@FC1899Barca Bez sensu używasz nazw krajów, w których żyli Frankowie i Germanowie. Te plemiona się bardzo rozproszyły i nie żyły tylko na terenach dzisiejszej Francji i Niemiec.
@13th Janusz tą wypowiedzią strzelił Konfederacji w kolano. Co ma poparcie kobiet i mężczyzn do zmian? Jakim trzeba być trepem żeby oczekiwać żeby wśród Twoich wyborców było mniej kobiet? Tego nie da się obronić. Ta wypowiedź to po prostu skandal.
@PIWOSZ89 Mur się źle ustawił. On też trochę zawinił, ale wcześniej i później obronił wiele trudnych okazji i setkę. Poza tym nie ma to jak po jednym błędzie podważać klasę ter Stegena. Neuer już od lat jest cieniem samego siebie i popełniła o wiele więcej baboli.
@Janiama Poza tym na ich drodze jest jeszcze Getafe, która ma jeszcze szanse na LM czy Villarreal, który będzie chciał się utrzymać w strefie LE. Poza tym Espanyol też będzie mega zmotywowany :) Edit: A o Bilbao zapomniałem.
3
@FC1899Barca Poza tym za PiS-u Polska staje się wasalem USA :)
0
@FC1899Barca Bez sensu używasz nazw krajów, w których żyli Frankowie i Germanowie. Te plemiona się bardzo rozproszyły i nie żyły tylko na terenach dzisiejszej Francji i Niemiec.
1
@FC1899Barca Głupota ludzka nie zna granic...
1
@Bykunn Wtedy socios na taczkach by Barto wywieźli :)
1
@sebasek99 PiSowcy będą kłócić się o LGBT, a Konfederaci o podążanie kobiet za mężczyznami i ich ilość wśród elektoratu :)
0
@Chakalaka Bo czemu nie? Jak lubi wyzwania to będzie szukał czegoś innego. Oby tylko do Realu Madryt nie poszedł.
2
@13th Janusz tą wypowiedzią strzelił Konfederacji w kolano. Co ma poparcie kobiet i mężczyzn do zmian? Jakim trzeba być trepem żeby oczekiwać żeby wśród Twoich wyborców było mniej kobiet? Tego nie da się obronić. Ta wypowiedź to po prostu skandal.
0
@neutrealnykibic Mi to odpowiada, bo Eleven tylko 15 zł/msc kosztuje :)
0
@Bykunn Niby Iran jest członkiem Interpolu.
0
@Wittgenstein Barcelona też może je jeszcze stracić.
2
@Luki 10 Hahaha jak mi jest przykro z tego powodu.
1
@Barca1992 Gorzej jak macki Pereza ją zhackują :)
1
@Barca1992 Ciekawe, czy kiedyś będzie mniej błędów. Może jak SI zacznie sędziować? :)
1
@XaviHeart Powinien powiedzieć, że jeśli tak uważasz to nie znasz się na piłce nożnej :)
1
@PIWOSZ89 Mur się źle ustawił. On też trochę zawinił, ale wcześniej i później obronił wiele trudnych okazji i setkę. Poza tym nie ma to jak po jednym błędzie podważać klasę ter Stegena. Neuer już od lat jest cieniem samego siebie i popełniła o wiele więcej baboli.
0
@Janiama Poza tym na ich drodze jest jeszcze Getafe, która ma jeszcze szanse na LM czy Villarreal, który będzie chciał się utrzymać w strefie LE. Poza tym Espanyol też będzie mega zmotywowany :) Edit: A o Bilbao zapomniałem.
0
@Kredon W jakim meczu?
2
@Bykunn Ale mógł ją ominąć. On po prostu wbiegł w stopę Pique.
0
@mr_robot Też z wolnego strzelili? Ta Celta gra z Barceloną to zawsze wyższy bieg wrzuca...
1
@DanielOOL Dobrze, a potem popełnia fatalne decyzje.
0
@Colon Jak się nazywa?
0
Setien Out! Barto Out! Sprzedać wszystkich!!! :-)
0
Ta stabilność w obronie...
0
@AmigoBlancos Ale za to Papużki zabiorą pkt Realowi :)
0
@adamt1996 Dwóch za murem się położy :)
0
Jak tam chłopcy Setiena grają?
0
Nie wiedziałem, że Celta Vigo tak słabo się prezentuje. Porażka lub remis będzie obciachem...
0
@Transu96 No dokładnie. Bany powinny się posypać! :)
2
@kewin I taka bramka Lei Wu w ostatnich minutach meczu na 1:0 byłaby bardzo fajna :)
1
@Transu96 Ale agitacja awatarem... Myślałeś, że głupi jesteśmy? Już gliny jadą po Ciebie :)