3

@FC1899Barca Poza tym za PiS-u Polska staje się wasalem USA :)

0

@FC1899Barca Bez sensu używasz nazw krajów, w których żyli Frankowie i Germanowie. Te plemiona się bardzo rozproszyły i nie żyły tylko na terenach dzisiejszej Francji i Niemiec.

1

@FC1899Barca Głupota ludzka nie zna granic...

1

@Bykunn Wtedy socios na taczkach by Barto wywieźli :)

1

@sebasek99 PiSowcy będą kłócić się o LGBT, a Konfederaci o podążanie kobiet za mężczyznami i ich ilość wśród elektoratu :)

0

@Chakalaka Bo czemu nie? Jak lubi wyzwania to będzie szukał czegoś innego. Oby tylko do Realu Madryt nie poszedł.

2

@13th Janusz tą wypowiedzią strzelił Konfederacji w kolano. Co ma poparcie kobiet i mężczyzn do zmian? Jakim trzeba być trepem żeby oczekiwać żeby wśród Twoich wyborców było mniej kobiet? Tego nie da się obronić. Ta wypowiedź to po prostu skandal.

0

@neutrealnykibic Mi to odpowiada, bo Eleven tylko 15 zł/msc kosztuje :)

0

@Bykunn Niby Iran jest członkiem Interpolu.

0

@Wittgenstein Barcelona też może je jeszcze stracić.

2

@Luki 10 Hahaha jak mi jest przykro z tego powodu.

1

@Barca1992 Gorzej jak macki Pereza ją zhackują :)

1

@Barca1992 Ciekawe, czy kiedyś będzie mniej błędów. Może jak SI zacznie sędziować? :)

1

@XaviHeart Powinien powiedzieć, że jeśli tak uważasz to nie znasz się na piłce nożnej :)

1

@PIWOSZ89 Mur się źle ustawił. On też trochę zawinił, ale wcześniej i później obronił wiele trudnych okazji i setkę. Poza tym nie ma to jak po jednym błędzie podważać klasę ter Stegena. Neuer już od lat jest cieniem samego siebie i popełniła o wiele więcej baboli.

0

@Janiama Poza tym na ich drodze jest jeszcze Getafe, która ma jeszcze szanse na LM czy Villarreal, który będzie chciał się utrzymać w strefie LE. Poza tym Espanyol też będzie mega zmotywowany :) Edit: A o Bilbao zapomniałem.

0

@Kredon W jakim meczu?

2

@Bykunn Ale mógł ją ominąć. On po prostu wbiegł w stopę Pique.

0

@mr_robot Też z wolnego strzelili? Ta Celta gra z Barceloną to zawsze wyższy bieg wrzuca...

1

@DanielOOL Dobrze, a potem popełnia fatalne decyzje.

0

@Colon Jak się nazywa?

0

Setien Out! Barto Out! Sprzedać wszystkich!!! :-)

0

Ta stabilność w obronie...

0

@AmigoBlancos Ale za to Papużki zabiorą pkt Realowi :)

0

@adamt1996 Dwóch za murem się położy :)

0

Jak tam chłopcy Setiena grają?

0

Nie wiedziałem, że Celta Vigo tak słabo się prezentuje. Porażka lub remis będzie obciachem...

0

@Transu96 No dokładnie. Bany powinny się posypać! :)

2

@kewin I taka bramka Lei Wu w ostatnich minutach meczu na 1:0 byłaby bardzo fajna :)

1

@Transu96 Ale agitacja awatarem... Myślałeś, że głupi jesteśmy? Już gliny jadą po Ciebie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?