27 sierpnia 2020, 19:13
3
I jak tam konferencja Messiego? Zakończył karierę i ogłosił się nowym prezesem Barcy? :-)
27 sierpnia 2020, 16:14
@neeed Ousmane na PS, Sancho na LS i jedziemy :)
27 sierpnia 2020, 15:39
1
@Messibestplayerintheworld To by było coś. Wychodzi Messi, mówi "Se queda", a potem Barto: "Adios Cules" i wszyscy jesteśmy happy :)
27 sierpnia 2020, 15:20
2
Będzie tak: "Dembele podaje do Dembele".I taki atak: Dembele - Dembele - Trincao :)
27 sierpnia 2020, 14:44
0
A tu powie Se queda :)
27 sierpnia 2020, 10:13
@Cariones Niektórzy mówią tak na wszystkie kluby przejęte przez szejków :) Ale nie zmienia to faktu, że nie lubię The Citizens.
27 sierpnia 2020, 10:05
Komentarz usunięty
27 sierpnia 2020, 10:03
@LuisSalvano Obyś się nie mylił tak jak kiedyś z odejściem Neymara :-)
27 sierpnia 2020, 08:36
@Pressinho Dramat po prostu. Co oni odwalają?
26 sierpnia 2020, 20:40
@Pressinho Serio? Nie wiedziałem, że jest tak źle :)
26 sierpnia 2020, 20:28
@FafitFCB Jeśli kampania będzie dłuższa niż 10h to kupuję :)
26 sierpnia 2020, 20:26
Potężna Legia męczy się z mistrzem Cypru :) Żenada...
26 sierpnia 2020, 20:25
@Coutinho007 Więc LS Dembele i Fati, a na PS Bernardo i Trincao.
26 sierpnia 2020, 20:20
@Coutinho007 Dembele jak jest zdrowy to dobrze gra na lewym skrzydełku :)
26 sierpnia 2020, 15:44
@RadekACCA #Kloppmusisz! :)
26 sierpnia 2020, 12:14
6
@Pilka_jest_okragla Oby z City dalej w 1/4 LM odpadał :)
26 sierpnia 2020, 11:56
@Peqaz No właśnie! Pepik wracaj do budy! :)
26 sierpnia 2020, 11:54
@rademenes To chyba 1.5 biliona
26 sierpnia 2020, 11:50
@Jaca27 Oby odpadły i oszczędziły kibicom kolejnych blamaży :)
26 sierpnia 2020, 11:34
@BarcaInfo A Twoje środowisko jest pozytywnie nastawione do tego transferu? :)
26 sierpnia 2020, 11:01
@Bobo25 Wolę już Man UTD i ich powrót na szczyt.
26 sierpnia 2020, 10:57
@Chakalaka Wygląda na kolejne odpadnięcie z LM. Gówniana obrona, niepewny bramkarz i za dużo gwiazdeczek.
26 sierpnia 2020, 10:46
@Bobo25 A ja bym nie chciał, bo nie cierpię szejków.
26 sierpnia 2020, 10:26
@BarcaInfo Niech Pep ze swoim szejkiem spada na szczaw. Chyba, że dadzą w zamian Jesusa i Sterlinga/KdB...
25 sierpnia 2020, 22:27
Do wszystkich: Calma! Calma! Messi jeszcze nie odszedł z Barcelony, więc się tak nie napinajcie :) Będzie oficjalka to wtedy pogadamy...
25 sierpnia 2020, 18:56
@NeroTFP Stuknięci ludzie...
25 sierpnia 2020, 12:09
@Rewolucja123 https://linkd.pl/r9d7Tak wygląda. Jest potężna i niegrzeczna :D
24 sierpnia 2020, 22:37
@Vebrol Nie wiem po co się nad czymś takim zastanawiać. Lewy na 100% nie zdobędzie MŚ, bo polska reprezentacja to po prostu jedno wielkie g... i nie wygląda na to żeby coś miało się zmienić.
24 sierpnia 2020, 21:58
@IronSanHybrid To jeszcze nie wziąłeś się za ten sezon? Papier toaletowy gromadzisz, czy co? :-)
24 sierpnia 2020, 13:27
@macio_944 Powinni zażądać de Beeka i chociaż 10 mln €, a nie rozwiązać kontrakt...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
I jak tam konferencja Messiego? Zakończył karierę i ogłosił się nowym prezesem Barcy? :-)
3
@neeed Ousmane na PS, Sancho na LS i jedziemy :)
1
@Messibestplayerintheworld To by było coś. Wychodzi Messi, mówi "Se queda", a potem Barto: "Adios Cules" i wszyscy jesteśmy happy :)
2
Będzie tak: "Dembele podaje do Dembele".
I taki atak: Dembele - Dembele - Trincao :)
0
A tu powie Se queda :)
1
@Cariones Niektórzy mówią tak na wszystkie kluby przejęte przez szejków :) Ale nie zmienia to faktu, że nie lubię The Citizens.
0
Komentarz usunięty
0
@LuisSalvano Obyś się nie mylił tak jak kiedyś z odejściem Neymara :-)
0
@Pressinho Dramat po prostu. Co oni odwalają?
0
@Pressinho Serio? Nie wiedziałem, że jest tak źle :)
0
@FafitFCB Jeśli kampania będzie dłuższa niż 10h to kupuję :)
1
Potężna Legia męczy się z mistrzem Cypru :) Żenada...
0
@Coutinho007 Więc LS Dembele i Fati, a na PS Bernardo i Trincao.
0
@Coutinho007 Dembele jak jest zdrowy to dobrze gra na lewym skrzydełku :)
0
@RadekACCA #Kloppmusisz! :)
6
@Pilka_jest_okragla Oby z City dalej w 1/4 LM odpadał :)
0
@Peqaz No właśnie! Pepik wracaj do budy! :)
0
@rademenes To chyba 1.5 biliona
1
@Jaca27 Oby odpadły i oszczędziły kibicom kolejnych blamaży :)
2
@BarcaInfo A Twoje środowisko jest pozytywnie nastawione do tego transferu? :)
0
@Bobo25 Wolę już Man UTD i ich powrót na szczyt.
2
@Chakalaka Wygląda na kolejne odpadnięcie z LM. Gówniana obrona, niepewny bramkarz i za dużo gwiazdeczek.
0
@Bobo25 A ja bym nie chciał, bo nie cierpię szejków.
0
@BarcaInfo Niech Pep ze swoim szejkiem spada na szczaw. Chyba, że dadzą w zamian Jesusa i Sterlinga/KdB...
1
Do wszystkich: Calma! Calma! Messi jeszcze nie odszedł z Barcelony, więc się tak nie napinajcie :) Będzie oficjalka to wtedy pogadamy...
0
@NeroTFP Stuknięci ludzie...
0
@Rewolucja123 https://linkd.pl/r9d7
Tak wygląda. Jest potężna i niegrzeczna :D
0
@Vebrol Nie wiem po co się nad czymś takim zastanawiać. Lewy na 100% nie zdobędzie MŚ, bo polska reprezentacja to po prostu jedno wielkie g... i nie wygląda na to żeby coś miało się zmienić.
0
@IronSanHybrid To jeszcze nie wziąłeś się za ten sezon? Papier toaletowy gromadzisz, czy co? :-)
2
@macio_944 Powinni zażądać de Beeka i chociaż 10 mln €, a nie rozwiązać kontrakt...