2

@SelloutCrowd Nie pomylił, bo nowszy model 650ER może osiągnąć nawet 0.925 macha, czyli ok. 1133 km/h. Dane ze strony Gulfstreama.
https://zapodaj.net/a1eab368e87b8.jpg.html
https://zapodaj.net/fd8389e25cc14.jpg.html

1

@FCBeSeM "Chodzi o to, żeby strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika."
"Tak się gra, jak przeciwnik pozwala."
"Według moich obliczeń jeżeli oni po przerwie nie strzelą drugiej bramki, to bardzo trudno im będzie strzelić trzecią."
Kazik Górski to był gość :)

1

@justfootball Ja się boję tego, że znowu będą te słynne trzy mecze: otwarcia, o wszystko i o honor.

0

@justfootball A z kim Polska jest w grupie? Już całkowicie zapomniałem :)
Edit. Już wiem: z Hiszpanią, Szwecją i z kimś jeszcze, ale nie wiadomo jeszcze.

0

@G9 Fotowoltaika nie ma u nas najlepszych osiągów, ale nie jest tak źle.
https://zapodaj.net/b9dfedbf9e5ea.jpg.html
Mamy podobny klimat do Niemiec, którzy nawet w okolicy Hamburga mają wiele tych paneli (sam widziałem).
Poza tym te ogniwa są coraz bardziej wydajne i niedługo ma wejść folia perowskitowa, którą będzie można założyć na południową część budynku i dach (polska firma rozmawia ze Skanską, by zastosować ją na nowych budynkach). A jeśli chodzi o czarną materię to już zimna fuzja jest dla mnie bardziej prawdopodobna niż to co Ty napisałeś (problem z przesyłem energii na Ziemię i nie za bogata wiedza o tej materii) :)

1

@IronSanHybrid @macio_944 Moim zdaniem rząd powinien promować fotowoltaikę, czy jakieś inne przydomowe OZE, bo jakby duża część budynków sama produkowała prąd to nie trzeba by wymyślać sposobu na wyprodukowanie ogromnej ilości energii. Niestety nie wiem ile to mogłoby kosztować.

1

@IronSanHybrid Toyota chce zbudować prototypowe miasto zasilane takimi ogniwami. Może taka będzie przyszłość?

1

@IronSanHybrid Minusem OZE jest to, że czasami są zawodne (hydroelektrownie akurat mą chyba pracować 24h/dobę, ale to wymaga mocnej ingerencji w naturę) No chyba, że OZE jednocześnie będzie produkować wodór, który przy niskiej efektywności OZE (np. noc, czy brak wiatru) będzie w dużych ogniwach paliwowych produkować prąd zamieniając się w parę wodną. Teraz się rozmarzyłem :)

1

@G9 Tylko, że to strasznie drogie rozwiązanie. Poza tym wątpię żeby wykorzystano nowe reaktory np. na tor. Składowanie jest dużym problemem, bo jak już zacznie przeciekać to może dojść do dużej katastrofy ekologicznej.

1

@MichalZZZ Nic, ale mam nadzieję, że wygrają Kanonierzy oraz Błękitni z Neapolu.

0

Jak wczoraj zagrali Ansu i Firpo?

1

@LuisSalvano Trzeba live kliknąć obok meczu.

0

@kamilop Napis live klikasz przy meczy i przerzuca cię na Reddit z linkami. A tak właściwie to Soccer Streams Reddit powróciło :)

0

@LuisSalvano Nie widziałem tego komentarza :)

1

@kamilop Jest i ma się dobrze :)

0

@Janas11224 W latach 60. była wojna o te tereny i do dzisiaj obie strony podskakują. Wtedy Indie przegrały i zaczęły mówić, że Chiny nie legalnie zajęły to terytorium.

0

@Colon @Mechanik prowadził.

1

@barteq @TheGoldenEleven Tak jak w fifie bierze średniaka w dołku i robi z niego jeden z klubów z Top-u :) Tylko ten mecz z Atletico mu niezbyt wyszedł.

1

@NeroTFP Prędzej Messi odejdzie z tego świata niż Polska dojdzie do finału...

0

@Gall Trzeba jeszcze o meczu w Neapolu wspomnieć, gdzie nie szło zbyt dobrze, a dzięki Antkowi Barcelona wyjechała z korzystnym remisem.

1

@dawo17 Fajnie, że o Tejasie napisałeś :) Hindusi są coraz lepsi. Ciekawe kiedy ich samoloty dorównają F-35, czy Su 57.

4

@BarcaInfo Niezły jest ten Rash! Fajnie, że są tacy ludzie na świecie.

0

@ViscaBarca123 Wychowanek Barcelony?

2

@Bykunn Racja, ale wodą na młyn "konserw" są Ci roznegliżowani uczestnicy parad równości. Oni nakręcają się zdjęciami takich osób i mówią: "A jak chłopczyk zobaczy gościa z interesem na wierzchu to co zrobisz? To jest szykowanie dzieci na pedofilię!". Mi też to przeszkadza, bo nie powinno się rozbierać w miejscach publicznych. Inne demonstracje jakoś tego nie robią.

0

@barcelonaLM Fajny rysiek :)

3

@Danny Gaucho Po prostu chciałbym dotrzeć do jakichś badań, bo chciałbym zyskać jakieś argumenty w tego typu rozmowach, w których ktoś twierdzi, że nikt się z tym nie rodzi i to jest nie naturalne i można ich leczyć :)

2

@Danny Gaucho @NGTRX Hehehe, ale mam na myśli poważną dyskusję.

0

To jak to jest z tym homoseksualizmem? Jest wyleczalny, czy nie?

1

0

@bixmix To jest po prostu nienormalna sytuacja i nie trzeba tu nic ogarniać rozumem. USA to po prostu kraj, który nie potrafi sobie poradzić z przemocą i giną ludzie, którzy wcale nie byli bandytami. Wiem, że w Stanach jest wiele takich przypadków, ale dalej nie zmienia to faktu, że coś jest nie tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?