny gangów są bardzo częste.
0
@l0Messini Żona mu je w nocy zbytnio wymiętoliła :)
4
Setien, zmiany do cholery! Rakieta schodź!
0
@DaPi Niby była ręka jak przyjmował piłkę od de Jonga. Ujęcie słabe pokazali i ciężko stwierdzić, czy decyzja był prawidłowa.
0
@czygun Jeszcze Bayern będzie płakać! Zobaczysz :)