0

@Chaoss Wygra Hamilton pewnie.

2

@pt9 Ok, ale są też niepełnosprawni faceci z chorobami, które uniemożliwiają im prowadzenie auta, a mają dom, rodzinę i zarabiają. Dlatego nie można uogólniać. Nieporadność jest wtedy gdy nie potrafisz sam ogarnąć swojego życia. Sam brak prawka o tym nie mówi.

0

@Rothan1 Mają szansę, bo Gareth Southgate ma na nich pomysł. Jeśli uda mu się ich odpowiednio zmotywować i będą mieć trochę szczęścia to myślę, że jakieś trofeum wziosą :)

0

@NaFazieHitman Cou chyba trochę przytył od tych bawarskich browarów :)

6

@jachuu9 Liga, Puchar Niemiec (DFB Pokal) i LM. Wtedy będzie tryplet i ZP dla Lewandowskiego. Jak Barcelona odpadnie z LM to będę kibicował Bayernowi :)

1

@FeloRPS Brawo Ty!

1

@SeeleyBooth Ćwiąki się pomylił, bo mówił, że prosi o Setiena w Barcelonie. Gościu nie dał rady i raczej kolejny sezon tego nie zmieni.

0

@Encore Jest jeszcze młody, więc energia go rozpiera.

4

Rash z bramką, Bruno z dwiema asystami, no i fajnie!

1

@Mr8lack Ja też go nie lubię. Miałem PES 2009 i w 2018 kupiłem dopiero. Ale jak zacząłem wgrywać Option File i użerać się z okropnym interfejsem to szybko go zostawiłem. Irytują mnie też te gwiazdy, które powracają jako 16 latkowie. Fifa jest słaba, ale PES jest jeszcze gorszy :)

0

@Solimalhio Przecież Barca wygrała z nimi 1:0.

1

@Encore On jest w gorącej wodzie kąpany po prostu i brakuje mu cierpliwości. Jak to poprawi to będzie wspaniałym napadziorem.

1

@10SzymonBarca10 Oby Baskowie ich rozwalili. Błagam! :)

0

@Mr8lack W PES jest chyba taka możliwość.

1

@MesQueUnClub_87 Dzięki! Obejrzę sobie.

1

@MesQueUnClub_87 Ip Man to moja ulubiona seria azjatyckich filmów :) Ogólnie lubię ich kino, bo taki pierwowzór Infiltracji z Hongkongu bardziej mi się podobał niż ta Hollywoodzka wersja. Jeśli ktoś nie widział to ten pierwowzór ma tytuł "Infernal Affairs: Piekielna Gra".

1

@matirix20 Albo wybuchające z d... samochody :)

1

Należący do Forda Lincoln przestaje produkować modele: Continental i MKZ. Teraz w 100% przerzucają się na luksusowe SUV-y. Firma tłumaczy się tym, że spada popularność na luksusowe sedany. Trochę szkoda, bo zawsze podobał mi się Conti.
https://zapodaj.net/41455e7db5511.jpg.html
https://zapodaj.net/b0ebf170aa267.jpg.html
https://zapodaj.net/e839ed06d2d04.jpg.html

12

@Barcelismo Gościu odsiedział karę. Duda go nie ułaskawił, a zdjął tylko na prośbę pokrzywdzonych zakaz zbliżania się.

2

@Encore Oby Rash i Bruno sobie postrzelali :)

19

@Barcelismo Nie lubię Dudy, ale powielanie głupot o ułaskawieniu pedofila z faktu, czy innego g...a jest słabe.

0

@xVENUMx Tak będzie wyglądał Real po rewanżu z City :-)

0

@Michael24 Ale przynajmniej wygrali BPL. A Barcelona w tym sezonie raczej nic nie wygra.

0

@takisobiektos To kim był? Menedżerem?

1

@escarabajo Niezłym koszykarzem był. Wspomniałem o tych jednych mistrzostwach, bo po nich ich przyjaźń się rozleciała i że były ważne dla historii, bo chorwaccy nacjonaliści wykorzystali go do usprawiedliwienia mordów i do propagowania nienawiści.

0

@escarabajo Jak wyleciał z Jugosławii do Stanów to w drafcie Lakersi go wzięli i 7 lat tam grał dlatego nie wspomniałem o innych klubach :)

2

Teraz na TVP Sport o 22:40 puszczają fajne filmy dokumentalne ESPN.

Wczoraj było o dwóch jugosłowiańskich koszykarzach z NBA: Serbie Vlade Divacu i Chorwacie Drażenie Petroviciu.
Pierwszy z nich grał w LA Lakers razem z Magic Johnsonem, a drugi trafił do Portland Trail Blazers, a potem do New Jersey Nets (teraz Brooklyn Nets).

Pomimo dzielącej ich odległości dalej utrzymywali ze sobą kontakty. Vlade pocieszał Drażena, gdy on dostawał tylko 20 minut w meczu i nie mógł na stałe wejść do pierwszego składu.

Wszystko się zmieniło przez konflikt w Jugosławii oraz przez zachowanie Vlade podczas celebracji wygrania MŚ w Argentynie po pokonaniu ZSRR. Mianowicie podczas celebracji na boisko wtargnął kibic z flagą Chorwacji. Vlade się zirytował, gdyż uważał, że oni wszyscy reprezentują Jugosławię i stanowią jedność, a ta flaga ich może podzielić i po prostu zabrał ją kibicowi i wyrzucił w stronę trybun.

Po tym Drażen przestał się do niego odzywać, gdyż uważał, że Vlade obraził Chorwatów. Poza tym chorwacka propaganda od razu wyolbrzymiła ten gest i zaczęła twierdzić, że to przykład serbskiej pogardy dla narodu Chorwackiego, a władze chorwackie zakazały koszykarzom chorwackiego pochodzenia kontaktów z Serbami i Bośniakami.

Vlade doszedł do porozumienia z nimi, ale Drażen nie chciał mieć już z nim nic wspólnego. Tak rozpadła się przyjaźń, a przecież byli sobie bliscy jak bracia.
Dzisiaj będzie o łyżwiarkach figurowych.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Janas11224 Kwaśniorowi trzeba dopisać jeszcze: nawalony składał hołd ofiarom mordu katyńskiego i miał chorobę filipińską, o które nikt nie słyszał.

0

@sendesara Ok, ale to zachowawcze nie działa, bo on ciągle ma problemy. Może wtedy lekarze spartaczyli robotę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?