0

@BaroPodertos Na początku myślałem, że masz białą chusteczkę w awatarze :)

0

@kaamil1910 Tak, ale byłoby mi ciężko to zrobić :D

0

@BulaKG Zjada całą naszą pomoc na śniadanie.

0

@kaamil1910 Aouar, Jesus, Sterling, Eric Garcia i De Bruyne.

1

@Coutinho007 Ja oglądam i kibicuję Memphisowi. Wiem, że Pep ma większe szanse na wywalenie Bayernu, ale jakoś wolę chłopców z Francji :)

0

@FafitFCB Moja babcia i dziadek też to oglądają.

4

@FafitFCB La Bandida? :)

0

@sokot @Striker Aaa to przepraszam. Mi się już nowy pojawia :)

2

Sołtys mnie zdenerwował, więc wywaliłem go z profilówki :)

0

@FCB24 Lądowanie w Normandii też było bardzo ważne :)

0

@LuisSalvano Mógłby być zmiennikiem, ale tylko z obniżoną pensją.

1

@Coutinho007 Ja dałem Sancho, bo go lubię, ale na rynku jest wielu skrzydłowych jak np. Oyarzabal.

0

@Veb1233 Powiedział kiedyś: "Nigdy nie wiesz, co się stanie, z pewnością nigdy nie poprowadzę jednak ani Barcelony, ani Arsenalu. Wolałbym pracować na swojej farmie w Argentynie niż na Camp Nou".
Ale później powiedział: "To w Espanyolu wyrobiłem sobie nazwisko, nie jestem jednak arogantem i nie podoba mi się, że złożyłem taką deklarację – tłumaczył. – Być może teraz już bym tego nie uczynił, bo w życiu nigdy nie wiadomo, co się stanie".

1

@monsterrize Isak zamiast Lautaro, Sancho zamiast Neymara, Dest za Wan-Bissakę, Lenglet za Skriniara i jedziemy :)

0

@kuz Setien po prostu nie ma planów awaryjnych i dlatego powinien wracać na pastwisko.

0

@Fluxor Skąd mieliśmy wiedzieć, że nie wyjdą na boisko?

5

Barcelona tylko stwarzała pozory dobrej drużyny od ostatnich 4 lat (plus/minus). Barto utworzył ogromną kulę śniegową i myślał, że się z góry nie stoczy, a jednak...

0

@pt9 Ciekawe jak Ci geniusze zrobią wymianę graczy z pustą sakiewką.

3

Setien, Barto, Alba, Suarez, Rakitić, Abidal, Busi i Vidal do widzenia! Było fajnie, ale już jesteście nie potrzebni.

0

@Janiama Masz absolutną rację. Skakanie z kwiatka na kwiatek źle świadczy o poziomie tych dziennikarzyn...

0

@Cave Te podania to wymysł Setiena. MAtS jest świetny, ale jak wszyscy grają g...

1

Jutro Barto i Setien powinni złożyć wypowiedzenia.

0

Wracać na boso do Barcelony!

0

Barto i Setien do widzenia!

1

@WisniaKala 2:1 dla Barcy

5

@BarcaInfo Będą mieli czym kapitulować :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Koni8M Może dzisiaj będzie bardziej zmotywowany :)

11

Wiadomości ze świata motoryzacji nr.3
@emeu @dawo17 @JimMorrisonFCB
*Jaguar Land Rover ciągle pracuje nad zmniejszeniem efektu choroby lokomocyjnej u pasażerów samochodów autonomicznych. Stworzyli, więc specjalny system i wyszło im, że hamując wcześniej, stopniowo przyspieszając i miękko pokonując zakręty można zmniejszyć mdłości aż o 60%. Firma zapowiada również usprawnienia w systemach asystujących kierowcę, by pomóc mu w zachowaniu pasażerów w dobrym humorze :)
https://iv.pl/image/Gt7WAZ1
https://iv.pl/image/Gt7WeNF
https://iv.pl/image/Gt7WJBa
*Hyundai przedstawił nową Elantrę N-line 2021. Ma mieć 4 cylindrowy, turbodoładowany silnik 1.6l o mocy 201 KM i 264 Nm , 18 calowe felgi, sztywniejsze zawieszenie, sportowe fotele i dwie wersje skrzyni biegów: zwykła 6-cio biegowa oraz szybsza 7-mio z "łopatkami" i podwójnym sprzęgłem. Cena ma się zaczynać od 27 tys. $.
https://www.caranddriver.com/photos/g33586258/2021-hyundai-elantra-n-line-revealed-gallery/

3

@IronSanHybrid Mueller wydrze się na sędziego i wyrówna stan zawodników :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?