@Hiacynk Szkoda mi kibiców Arsenalu. Jak nie #4senal to jeszcze gorsza sytuacja, jeszcze te nietrafione transfery przez lata wykonywane i dziurawa jak sito obrona...
W lipcu w Rosji odbędzie się referendum ws. przedłużenia kadencji prezydenta Władka Putina do 2036 roku. W 2036 będzie miał 84 lata. Myślę, że już wszyscy wiemy jaki będzie wynik tego głosowania :)
@Naturopata No super i właśnie wstawiłeś link do naukowego artykułu. Oczywiście, że "wy" jesteście mądrzejsi od naukowców i lekarzy (tego się właśnie spodziewałem).
@Naturopata Gadasz głupoty po prostu. Ty też nie znasz wszystkich tajemnic ciała. Poza tym radzę się doedukować, bo Twoje poprzednie komentarze zawierają w sobie stek bzdur (np. kwestionowanie dietetyków sportowych Barcelony mówiąc, że żyją w średniowieczu lub pisanie o wlewie z askorbinianu sodu w Chinach co jest fakenewsem).
1
@COU_11 Ivana Rakitić jest fajna, bo ma te bałkańskie rysy :)
0
@Bamboleo Byłeś blisko. Pomyliłeś się o zaledwie 900 km :)
0
@Colon Świetna technika jazdy i figura :)
0
@Colon To miasto to Brisbane, AU
https://zapodaj.net/335095c299345.jpg.html
0
@BarcaInfo Ousmanka i Antuanka są okropne :)
3
@Bykunn @IronSanHybrid https://zapodaj.net/7ffe5ccda4b5b.jpg.html
Ja w takim stroju bym chciał ją zobaczyć :) Ach te marzenia...
2
@Jaca27 Mam wodery oraz sprzęt do snorkelingu (maska, fajka i płetwy) :)
0
@G9 Ciekawe, czy jego następca będzie chciał coś zmienić, czy jednak dalej będzie chciał kontynuować "rządy twardej ręki".
2
@Hiacynk Szkoda mi kibiców Arsenalu. Jak nie #4senal to jeszcze gorsza sytuacja, jeszcze te nietrafione transfery przez lata wykonywane i dziurawa jak sito obrona...
0
@MSN1998 Może się w niej zabujałeś? :)
1
W lipcu w Rosji odbędzie się referendum ws. przedłużenia kadencji prezydenta Władka Putina do 2036 roku. W 2036 będzie miał 84 lata. Myślę, że już wszyscy wiemy jaki będzie wynik tego głosowania :)
0
@Naturopata To czym się od niego różnisz?
0
@marcin000019 https://www.x-kom.pl/p/563849-notebook-laptop-156-asus-m509da-ej071-r7-3700u-8gb-512.html#Specyfikacja
Ten jest lepszy i nawet GTA V na medium w 40 FPS pociągnie. Na Wieśka bym nie liczył.
0
@Naturopata Ta rozmowa nie ma sensu, więc życzę miłego dnia.
1
@Naturopata No super i właśnie wstawiłeś link do naukowego artykułu. Oczywiście, że "wy" jesteście mądrzejsi od naukowców i lekarzy (tego się właśnie spodziewałem).
5
@Naturopata Gadasz głupoty po prostu. Ty też nie znasz wszystkich tajemnic ciała. Poza tym radzę się doedukować, bo Twoje poprzednie komentarze zawierają w sobie stek bzdur (np. kwestionowanie dietetyków sportowych Barcelony mówiąc, że żyją w średniowieczu lub pisanie o wlewie z askorbinianu sodu w Chinach co jest fakenewsem).
1
@Naturopata Lekarze codziennie ratują życie wielu ludzi, więc nie wiem czemu dziękujesz Bogu, że nim nie jesteś. A te choroby to sam diagnozujesz?
1
@damianex10 Wiem, dlatego chciałbym żeby Unzue też się nim okazał.
3
@Naturopata Hehehe uzdrowiciel się znalazł :)
1
@Michael24 Wg. mnie jak najbardziej, ale boisko jak zawsze zweryfikuje.
1
@Naturopata Lepiej schowaj się do dziury. Każdy może tak chrzanić.
5
@Azi Widocznie mniej grał w golfa :)
9
@damianex10 Stephen Hawking to miał i 50 lat przeżył, więc mam nadzieję, że Unzue też tyle przeżyje.
0
@kingorbit Zgadzam się, ale dopiero jak strzelą bramkę na 2:1 w dwumeczu :)
0
@BarcaInfo Ten to potrafi celnie dowalić :)
1
@Kurkmen Ja bym dodał jeszcze PSG, Man City i repkę Niemiec :)
0
@tristan87 O ile mu coś przeskoczy w głowie :)
19
@Janiama Chłop pewnie trochę trenował, bo to jego dosyć słaba strona była.
3
@ToWinaSedziego Najlepiej kupić zwykłe piwo i dodać trochę soku wiśniowego np. od babci :)
0
@mrboom Trochę obawiam się ofensywnego footballu Setiena. Oby nie przesadził :)