3

I jak tam konferencja Messiego? Zakończył karierę i ogłosił się nowym prezesem Barcy? :-)

3

@neeed Ousmane na PS, Sancho na LS i jedziemy :)

1

@Messibestplayerintheworld To by było coś. Wychodzi Messi, mówi "Se queda", a potem Barto: "Adios Cules" i wszyscy jesteśmy happy :)

2

Będzie tak: "Dembele podaje do Dembele".
I taki atak: Dembele - Dembele - Trincao :)

0

A tu powie Se queda :)

1

@Cariones Niektórzy mówią tak na wszystkie kluby przejęte przez szejków :) Ale nie zmienia to faktu, że nie lubię The Citizens.

0

Komentarz usunięty

0

@LuisSalvano Obyś się nie mylił tak jak kiedyś z odejściem Neymara :-)

0

@Pressinho Dramat po prostu. Co oni odwalają?

0

@Pressinho Serio? Nie wiedziałem, że jest tak źle :)

0

@FafitFCB Jeśli kampania będzie dłuższa niż 10h to kupuję :)

1

Potężna Legia męczy się z mistrzem Cypru :) Żenada...

0

@Coutinho007 Więc LS Dembele i Fati, a na PS Bernardo i Trincao.

0

@Coutinho007 Dembele jak jest zdrowy to dobrze gra na lewym skrzydełku :)

0

@RadekACCA #Kloppmusisz! :)

6

@Pilka_jest_okragla Oby z City dalej w 1/4 LM odpadał :)

0

@Peqaz No właśnie! Pepik wracaj do budy! :)

0

@rademenes To chyba 1.5 biliona

1

@Jaca27 Oby odpadły i oszczędziły kibicom kolejnych blamaży :)

2

@BarcaInfo A Twoje środowisko jest pozytywnie nastawione do tego transferu? :)

0

@Bobo25 Wolę już Man UTD i ich powrót na szczyt.

2

@Chakalaka Wygląda na kolejne odpadnięcie z LM. Gówniana obrona, niepewny bramkarz i za dużo gwiazdeczek.

0

@Bobo25 A ja bym nie chciał, bo nie cierpię szejków.

0

@BarcaInfo Niech Pep ze swoim szejkiem spada na szczaw. Chyba, że dadzą w zamian Jesusa i Sterlinga/KdB...

1

Do wszystkich: Calma! Calma! Messi jeszcze nie odszedł z Barcelony, więc się tak nie napinajcie :) Będzie oficjalka to wtedy pogadamy...

0

@NeroTFP Stuknięci ludzie...

0

@Rewolucja123 https://linkd.pl/r9d7
Tak wygląda. Jest potężna i niegrzeczna :D

0

@Vebrol Nie wiem po co się nad czymś takim zastanawiać. Lewy na 100% nie zdobędzie MŚ, bo polska reprezentacja to po prostu jedno wielkie g... i nie wygląda na to żeby coś miało się zmienić.

0

@IronSanHybrid To jeszcze nie wziąłeś się za ten sezon? Papier toaletowy gromadzisz, czy co? :-)

2

@macio_944 Powinni zażądać de Beeka i chociaż 10 mln €, a nie rozwiązać kontrakt...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?